Дошкільної і спеціальної освіти
Факультет педагогічної освіти

23 квітня 2024 року в межах Тижня психології за підтримки ректорату та деканату психолого-педагогічного факультету КДПУ кафедрами практичної психології та загальної та вікової психології було організовано й проведено олімпіаду з психології для учнів закладів середньої освіти.

Відтак, минулого вівторка наш університет радо зустрічав майбутніх абітурієнтів. З теплими словами привітань і побажаннями успіхів у конкурсних змаганнях до учасників олімпіади звернулися проректор з науково-педагогічної роботи, канд. пед. наук, доцент Ю. О. Баруліна та декан психолого-педагогічного факультету, канд. психол. наук, доцент Є. Л. Гергель.

Про умови проведення олімпіади, а також про нагороду переможцям – знижку на навчання на спеціальності 053 «Психологія» Криворізького педагогічного – учасникам розповіли в. о. зав. кафедри практичної психології, канд. пед. наук, доц. О. А. Чаркіна та в. о. зав. кафедри загальної та вікової психології, канд. психол. наук, доц. Н. М. Макаренко.

Олімпіада складалася з трьох етапів:

І – визначення загальної обізнаності з загальної психології;
ІІ – виконання завдань проблемного характеру (у форматі есе), які діагностують компетентність і здатність аргументовано висловлювати власну думку;
ІІІ – навчальне тестування, що визначало рівень поінформованості учасників олімпіади щодо питань психічного здоров’я.

Після закінчення олімпіади відбулися психологічний майстер-клас та урочисте нагородження переможців. Переможцями стали:

• І місце (сертифікат І ступеня, знижка 30% від вартості навчання у 2024-2025 н. р. на спеціальності 053 «Психологія») – Анастасія Куделя, Криворізький ліцей № 49 КМР (54 бали з 60);
  • ІІ місце (сертифікат ІІ ступеня, 20%) – Єлизавета Лісовська, Криворізький ліцей № 35 «Імпульс» (50 балів);
  • ІІІ місце (сертифікат ІІІ ступеня, 10%) – Єва Шевцова, Криворізький центрально-міський ліцей КМР ДО (48 балів).

Вітаємо переможців олімпіади та чекаємо на нову зустріч у стінах Альма-матер!

Травень 2024