Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька, російська. Переклад.

День Укр.Державності 2022 ФІМ

Сьогодні Україна відзначає День Державності.

Ми - єдині! Захистимо національні інтереси, збережемо історію нашої країни, зміцнимо Україну!

19801

переклад.фронт ФІМ подяка 11 липень 2022

З початку повномасштаного вторгнення росії виникла потреба висвітлення цих трагічних подій для всього світу.

Викладачі факультету іноземних мов взяли участь у роботі декількох проєктів, які потребували перекладу на англійську, французьку та німецьку мови. Одним з таких проєктів став  «The War in Ukraine Digests» від загальноукраїнського медіахолдингу «1+1 Media». Щодня викладачі опрацьовували п'ять дайджестів та готували тексти, які були використані у якості субтитрів аби описати трагічні події та наслідки вторгнення на територію нашої держави. 

Учасники роботи над цим проєктом отримали особисті подяки від загальноукраїнського медіахолдингу «1+1 Media».

Подробиці також можете дізнатися на сторінці прес-центру КДПУ.

19773

бакалаври ФІМ 2022

Колектив факультету іноземних мов вітає випускників четвертого, які отримали дипломи бакалавра.

Ви пройшли подекуди тернистий, складний шлях, але у той же час цікавий, сповнений яскравих, веселих моментів, які наповнюють студентське життя. Ви здійснили наступний крок до мрії.

Бажаємо вам успіхів, натхнення, професійних звершень на ниві освіти, перекладу, філології.

Чекаємо на вас на заняттях вже у магістратурі!

19772

Презентація ФІМ вступна кампанія 2022

Шановні абітурієнти, запрошуємо вас на навчання на факультет іноземних мов! 

Якщо ти мірєш стати висококваліфікованим філологом, професійним перекладачем, тоді тобі до нас. Мрієш поринути у загадковий світ іноземних мов? Дізнатися більше про культури англомовних країн? Заговорити мовою улюблених письменників? Усе це ти знайдеш, навчаючись на факультеті іноземних мов Криворізького державного педагогічного університету!

Ти зможеш досягти вершин професійної майстерності, вивчаючи декілька іноземних мов, адже в тебе є можливість, окрім англійської, на вибір вивчати німецьку чи французьку мову.

Детальніше про навчання на спеціальностях нашого факультету: "Філологія (Германські мови та література. Переклад включно, перша - англійська)", "Середня освіта (Англійська мова і література)" та "Середня освіта (Німецька мова і література)".

Про можливості навчання на ФІМ можеш дізнатися за покликанням та в інтерв'ю з деканом нашого факультету.

19710

ФІМ переклад практика АНП 19 літо 2022

У червні цього року студенти третього курсу групи АНП-19 пройшли виробничу практику для отримання перекладацького досвіду для майбутнього професійного становлення.

Наші студенти мали змогу на практиці застосувати теоретичні та практичні знання, а також перекладацькі навички роботи з текстами різних анрів та стилів, удосконалили навички роботи з різними інформаційними джерелами та іншим програмним забезпеченням, яке може знадобитися перекладачу.

Базами практики для наших студентів стали Мовний центр «Study in KDPU» й КЗК «Міський історико-краєзнавчий музей» КМР. Головними завданнями для наших студентів були: переклад документів, етикетажу, робота з військовим перекладом. 

19690

ФІМ День Конституції 2022

28 червня 1996 року був прийнятий один з найголовніших документів, який регулює та закріплює правові основи держави, суверенітет та територіальну цілісність. Звісно ж мова йде про Конституцію України. Кожного року ми відзначаємо одне з найголовніших історичних подій для нашої країни - День Конституції України.

Конституція України закріплює права та свободи громадян, захищає їх інтереси, а також однією з найдемократичніших у світі. 

Вітаємо усіх зі святом!

19635

ФІМ підсумкові атестації 2022

Одним із кроків до заповітної мрії кожного студента - отримання диплома про вищу освіту - є складання підсумкової атестації.

Цього року студенти бакалаврата та магістратури складали атестації у незвичайній та непростій атмосфері. Наші студенти груп АНФ, НАФ, АНП та РАФ складали екзамен не лише в аудиторіях, а й дистанційно - у Zoom.

Комісії, до складу яких увійшли висококваліфіковані викладачі факультету, оцінили знання студентів, які вони отримували та вдосконалювали протягом декілька років.

Вітаємо наших студентів із успішним складанням підсумкової атестації! Тепер ви на крок ближче до заповітної мрії - стати професіоналом у галузі освіти та філології!

19575

проф.захід ФІМ переклад травень 2022

Наприкінці травня на факультеті іноземних мов було проведено профорієнтаційний захід "Перекладач - професія майбутнього". Гостями заходу були майбутні абітурієнти та їх батьки.

На зустрічі декан нашого факультету, д.філол.н., доц. М. В. Варданян, викладачі та студенти кафедри перекладу та слов’янської філології розповіли про перспективи й переваги навчання на перекладацькій спеціальності.

Також було акцентовано увагу на правилах цьогорічної вступної кампанії щодо вступу на спеціальність 035 Філологія. Спеціалізація 035.041 Германські мови та літератури (Переклад включно), перша мова — англійська. Було подано ключові аспекти, важливі дати й контактну інформацію.

Якщо у вас не було можливості приєднатися до онлайн-зустрічі або є бажання ознайомитися з поданою інформацією ще раз, запис профорієнтаційного заходу можна переглянути на Youtube-каналі КДПУ за покликанням.

19433

EC ФІМ травень 2022

30 травня для студентів факультету іноземних мов було проведено заняття в English Club with Native Speakers.

Участь взяли студенти різних курсів та викладачі нашого факультету. Фахівець науково-дослідницького центру "Райан" Аніта Байлер обрала темою для обговорення "Changes". Обговорили зміни у житті не тільки кожного українця, а й кожної людини у Європі та світу. Відбулася душевна і водночас напружена розмова адже йшлося про війну.

19432


ФІМ День філолога 2022

 

19380
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31