Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

34985158 620590368304456 5309975253248638976 n

Студенти, викладачі, працівники музично-хореографічного відділення вітають нашу талановиту студентку СОФІЮ ДИНДУ

з перемогою у IV фотовиставці "Берегиня роду і народу", ініційованій профспілковою організацією КДПУ та присвяченій Дню матері і сім'ї.

Бажають нових звершень і підкорених Олімпів!!! А також, успішної здачі сесії та ДЕКів!

5149

ВІТАЄМО!!!

ПЕРЕМОЖЦІВ

III  ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО, ВОКАЛЬНОГО, ХОРЕОГРАФІЧНОГО, ТЕАТРАЛЬНОГО ЦИРКОВОГО МИСТЕЦТВА ТА ТЕАТРІВ МОД "ПРОМЕНІ НАТХНЕННЯ"

245цгыео787грох

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРОХ ВАЛЕРІЮ

ПАСТЕРНАК АНАСТАСІЮ, ПОПРАВКУ МАРІЮ

ТА ВИКЛАДАЧІВ

ВІКТОРІЮ МІЩАНЧУК, ОКСАНУ МАЗІНУ

 

ц46кньр

 

 

 

 

 

скрипка

 

5068

ыевпр878шоа

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО!!!

Лауреата X Відкритого Міжнародного фестивалю-конкурсу музики і академічного вокалу " Золотий Зорепад"

РІХТАРИЧ МАРГАРИТУ

та викладача – к.пед. н., доц.. Сидоренко Т.Д.

4567о

5067

32974703 469210413512816 6207773505744797696 n

19 травня всі музиканти педагогічного університету – студенти, викладачі, майбутній абітурієнт: Народний камерний хор "Crescendo" (кер. В. Сергєєва), жіночий хор "Глорія" (кер. Д. Бондаренко, А. Бондаренко), керівник Народної студії естрадного вокалу, учасниця Міжнародних проектів, доцент Вікторова  М. В., викладач кафедри музикознавства Дубовий  З. С. і майбутній абітурієнт Микита Решетняк долучились до масштабного міського свята і привітали усіх гостей та жителів Кривого Рогу з Днем Європи. Святкування відбувалося у парку "Тернівський".

33030540 469210506846140 8902372168336146432 n324

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 На відкритті фестивалю на головній сцені у виконанні Маргарити Вікторової прозвучала одна з найкращих музичних композицій – Un Amore Cosi Grande. Такий знайомий і неповторний, сильний і чаруючий голос виконавиці здалеку впізнали не тільки випускники Маргарити Вікторової, а і всі шанувальники вокального мистецтва.

33186862 n32935293 n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4996

viber image43дирлом

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Народний камерний хор «Crescendo» Криворізького державного педагогічного університету під керівництвом Вікторії Сергєєвої (конц. Олена Волкова) став Лауреатом II ступеня Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хорового мистецтва імені Володимира Пекара, який проходив з 4-го по 6 травня у м. Рівне.

 Nf1eS6KWeEauuJ0MbrLKE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 травня в органному залі Рівненської обласної філармонії відбулось урочисте відкриття фестивалю-конкурсу з музичними вітаннями від кращих хорових колективів міста. 

5 травня в залі Рівненського музичного училища Рівненського національного гуманітарного університету проходили конкурсні прослуховування.

bzrUdryBOg8IhSejRicxPw

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4879

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

ІІ ВІДКРИТОГО РЕГІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ

МУЗИКАНТІВ-ВИКОНАВЦІВ

«МУЗИЧНИЙ ДИВОЦВІТ»

БАЖАЄМО ВСІМ ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ!

B51RU8t51s0OXB6y5iCvmU 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На фото: учасники конкурсу в номінаціях Виконавець-хоровий диригент, Виконавець-вокаліст

В кінці квітня на музично-хореографічному відділенні факультету мистецтв завершив свою роботу конкурс виконавської майстерності, який вже став традиційним для творчого студентства Криворізького державного педагогічного університету – ІІ Відкритий регіональний конкурс музикантів-виконавців “Музичний дивоцвіт”.

На фото: Лауреати ГРАН-ПРІ конкурсу в номінаціях Виконавець-інструменталіст, Виконавець-вокаліст.

888гран при

Відлунав, відзвучав, відквітував дивним цвітом працьовитих студентів і учнів, яскравих талантів, чуйних музикантів та артистичних виконавців у трьох номінаціях конкурсу: «Виконавець-інструменталіст» (сольне і ансамблеве виконавство), «Виконавець-вокаліст» (естрадний, академічний спів та вокальні ансамблі), «Виконавець-хоровий диригент».

інструм 1

На фото: лауреати I ступеня в номінації Виконавець-інструменталіст. Сольне виконавство, II ступеня - ансамблі.

Конкурсний дух здорової змагальності посилила участь не тільки кращих студентів музично-хореографічного відділення факультету мистецтв, а й талановитих музикантів-виконавців і аматорів загальноосвітніх шкіл, центрів дитячої творчості, фахових середніх закладів освіти як нашого міста, так і м. Дніпро, м. Кам’янське.

естрадники 1

На фото: Лауреати I ступеня в номінації Виконавець-вокаліст. Естрадний спів (сольне виконавство, ансамблі)

Творчі хвилювання всіх причетних до події, музичні вітання конкурсантам від викладачів факультету М. Вікторової, Г. Білоненка, Є. Королькова і вчителя музичного мистецтва КЗОШ №84 Є. Леончика, несподівані й цікаві зустрічі з колегами і випускниками, сповнені рішучості й і прагненням до перемоги конкурсанти у святкових нарядах і сценічних образах, різноманітні цікаві програми виступів з оригінальними стильовими рішеннями та невичерпна палітра емоцій – таким було «конкурсне меню» Музичного дивоцвіту.

Результати конкурсних прослуховувань і нагородження переможців не заставляли себе довго очікувати – Дипломи переможців учасники отримували відразу після виступів у певній номінації, що дуже порадувало конкурсантів.

5 академ

На фото: лауреати I ступеня в номінації Виконавець-вокаліст. Академічний спів (сольне виконавство, ансамблі)

57колаж диригенти

На фото: конкурс у номінації Виконавець-диригент

У форматі конкурсу відбувся змістовний методичний захід з Народним колективом  – Українським оркестром народних інструментів, який провів для керівників колективів, викладачів музичних, загальноосвітніх шкіл, дитячих творчих центрів міста зав. секцією «Оркестрові інструменти», ст. викладач кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки Г. О. Білоненко. Методичний семінар «Методичні аспекти роботи з оркестром народних інструментів» засвідчив високу професійну майстерність художнього керівника колективу і учасників оркестру, розкрив методичні таємниці роботи над оркестровим репертуаром, інструментальним ансамблем та інтерпретацією відомих музичних творів української і світової класики.

22методметод всы

 

 

 

 

 

 

 

Результати

ІІ Відкритого регіонального фестивалю-конкурсу музикантів-виконавців «Музичний дивоцвіт»

4827

viber image

Вітаємо студентку групи МХК-16 Лашину Ольгу з перемогою

у змаганнях універсиади КДПУ з плавання на 50 метрів стилем батерфляй!

viber 5

На фото: Лашина Ольга (зліва)

Бажаємо нових висот і перемог!

4450

viber 09viber i8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Творчі колективи музично-хореографічного відділення факультету мистецтв щороку беруть участь у міському конкурсі талантів – фестивалі народної творчості «Весна Рудани».

Цього року на І тур конкурсу ХVІ міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани» було представлено 11 музичних номерів від колективів факультету: Народної студії української пісні «Оберіг» (кер. Л. Косяк), Народної студії естрадної пісні «Модерн» (кер. М. Вікторова), Народного ансамблю народного танцю «Любава» (кер. К. Маркіна), ансамблю сучасного танцю «Гранд» (кер. А.Кульпікіна), Музичного проекту «Flash girls» та жіночого хору «Глорія» (кер. Д. та А.  Бондаренки), викладача кафедри музикознавства З. Дубовий.

4372

3456ло

13 березня 2018 року на головній сцені Криворізького державного педагогічного університету з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру відбувся святковий концерт  «У світі єдина – Мати й Батьківщина», яким традиційно викладачі та студенти музично-хореографічного відділення факультету мистецтв вітають колег, студентів, гостей.

Пролог концерту був присвячений рідній Україні, як одного з крил любові, що несуть душу через віки і не в'януть у вічному польоті, бо береже їх на світі материнська любов. Майбутній студент відділення Іван Коровко піснею Моя Україна і яскравою харизмою з самого початку максимально підняв емоційну і динамічну планку концерту, яку гідно пронесли до фіналу концерту незмінні і надійні ведучі – З. Дубовий і Ю. Засовицька.

viber image3

555

 

Найкращу половину університету від імені всіх чоловіків привітав ректор, професор Я. В. Шрамко, який побажав гарного святкового настрою, творчих успіхів, наснаги, щастя та добробуту.

viber imageол

Багато теплих слів лунало зі сцени про наших найрідніших – матусь, бабусь, сестер, коханих – жінок-берегинь роду нашого. Слухачі мали змогу насолоджуватися високим мистецтвом вокалу Народної студії «Оберіг» (кер. – Л. Косяк) – ансамблю «Арт-тріо» з філософською композицією Пустельник, дуету з класикою Vivo per lei, фінальною піснею-гімном Україні «Оберіг». Студія естрадної пісні «Modern» здивувала своєю щирістю та душевністю новою композицією «Ой, у вишневому садку». Камерний хор «Crescendo» з перших звуків захопив увагу глядачів і заслужено отримав цілу порцію овацій та вигуків залу «Браво».

viber image5554дло

Яскраві і щирі, запальні і витончені, ніжні і відверті у почуттях подарували свої танцювальні композиції ансамбль Народного танцю «Любава» під кер. К. Маркіної, студенти – керівники 4 курсу, хореографічний колектив А. Кульпікіної.

Концертні варіації О. Циганкова To Step у виконанні інструментального дуету «Калінка», джазова композиція від звукооператора університету Є.Соколова викликали щиру підтримку і шквал оплесків. 

viber image45viber image

Незвично і урочисто прозвучала українською мовою безсмертна Арія Містера Ікс у виконанні З.Дубового і аранжуванні Д.Бондаренка разом із жіночим ансамблем «Глорія».

Студенти і керівники творчих колективів своїм професійним ставленням до мистецтва, вибором репертуару, втіленням високих почуттів у пластиці і звуках розкрили всю багатогранність жінки як матері, як дружини, як коханки, як берегині і подарували всім присутнім весняну бадьорість, гарний та святковий настрій.viber image44

рп

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Весь концерт можна переглянути за посиланням 

https://youtu.be/You6qHyiuVk

4268

viber 12

Вітаємо!

Солістів Народної студії української пісні «Оберіг» –

переможців VI Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтва та творчості «Музика кохання»!

vibe 007viber 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гран-Прі – ансамбль «Арт-тріо» Народної студії української пісні «Оберіг» у складі: Зарванська Марина, Сторчеус Катерина, Чехла Олександра (інструментальна група – Ладуба О.В., Смаль В., Совенко Є.)

I місцеДинник Дмитро в номінації «Академічний вокал»;

I місцеЄфременко Марина в номінації «Естрадний вокал»;

I місцеМиршавка Ірина в номінації «Естрадний вокал»;

III місцеСмаль Володимир в номінації «Академічний вокал».

Керівник – доц.. Косяк Людмила Іванівна

Концертмейстер – Ладуба Оксана Вікторівна

viber 005viber 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4068
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша