2 жовтня 2024 року студенти факультету педагогічної освіти взяли участь у лекції "Розвиток Meta skills в системі історичної освіти ", лектор - Ігор Панафідін. У ході лекції студенти ознайомилися з історичними подіями Криворіжжя, долучилися до дискусії. Історія - наші корені, без них неможливе життя сьогодні і в майбутньому.
Під час екскурсії та лекцій студенти отримали унікальну можливість глибше зрозуміти історію рідного краю, а саме його козацьку спадщину, дізналися про ключові події, що вплинули на розвиток міста та регіону. Окрім цього, студенти ознайомилися з історичними пам'ятками, що зберігають пам'ять про важливі події та героїв минулого.
- Автор: Факультет педагогічної освіти
- Перегляди: 455
30 вересня 2024 року куратори та студенти факультету педагогічної освіти прослухали гостьову лекцію, що була організована з метою належного вшанування пам’яті жертв трагедії Бабиного «БАБИН ЯР – символ Голокосту, загальноукраїнська та загальнолюдська трагедія» до роковин трагедії Бабиного Яру.
- Автор: Факультет педагогічної освіти
- Перегляди: 402
На факультеті педагогічної освіти 25 вересня 2024 року відбулася звітна конференція студентської ради, під час якої підвели підсумки роботи за минулий навчальний рік та окреслили плани на майбутнє. На заході були присутні представники студентського активу, студенти, викладачі та адміністрація факультету.
Голова студентської ради прозвітував про досягнення, зокрема про організацію культурних, наукових та благодійних заходів, які об'єднали студентську спільноту. Було також обговорено нові ініціативи та напрями роботи, що включають активне залучення студентів до волонтерських та соціальних проектів, розвиток наукової діяльності та покращення комунікації між студентами і керівництвом факультету.
- Автор: Факультет педагогічної освіти
- Перегляди: 390
План організаційної роботи з виховання на факультеті на 2024-2025 навчальний рік
План організаційної роботи з виховання на факультеті на 2023-2024 навчальний рік
План організаційної роботи з виховання на факультеті на 2022-2023 навчальний рік
План організаційної роботи з виховання на факультеті на 2021-2022 навчальний рік
- Автор: Факультет педагогічної освіти
- Перегляди: 1168
8.05.2024 р. серед студентів 2 курсу груп ТНІ-22, ТНІск-22, ПТ-22, ПТск-22 куратором Серьогіною І.Ю. було організовано та проведено кураторську годину до дня пам'яті та перемоги. Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Ми приєдналися до європейської традиції відзначення цієї дати. Для Європи 8 травня – точка відліку закінчення війни, перемога над страшним злом нацизму, нагадування про катастрофу війни, а не про тріумф одних народів над іншими, переможців над переможеними. Пам’ять про війну має вести не до культу перемоги, а розвивати вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами, а також виховувати сміливість та принциповість у боротьбі з агресією й несправедливістю. 8 травня, в День пам’яті та перемоги, Україна вшановуватиме кожного, хто боровся з нацизмом.
- Автор: Факультет дошкільної і технологічної освіти
- Перегляди: 701
Напередодні Великодня у групах ДВПм-23 та ДВм-23 куратором Древняк Л.П. було проведено тематичну кураторську годину. Студенти підготували презентацію на тему "Писанка - символ великодніх свят", у ході перегляду поринули в історію виникнення писанки, дізнались що психологи вважають писанкарство чудовим способом досягнення душевної рівноваги та гармонії.
- Автор: Факультет педагогічної освіти
- Перегляди: 514
В сучасних умовах проблема ментального здоров'я молоді є надважливою та цікавить студентів. Куратором групи СО-22 Штепою Л.Г. проведено кураторську годину на тему "Ти як?" про особливості ментального здоров'я молоді.
- Автор: Факультет педагогічної освіти
- Перегляди: 603
Протягом лютого 2024 року на факультеті педагогічної освіти проведено ряд заходів національно-патріотичного виховання.
19 лютого 2024 року проведено виховні години до дня Державного герба України (куратори Суятинова К.Є., Іншаков А.Є.).
Герб - це один із трьох офіційних символів нашої держави. Разом із Державним Прапором та Державним Гімном вони є уособленням звичаїв та традицій українського народу, його історії та культури. 19 лютого 1992 року Верховною Радою України було затверджено тризуб як Малий герб України. Він визначений як головний елемент великого Державного Герба України.
- Автор: Факультет педагогічної освіти
- Перегляди: 448
27 жовтня 2023 р. на факультеті дошкільної і технологічної освіти проведено кураторські години до Дня української писемності та мови. Відзначають його на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова. Цьогоріч Україна вперше відзначала День української писемності та мови 27 жовтня.
Так, кураторами Серьогіною І.Ю.та Древняк Л.П. проведено кураторські години для студентів 2 курсу груп ТНІ-22, ТНІск-22, ПТ-22, ПТск-22 та 1 курсу магістратури групи ДВПм-23, ДВм-23.
- Автор: Факультет дошкільної і технологічної освіти
- Перегляди: 641
До дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва 29 вересня 2023 відбулися «Козацькі розваги».
Студенти факультету брали активну участь у заході, представивши власну локацію "Оберіг козаків" з виготовлення ляльок з ниток. Участь у заході сприяла розширення світогляду студентів не лише про козацтво, а й про звичаї та традиції нашого народу, дозволила популяризувати фізичну культуру та спорт. Захід слугує як патріотичному вихованню, так і вихованню почуття дружби, колективізму, взаємовиручки.
Студенти факультету були досить активними, отримали купу позитивних емоцій. Більше фото у галерії.
- Автор: Факультет дошкільної і технологічної освіти
- Перегляди: 604