19 січня 2024 року на базі КДПУ відбулося регіональне засідання круглого столу «Реалізація освітньої реформи: досвід роботи Криворізького державного педагогічного університету та ліцеїв територіальних громад Дніпропетровської області». У стінах нашого університету зібралися представники управління та відділів освіти, культури, молоді та спорту, а також керівники ліцеїв територіальних громад Дніпропетровської області, представники громадськості, зацікавлені в розвитку педагогічної освіти в регіоні.
Після круглого столу, гості відвідали навчальні кафедри університету, завітали і до нашої. Завідувач кафедри ботаніки та екології познайомив освітян з можливостями використання сучасних приладів лабораторії в організації освітнього процесу, науково-дослідницької роботи здобувачів середньої освіти та інші форми співпраці. Наголосили на важливості й перспективності спеціальностей 101 Екологія та Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) у сучасному житті.
![]() |
|
![]() |
![]() |