Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька, російська. Переклад.

перегляд док.фільму листопад 2021 ФІМ

Студенти факультету іноземних мов долучилися до перегляду фільму "Син вулиць", який був організований у рамках мандрівного міжнародного кінофестивалю документальних фільмів про права людини DOCUDAYS UA.

Короткометражна кінокартина нікого не залишила байдужим і спонукала студентів до активного обговорення питаннь про ідентифікацію особистості в країнах третього світу й проблеми, з якими стикається людина без документів.

Дякуємо всім, хто взяв участь. Сподіваємося: ще не раз у нас буде нагода так плідно провести свій час.

17610

Зірка ФІМ 2021

Гарною щорічною традицією на нашому факультеті стало проведення конкурсу "Зірка ФІМ.

У конкурсі представлено такі номінації: "За навчання", "Науковець факультету", "Перо факультету", "Краща староста", "Спортивні досягнення", "За культурно-масову роботу", "За волонтерство" та "Знавець мови".

17609

день гідності 2021 ФІМ

Щороку 21 листопада українці відзначають День гідності та свободи. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

17547

призери ФІМ у конкурсі 2021

17 листопада у нашому університеті проходив конкурс "Студент - звучить гордо".

Було багато різних номінацій. Від нашого факультету до фіналу пройшли 4 студенти. Більше того, двоє стали переможцями. У номінації "Connected people" переможницею стала студентка 4 курсу Пилипчук Аліна. А в номінації "Золоте серце" перемогу здобув студент 3 курсу Волков Микита. А також він отримав подяку від виконкому Металургійного району нашого міста за ініціативність, вагомий внесок у розвиток молодіжного руху, активну участь у громадському житті району та з нагоди Дня студента.
Але це ще не все! У конкурсі Student hit наш кліп-кавер на пісню DZIDZIO "Чекаю. Цьом" посів почесне бронзове місце. Запрошуємо до перегляду відео-призера.

Вітаємо наших переможців та бажаємо нашому факультету ще більше перемог!

17504

День студента 2021 ФІМ

17 листопада студентів усього світу єднає таке важливо свято як День студента. Традиційно наш факультет долучився до святкування та провів концерт, але незвичний - в онлайн-форматі.

17501

практика ФІМ 2021

15 листопада 2021 на факультеті іноземних мов відбулася звітна online-конференція з виробничої педагогічної практики магістрів 2 року навчання.

У роботі конференції взяли участь студенти-магістри другого року навчання, а також виступили методисти кафедр, зокрема, кафедри педагогіки, кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання, кафедри англійської мови з методикою викладання, кафедри перекладу та слов'янської філології. Старости груп по школах підготували звіти з презентаціями, у яких вони висвітлили основні моменти проходження педагогічної практики, підкреслили переваги та недоліки, а також своїми побажаннями стосовно організації педагогічної практики магістрів у майбутньому.

17497

онлайн лекторій анонс 2 ФІМ

Запрошуємо викладачів та студентів взяти участь у другій лекції циклу виступів онлайн-лекторію «Література-технології-переклад: гуманітарно-дигітальний інтерфейс».

Наступний захід відбудеться 3 грудня за допомогою онлайн-зв'язку. Нашим спікером буде доктор фізико-математичних наук, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Максим Стріха. Темою його доповіді буде "Український переклад і перекладачі: між літературою і націєтворенням".

Чекаємо на вас!

17490

день студента 2021 ФІМ

Колектив факультету іноземних мов вітає усіх студентів з Міжнародним днем студента!

Бажаємо нових вражень, нових здобутків, гарних оцінок!

17489

talk FIM 2021

Хто як не студенти ФІМ знають як підвищити рівень своїх знань, дізнатися більше про культуру країн, мову яких вони вивчають.

На вихідних було проведено зустріч у розмовному клубі із гостем з Лос-Анджелеса. У цій зустрічі із задоволенням взяли участь студенти факультету іноземних мов. Студенти мали можливість обговорити навчання в школі та університеті, про можливості онлайн-навчання, а також найголовніше - обговорили необхідність вивчення англійської мови. Також студенти більше ознайомилися з американською культурою, із задовленням ставили запитання гостю.

Зустріч пройшла у теплій та невимушеній атмосфері.

17462

День укр. писемності 2021 ФІМ

9 листопада українці відзначають День української писемності та мови.

Факультет іноземних мов також доєднався до цього свята, провівши захід на підтримку рідної мови, адже за свою багатовікову історію українська мова не раз зазнавала утисків, заборон та репресій. Однак не зважаючи на це, сьогодні все більше українців уживають її в своєму повсякденному житті, шанують та популяризують у світі.

17413
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30