Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

17.02.2021 р. на засіданні кафедри англійської філології проведено обговорення підготовки освітньо-професійної програми «Англійська мова, зарубіжна література» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта, предметною спеціальністю 014.02  Мова і література (англійська). Виступили представники від кафедри, студентства  та стейкхолдери.

Кузнєцова Л. Р., кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземних мов Львівського національного університету, запропонувала організовувати зустрічі з кваліфікованими спеціалістами, як-от гостьові лекції, тренінги  задля формування в здобувачів освіти професійної компетентності, здатності застосовувати інноваційні методики й підходи до навчання англійської мови та  розв’язувати складні методичні завдання.

Голівер Н. О., кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри іноземних мов Криворізького національного університету внесла пропозицію щодо збільшення кількості кредитів та семестрів для освітнього компонента «Методика навчання іноземної мови» задля того, аби  збалансувати співвідношення самостійної та аудиторної робіт з цієї дисципліни; наголосила на важливості залучення до курсу навчальних матеріалів, що стосуються інклюзивної форми навчання.

Мінаєва П., студентка гр. АНФ-19 запропонувала розширити варіативну складову освітньо-професійної програми задля поглиблення знань з фахових дисциплін

Вказані пропозиції щодо оновлення змісту та структурування освітньо-професійної програми «Англійська мова, зарубіжна література» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014 Середня освіта, предметною спеціальністю 014.02  Мова і література (англійська) враховано.

Жовтень 2024