Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька, російська. Переклад.

ФІМ_посвята_першокурсників_2023.jpg

У середині вересня було проведено урочистий захід для студентів-першокурсників. А це одна з найяскравіших подій - посвята у студенти.

Наші першокурсники познайомилися зі структурою університету, можливостями, які їм надає університет, мали змогу познайомитися зі студентами інших факультетів, дізнатися більше про керівні органи університету.

Вітаємо у нашій дружній родині КДПУ!

Подробиці у дописі прес-центру КДПУ.

23309

ФІМ_вибори_студрада_2023.jpg

Кожного року традиційно проходять вибори студентської ради факультету.

Нещодавно наш факультет також провів вибори. Заявок та бажаючих було багато, але за результатми голосування було визначено кандидатури, які увійдуть до складу нової студентської ради у цьому навчальному році.

Вітаємо та бажаємо успіхів новій раді!

23308

ФІМ_наст.конф.магістри_2023.jpg

На початку вересня відбулася настановча конференція з педагогічної практики студентів ФІМ: АЗЛм-22, НАФм-22.

Присутніми на зустрічі були студенти магістратури, а також методисти керуючих практикою кафедр: Цегельської М.В.,Гончар О.М.,Макаренко І.Є., Макаренко Н.М.,Каневської О.Б.

Висококваліфіковані викладачі надали практикантам детальну інформацію щодо проходження педагогічної практики у школах, підготовки необхідної документації, термінах проходження практики та надання звітної документації, а також можливості надання консультаційної допомоги при проходженні практики.

23307

ФІМ_день_перекладача_2023.jpg

Нещодавно студенти нашого факультету відзначили професійне свято - День перекладача.

Учасники виховної години підготували цікаві презентації про цікаві факти з біографії про відомих перекладачів - видатних українських діячів, відомих у всьому світі.

23301

ФІМ_перший_курс_2023.jpg

23300

ФІМ Укр.тема в міжнар.дискурсі

Науково-педагогічні працівники КДПУ не тільки підвищують власний професійний рівень і набувають нового академічного досвіду, але й успішно представляють Україну на світових наукових заходах. Нещодавно докторка філологічних наук, професорка кафедри перекладу та слов’янської філології Марина Варданян взяла персональну участь у міжнародному симпозіумі ICLS 2023 The International Children’s Literature Symposium Transnational Turns in Children’s Literature на базі University Newcastle, United Kingdom.

Дізнатися подробиці можна на сторінці кафедри перекладу та слов'янської філології.

23299

ФІМ бакалаври 2023

Вітаємо випускників бакалаврату факультету іноземних мов! Шлях до цього був трохи тернистим, подекуди складним, але тим не менш сповненим цікавих та веселих моментів, наповненим новими знайомствами та друзями.

https://youtu.be/mMG4Mhd6F2I

Сьогодні ви - випускники! Бажаємо успіхів, наснаги, нових звершень!

https://youtu.be/dBhKa-abH5Y

https://youtube.com/shorts/KqJaAr06W1k?feature=share

А також чекаємо на вас на навчанні в магістратурі Криворізького державного педагогічного університету.

 

22883

ФІМ НАФ Пардубіце

Наші студенти завжди підвищують свій рівень знань та отримують новий досвід.

Так, студенти різних курсів спеціальності НАФ навчаються в університеті Пардубіце (Чеська Республіка), знайомляться з культурою, отримують корисні мовні навички. 

У відео студентки діляться своїми враженнями та здобутками.

https://youtu.be/JmlK0KRSTuA

Ще більше інформації на сторінці кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання.

 

22879

ФІМ вступ 2023

Запрошуємо на навчання на факультет іноземних мов!

З нами ви поринете у цікавий та загадковий світ вивчення іноземних мов і зарубіжної літератури та перекладацького мистецтва.

Ви можете здобути освіту бакалавра та магістра, а також отримати й другу вищу освіту.

Якщо виникають запитання, ви можете звернутися до фахівців приймальної комісії за номером телефону +38 (068) 265-95-77 чи пишіть на електронну пошту [email protected] або можете отримати консультацію особисто головному корпусі КДПУ (пр. Гагаріна, 54) ауд.118 (приймальна комісія) та ауд.130 (консультаційний центр).

Приєднуйтеся до телеграм-каналу https://t.me/vstup_kdpu_2022 та інстаграм-сторінки https://instagram.com/vstup_kdpu_2022?utm_medium=copy_link.

Корисною сторінкою також є інформація для встпуника на нашому сайті.

22874

ФІМ лекція Варданян для США 2023

У червні д.філол.н., професорка кафедри перекладу та слов’янської філології Марина Варданян виступила з публічною лекцією на запрошення The Department of Germanic and Slavic Studie та Interdisciplinary Humanities Center University of California, Santa Barbara (США).

Лекція Марини Володимирівни була присвячена темі «Are the Chornobyl Books Nature-Oriented?: Ukrainian Children's Literature in Memory Dimensions».Були обговорені екологічні питання та питання збереженню української культурної пам’яті. Наша викладачка активно займається вивченням чорнобильської теми в дитячій літературі. З цієї теми має публікацію у престижному закордонному журналі Children’s Literature in Education, видавництва Springer. 

Лекція Марини Володимирівни викликала інтерес учасників, була проведена жвава дискусія.

З подробицями можна ознайомитися на сторінці кафедри перекладу та слов'янської філології.

22872
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30