Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька, російська. Переклад.

День Соборності 2022 ФІМ

День Соборності України - велике національне свято, яке проголошує єднання українських земель. Саме свято сягне коріннями у минулі часи.

Традиційно на факультеті іноземних мов студенти провели захід, присвячений святу. Вони підготували цікаві доповіді, обговорили історичні події, які передували становленню, обмінялися своїми думками, продекламували уривки віршів та переглянули ілюстративні матеріали з теми заходу. Захід мав на меті виховати патріотизм, повагу до рідної країни, підтримати традиції.

Також наші студенти відвідали головний корпус Криворізького педагогічного, де мали змогу ознайомитися із літературними джерелами на стенді, підготовленому працівниками бібліотеки КДПУ, а також взяти участь у мистецькому ланцюзі єдності. Усі охочі мали можливість розфарбувати мапу України, на якій регіони були позначені символами, які асоціаціюються з ними.

18220

дебатний клуб січень 2022 ФІМ

21 січня на базі дебатного клубу “Listen Up” були проведені щорічні дебати, які були присвячені вкрай актуальній темі: “The development of artificial intelligence is disastrous for the humanity”.

18219

журі англ.філол. 2022

15 та 18 січня 2022 року викладачі кафедри англійської філології брали участь в оцінюванні наукових робіт учнів шкіл нашого міста в рамках Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
Конкурс передбачав три види діяльності: заочне оцінювання науково-дослідницького проекту, постерний захист, наукова конференція в онлайн форматі.

18218

зустріч зі ст тами ФІМ 4 курс грудень 2021

Згідно з наказом "Про організацію практик на базі закладів освіти у 2 семестрі 2021-2022 навчального року" № 594 від 07 грудня 2021 р. було проведено зустріч у дистанційному режимі зі студентами 4 курсу факультету іноземних мов.

До зустрічі долучилися керівники практик за спеціальностями та куратори академічних груп. Студенти були поінформовані про необхідність надання сертифікату про вакцинацію перед проходженням практики у школі. Було наголошено про свідоме ставлення до вимог, оскільки педагогічна практика є обов'язковим компонентом навчання.

18013

ФІМ з новим роком 2022

18002

захист квал.робіт ФІМ 2021

Наприкінці грудня традиційно відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрантами факультету іноземних мов.

Студенти представили свої проєкти, розробки, які вони готували упродовж півтора року. Високваліфіковані викладачі у складі комісії об'єктивно оцінили результати робіт студентів.

Вітаємо наших студентів із успішним захистом квалфікаційних робіт та бажаємо успіхів у професійній сфері!

18001

ФІМ казкова сніжинка 2021

Яскраві емоції вирували на новорічному святі "Казкова сніжинка". Укотре студенти нашого факультету доводять, що вони творчі та талановиті.

Щиро дякуємо дівчатам - Оксенюк Єлизаветі, Сороці Наталі та Бєліковій Ліні - які безпосередньо брали участь і проявляли неабияку зацікавленність у створенні вистави для діток.

18000

ФІМ Подаруй солдату свято 2021

Студенти факультету іноземних мов взяли участь у майстер-класі, на якому вони робили невеличкі подарунки для наших захисників і захисниць та упаковували речі, які були принесені воїнам.

Дякуємо всім, хто долучився до акції!

17999

 

наук.гурток англ.філол.грудень 2021

23 грудня 2021 відбулося чергове засідання наукового гуртка «Актуальні проблеми англійської філології та міжкультурної комунікації» під керівництвом викладачів кафедри англійської філології Дирди І.А., (к.пед.н, ст. викладач) та Ревенко В.В. (к.пед.н, ст.викладач). Студенти презентували власні наукові доробки, тематика яких охоплювала актуальні питання лексикології, медіалінгвістики, прагмалінгвістики, комунікативної лінгвістики.

17979

перекл.конф.ФІМ 2021

Неформальна освіта набуває все більшої популярності серед студентства КДПУ, оскільки надає широкі можливості для формування індивідуальної освітньої траєкторії і набуття практичного досвіду у майбутній професії. Студенти-магістранти факультету іноземних мов спеціальності «035 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська» мали змогу перевірити свої професійні навички і вміння, взявши участь у програмі «Локалізація сайтів», запропонованій IT-компанією «Crowdin» у межах договору про співпрацю з університетом.

17891
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша