Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

Picsart_24-01-25_12-02-09-371.jpg

Навчаючись на спеціальності Філологія. Германські мови та література (переклад включно), на вас чекає вивчення двох мов: перша - англійська та друга на вибір - німецька чи французька, а також опанування професії викладача, покликання якого об'єднувати  різні культури і різних людей.

Професія перекладача дозволить подорожувати світом, спілкуватися з людьми з інших країн, дізнаватися звичаї інших народів. Володіння кількома іноземними мовами може значно розширити кругозір і поліпшити загальний рівень знань. Перекладач може стати свідком діалогу двох людей, які розмовляють різними мовами, допомогти їм порозумітися і знайти нових друзів таким чином.

24615

изображение_viber_2024-02-08_11-29-13-863.jpg

Навчання за спеціальністю Середня освіта (Мова та зарубіжна література (німецька)) відкриває широкі обрії. Навчаючись на цій спеціальності, у вас є можливість зануритися у вивчення німецької та англійської мов та літератури німецькомовних та англомовних країн, а також осягнути зарубіжну літературу цілого світу.

Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання постійно розширює географію своєї міжнародної діяльності, надаючи студентам можливість відкривати німецькомовне середовище саме серед носіїв мови та реалізувати їхнє право на академічну мобільність.Наші студенти є постійними членами наукових, методичних та академічних заходів за кордоном. Вже традиційною стала участь наших студентів в освітніх заходах Академії Центральної Європи (м. Бад Кіссінген, ФРН) та Міжнародної Асоціації Sonnenberg (м.Андреасберг, ФРН).Співпраця кафедри з DAAD реалізується у щорічних інформаційних днях Німецької служби академічних обмінів на базі ФІМ, 

24614

афіші_20240125_152932_0000.png

Відкривайте світ англійської мови, навчаючись на спеціальності Середня освіта (мова та зарубіжна література (англійська)).

Англійська мова - одна із найпопулярніших у світі бізнесу, туризму, фінансів, міжкультурної комунікації.

Навчаючись на цій спеціальності, студент знайомиться не лише з англійською мовою, а й другою іноземною мовою на вибір - німецькою чи французькою, а також має змогу вивчати зарубіжну літературу від античності до сучасності.

Чим краще Ви будете знати мови, тим ширше буде Вас життєвий простір, Ви вільно зможете подорожувати по світу, не відчуваючи мовного бар’єру, а це уможливлює необмежений доступ до інформації.

24552

ФІМ НАФ

Шановний абітурієнте, тебе гостинно вітає кафедра німецької мови і літератури з МВ Криворізького державного педагогічного університету!
Кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання з початку її утворення підтримує тісні контакти з інституціями іноземних держав, які мають свої представництва в Україні, а саме Гете–інститут, Німецька служба академічних обмінів (DAAD), та міжнародними громадськими спілками, наприклад, Асоціацією українських германістів та Української спілки германістів вищої школи, які спрямовують свою діяльність на популяризацію німецької мови та вдосконалення рівня професіоналізму вчителів німецької мови в середніх освітніх закладах та закладах вищої освіти країни.

19678

ФІМ АЗЛ

Ви бажаєте вивчати англійську мову? Тоді Вам точно треба звернутися до нас!
Найпопулярніша мова світу з її давньою історією сформувала націю з глибинною культурою та унікальними традиціями, про яку так влучно сказав німецький письменник Новаліс: «Не тільки Англія, але й кожен англієць – острів». Ці люди-острови є носіями безцінного життєвого досвіду, який збагатить Ваш духовно-інтелектуальний світ, додасть безліч нових смислових відтінків.

19677

4

Чи не найбільша мрія дитинства – ким бути у дорослому житті. Дівчача мрія – вчителька, лікарка чи співачка, хлопчача – льотчик, футболіст, IT спеціаліст. Буває, що з плином часу мрії змінюються. Так на місце лікаря приходить юрист, а льотчика – геолог.
Але є професія, якій, обравши раз, не зраджують ніколи ні хлопці, ні дівчата. Це – професія перекладача.

19676

герб ФІМ

Прагнеш завжди бути на висоті? Прагнеш знати іноземні мови? Прагнеш подорожувати та відкривати світ? 

Факультет іноземних мов чекає саме на тебе! Наші студенти найяскравіші, найталановитіші, найкреативніші, справжні леді та джентльмени.

Запрошуємо долучитися до родини ФІМ!

FIMslide7

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=bVnMJt1vjSE&feature=emb_logo

12137

Факультет іноземних мов запрошує на навчання за спеціальністю 035 Філологія (германські мови та літератури (переклад включно)

переклад.2019

8163

Факультет іноземних мов запрошує на навчання за спеціальністю 014.02 Середня освіта (Мова і література англійська),

додаткова спеціальність 014.02 Середня освіта (Мова і література німецька)

англ.філол.2019

8162

Факультет іноземних мов запрошує на навчання за спеціальністю 014.02 Середня освіта (Мова і література російська),

додаткова спеціальність 014.02 Середня освіта (Мова і література англійська)

рос.філол.2019

8161
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31