Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька, російська. Переклад.

изображение viber 2020 06 19 12 05 18

Студенти усіх спеціальностей факультету іноземних мов мали змогу на тематичних зустрічах дізнатися про мовні курси з німецької мови, що відбудуться наприкінці серпня цього року у м. Пардубіце Чехія.

12241

103977975 265350827881416 5228722881078122658 n

Минулого тижня на факультеті іноземних мов було проведено зустрічі зі студентами 4 курсу. Присутніми на зустрічі були: декан факультету іноземних мов д.філол.н., доцент Варданян Марина Володимирівна, завідуюча кафедри англійської філології к.пед.н., доцент Зоренко Ірина Станіславівна, завідуюча кафедри англійської мови з методикою викладання к.філол.н, доцент Салата Ірина Анатоліївна, завідуюча кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання к.філол.н, доцент Мельничук Галина Миколаївна та завідувач кафедри російської філології та зарубіжної літератури к.філол.н, доцент Дудніков Микола Олексійович.

Метою зустрічі було обговорення вступу до магістратури, інформація щодо змін в умовах та термінах вступної кампанії, додаткові можливості навчання в магістратурі на нашому факультеті.

12212

Pract psychology in

У травні на базі соціально-психологічного факультету Херсонського держаного університету було проведено V Міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених, аспірантів та студентів «Соціально-психологічні технології розвитку особистості».

12105

marathon fim 0

30 травня відбувся День відкритих дверей нашого університету у трохи незвичному форматі - онлайн-марафон на YouTube-каналі університету.

Наш факультет першим відкрив онлайн-зустріч із абітурієнтами. 

12101

изображение viber 2020 05 20 11 59 25

19 та 20 травня 2020р. відбулися захисти курсових робіт з методики навчання іноземної мови студентів 4 курсу груп АНФ-16-1 та АНФ-16-2. На захисті були присутні декан факультету іноземних мов д.філол.н., доцент Варданян М.В., завідуюча кафедри к.філол.н., доцент Салата І.А., а також керівники курсовими роботами - викладачі кафедри англійської мови з методикою викладання: к.пед.н., доцент Гладка О.В., к.пед.н., доцент Соловйова Н.Д., к.пед.н., доцент Гапоненко Л.П., к.пед.н., ст. викладач Копилова О.М., к.пед.н., ст. викладач Семенова О.О., к.пед.н., ст. викладач Євтушенко Н.І., к.пед.н., ст. викладач Коваленко Г.С., к.пед.н., доцент Мацепура Л.Л.

Захисти відбулися за допомогою додатку Zoom.

Студенти представили результати проведених досліджень, про які було проведено дискусії, поставлено багато цікавих запитань, на які присутні отримали відповіді. При підготовці робіт студентам надавалася допомога консультативного характеру від наукових керівників - досвідчених фахівців.

Бажаємо студентам подальших успіхів та підкорення нових наукових вершин!

Детальніше на сторінці прес-центру КДПУ та сторінці кафедри англійської мови з методикою викладання.

11961

Снимок экрана 18

19 травня 2020р. відбулися виробничі збори зі студентами 1 курсу магістратури нашого факультету.

Збори було проведено у дистанційному форматі за допомогою додатку Zoom. Було обговорено такі питання як наявні вакансії для працевлаштування студентів випускних курсів в закладах освіти та інших закладах; умови отримання одноразової адресної грошової допомоги; організація виробничої педагогічної практики у 2020-2021 н.р.

На зустрічі були присутні декан факультету іноземних мов д.філол.н., доцент Варданян М.В., інспектор факультету іноземних мов Кулаковська О.В., студенти-магістри нашого факультету, викладачі ФІМ: Мельничук І.В. та Луценко Л.О., начальник ЦСПСВ Кухта О.С., представник департаменту освіти і науки Шумакова С.М. та директори шкіл.

11924

dist navch kar

Викладачі кафедри російської філології і зарубіжної літератури продовжують плідну науково-методичну роботу.

Викладачі кафедри здійснюють підготовку до проведення ІІІ Всеукраїнської інтернет-конференції «Актуальні питання філології та методики викладання мов»; готують наукові статті для публікації у фахових виданнях та доповіді для участі у науково-практичних конференціях.

Також надається допомога студентам у написанні курсових робіт, консультації щодо підготовки наукових робіт зі студентами для участі у студентських конференціях. Також оновлюються екзаменаційні матеріали до літньої заліково-екзаменаційної сесії, завантажують матеріали до СУЕНК.

Детальніше на сторінці прес-центру КДПУ та сторінці кафедри.

11860

dist zoo 1

Викладачі кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання проводять активну науково-методичну роботу.

Зокрема, це робота в комісії сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН України; підготовка тез для подальшої презентації в проєкті «Deutsche Spuren in der Ukraine»; участь в онлайн-семінарі Klett «Kommunikative Spiele im DaF-Unterricht». Також здійснюють добір матеріалів для збірника текстів з французької мови; займаються оформленням «Навчального посібника з граматики німецької мови» для студентів ІІ курсу; рецензують навчальні матеріали; доопрацьовують доповіді на науково-методичному семінарі кафедри.

Ретельну увагу приділяють викладачі підготовці дисертаційних досліджень аспірантів, підготовці публікацій статей магістрів, написання курсових робіт студентів. Також здійснюються добір екзаменаційних матеріалів, розробка тестових завдань для вступного іспиту до магістратури, проводяться дистанційні консультації для здобувачів вищої освіти. За допомогою платформи Moodle викладачі оновлюють завдання для самостійної роботи, контролю та перевірки знань.

Детвльніше на сторінці прес-центру КДПУ та сторінці кафедри.

11674

дист.н.англ

Під час карантину кафедра англійської філології продовжує займатися науково-дослідницькою діяльністю.

Планується участь викладачів у міжнародних науково-практичних конференціях,  створюються тези доповідей, здійснюється підготовка до друку статей, що будуть опубліковані в українських і зарубіжних фахових виданнях та наукових журналах. Викладачі плідно співпрацюють зі студентами, опрацьовують матеріал для підготовки публікацій.

11353

1

Під час карантину кафедра англійської мови з методикою викладання забезепечує не лише дистанціне навчання здобувачів вищої освіти нашого університету, а й охоплює широкий спектр науково-дослідницької діяльності.

Так, викладачі кафедри працюють над розробками силабусів, оновленні робочих програм дисциплін, які закріплені за кафедрою. Також готуються до друку фахові статті, здійснюється добірка матеріалу для написання тез для участі у Всеукраїнських та міжнародних конференціях.

Плідну роботу зі студентами проводять викладачі під час добору матеріалу до написання курсових робіт та написання статей і тез для участі у конференціях.

11327
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31