Факультет педагогічної освіти
ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА. ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА.
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА. СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА.

Студенти спеціальності "Дошкільна освіта" протягом січня-лютого відвідали виставковий зал міста з художніми творами викладачів та стедентів факультету мистецв та персональну виставку "Кольори перемоги" Віри Єрифи - викладача образотворчого мистецтва ЦДЮТ "Дружба" м. Кривого Рогу, де ознайомилися з творами у техніці петриківського розпису.

Виставка 211   виставка 4

У фінальні тижні поточного року добігає кінця навчальний семестр, – отже, все студентство заклопотане підготовкою до складання залікових та екзаменаційних сесій, захисту курсових та кваліфікаційних завдань. Проте, знаходити час та наснагу для підготовки та здійснення  корисних добрих справ – то справді «друга сторона медалі» студентської вдачі.

Цього року напередодні святкування Дня святого Миколая студенти факультету дошкільної і технологічної освіти випробували себе ще й в ролі помічників святого Небесного покровителя, і спільними зусиллями підготували велику кількість подарунків для малечі нашого міста.

зображення viber 2023 12 06 12 10 07 538   зображення viber 2023 12 06 12 10 07 857

Найщиріші вітання в День працівників освіти від студентів факультету дошкільної і технологічної освіти!

Бажаємо величезного натхнення, оригінальних ідей і блискучих успіхів! Щиро дякуємо Вам за неймовірно захоплюючі і цікаві знання, вдячні Вам безмежно! Отримуйте від своєї роботи задоволення!

Снимок экрана 2023 09 30 195256

Вітання від студентів факультету ДТО

21 вересня 2023 року  на факультеті дошкільної і технологічної освіти пройшла звітна конференція студентської ради факультету.  Голова Ангеліна Синя звітувала перед студентами факультету про виконану роботу за минулий рік. На порядку денному було: звіт про роботу студентської ради факультету ДТО за 2022-2023 н.р.; оголошення делегатів до нової студради факультету; вітальне слово декана факультету ДТО Кулінки Юлії Сергіївни.

звітна конференція 3

Водночас, студенти першокурсники мали змогу ознойомитися із роботою студентської ради факультету, приймали участь у створенні виборчої комісії та оголошенні конкурсу до обрання претендентів ради. Також, голова студради факультету розповіла першокурсникам про діяльність студентської ради, можливість подбати про свої права та цікаво провести дозвілля. Її заступники поділилися інформацією про освітній процес, організацію різноманітних заходів в університеті тощо.

звітна конференція

Вересень став багатим на події для студентів 1 курсу факультету дошкільної і технологічної освіти. 1 вересня відбулися перші знайомства з керівництвом університету, факультету, кураторами та студентською радою. Далі було знайомство з бібліотекою та системою управління електронними навчальними курсами, інструктажі з техніки безпеки. І найприємніше - посвята в першокурсники КДПУ.

Посвята першокурсників СО 23

Вітаємо першокурсників. Бажаємо незабутніх та яскравих студентських років на факультеті дошкільної і технологічної освіти!

Традиційно до Міжнародного дня вишиваник на факультеті дошкільної і технологічної освіти відбулися заходи, а саме кураторські години та привітання студентів, а також участь викладачів та студентів у традиційному флешмобі університету.

Привітання День вишиванки

03 травня 2023 року відбувалася онлайн-зустріч з випускниками бакалаврату 2023 року факультету дошкільної і технологіної освіти з представниками приймальної комісії КДПУ з питань майбутнього вступу до магістратури. Зустріч була проведена для випускників денної та заочної форм навчання.

2023 05 03 3    2023 05 03

З метою увічнення безсмертного подвигу громадян, які брали участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, студенти групи СО-22 на чолі з куратором Штепою Людмилою Григорівною долучилися до проведення майстер-класу «Квітка Чорнобиля». 26 квітня вже 37 раз згадують про найбільшу техногенну катастрофу у світі – аварію на Чорнобильській АЕС.

Квітка Чорнодиля 6   Квітка Чорнодиля 7

22093

У студентів факультету дошкільної освіти вже складається чудова традиція співпраці з волонтерами та волонтерськими організаціями нашого міста в шляхетній справі підтримки захисників України.
Так, напередодні Великодніх свят за ініціативою студентського активу факультету було започатковано чергову благодійну акцію «Великодній кошик від студентів ДТО – на передову» (31.03.2023 - 14.04.2023), в ході якої відбулася активна та плідна робота з виготовлення та збирання дарунків до прийдешніх свят для захисників Кривого Рогу та області.

Благодійна акція Великодня

Благодійна акція «Великодній кошик від студентів ДТО – на передову»

22019

20 лютого вся Україна відзначає День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні під час Революції гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піка. Із 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого від поранень померло ще понад 20 протестувальників. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної Сотні.

Листи від ДТО 7

Україна продовжує боротися за свою незалежність. Ми живемо в той час коли кожен вносить свою частку у підтримку наших воїнів, які боронять Україну. В День пам’яті Героїв Небесної Сотні на факультеті дошкільної і технологічної освіти за ініціативи заступника декана з виховної роботи Чулошнікової М.О. відбувся загальнофакультетський захід «Підтримай воїна», до якого долучилася вся громада факультету.

Листи від ДТО 1    Листи від ДТО 6  Листи від ДТО 9

Березень 2024