Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

59тпф9 568тыр

Студент - це той хто постійно вчиться і вчиться…у нього нема деколи навіть часу на відпочинок …і коли ж йому проявити себе? Де студенту повеселитися? Так точно, це на ярмарку.

 

 

 

Ярмарок ,це чи не одне із найкращих творчих заходів нашого криворізького педагогічного університету. На ньому ми можемо відкрити себе для інших, показати свою творчу натуру.

726097рфжой

І саме 13 листопада студенти факультету мистецтв двох відділень – музично-хореографічного і художньо-графічного із задоволенням прийняли участь у традиційному ярмарку «Золоті хіти педагогічного», який був присвячений різним музичним стилям: джаз, рок музика, диско…

Кожен факультет, і наш в першу чергу!, яскраво презентував себе, приготувавши багато смаколиків та улюблених страв, та показавши змістовні креативні презентації свого стилю. І цей ярмарок, мабуть, один із самих яскравих за всі ці роки.

864дьтрв468 7бу

Загалом кажучи, такі студентські свята зближують між собою педагогів і студентів. Тут ти можеш знайти своїх старих знайомих з якими немає часу поспілкуватися, або взагалі знайти нову подругу чи друга. Ніколи не пробували рекламувати? ось вам і шанс спробувати себе в цьому. Бо чим більше залучиш людей, тим більше назбираєш коштів! 

Дякуємо за велику підтримку від наших улюблених викладачів. Я вважаю , що усі учасники події «викладися» на всі 100% ! Тепер з нетерпінням чекаємо на результати!

85осп3й607шнвбо3558б3ц

 

6142

2430957йгия

Доброго усім дня! Це світське життя. Я – Катя Осадча! І наш спец. випуск присвячений Дню студента. Сьогодні у нас з’явилася чудова можливість відвідати одне з найбільш знакових місць у Кривому Розі – актову зала музично-хореографічного відділення Криворізького педагогічного. Бачу на ваших обличчях німе запитання – чому я назвала це місце знаковим? А все просто, тільки на муз. педі можна зустріти таку кількість селебритіз на один квадратний метр. Не вірите? Зараз я вам це доведу.

Так розпочався 12 листопада в концертній залі шоу-концерт «Світське життя на муз педі», який підготували і блискуче провели магістри другого року навчання – Катерина Гарцуєва, Катерина Богяну, Анастасія Кузьменко, Наталія Хорольська разом з ведучою, сценаристом-режисером та акторкою Мариною Зарванською. Ведуча концерту професійно і невимушено відтворила стиль ведення програми Катериною Осадчою та вміння ставити гострі і цікаві запитання.

970264тт

Навіть за відсутності світла, на честь такого чудового свята як День студента, магістри вирішили поділитися найбільшими секретами, а точніше, яскравими талантами відділення. Свій прихований талант в гумористичному номері продемонстрували хореографи 1 курсу ХХК-18.

08фи 2580

Чуттєвим і проникливим співом – піснею Вакарчука «Обійми мене» – вразило вибагливу публіку вокальне тріо у складі Чехли Олександри, Ефременко Марини та Пучкової Софії (гр. МХК-15). Андрейчик Богдан просто приголомшив слухачів своїм авторським фортепіанним «Бурлеском», розкривши справжній композиторський талант. 

Хореографічне мистецтво експериментальне продемонстрували студенти гр. ХХК16, ХХК-18 в гумористичному номері «Контемп на районі»

Згадав свої студентські роки і молодий викладач Захар Дубовий, підготувавши зі студенткою 3 курсу Поправкою Марією справжній класичний сюрприз – Дует Едвіна і Сільви з опери І. Кальмана «Сільва». Переконливо, вокально-яскраво і образно!

Авторськими інструментальними творами і неперевершеним гумором поділився із студентами і викладачами Максим Момот зі своїм улюбленим інструментом.

9 62ьдтвч37твт800762

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Під впливом Всеукраїнського фестивалю «Джаз на Поштовій» з’явився чудовий номер – джазова композиція «Lullabyofbirdland» у виконанні Букреєва Івана, Добридник Катерини, Чехли Олександри.

79264ю

Шалена любов до мистецтва, яка затьмарює здоровий глузд, була відчутна і відіграна в Гумористичному номері «CrazyFrog»

324ц09гыкятрп

Фінальну крапку в концерті поставила пісня-жарт, пісня-сповідь, пісня-гімн в одному виконанні від креативних, артистичних і надзвичайно творчих магістрів – неймовірних особистостей. І справжніх героїнь студентського життя.

Вибаглива публіка нашого відділення отримали справжнє задоволення, естетичний відпочинок, а викладачі – ностальгію за студентськими роками!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6134

45116623 747736055561731 8658890910412570624 n

29 жовтня на музично-хореографічному відділенні факультету мистецтв, відбулося свято — першокурсників посвятили у студенти. Навряд чи хто-небудь сьогодні згадає, де і коли народилася ця традиція. Можливо, ще в ті далекі часи, коли в ходу була приказка: курка — не птах, першокурсник — не студент. Але з тих пір спливло багато води. Сучасний першокурсник за якийсь місяць-півтора навчання вже стільки встигає побачити і дізнатися, скільки учні Сократа не осягали за роки. І справді, тільки подумати, скільки всього сталося за час після 1 вересня! Це і День фізкультурника, і концерт до Дня працівників освіти, і Фестиваль городового козацтва, і Студентська осінь, і участь в Першому турі Всеукраїнського хорового конкурсу ім. Миколи Леонтовича, і підготовка до участі в конкурсах хореографічного мистецтва в Києві та Харкові….А скільки цікавих подій ще попереду!

6073

592926878592926825

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У День Покрови Пресвятої Богородиці та українського козацтва 14 жовтня 2018 року студенти-учасники Народного камерного хору "Crescendo" під керівництвом Вікторії Сергєєвої та жіночого хору "Глорія" під керівництвом Дмитра Бондаренко взяли участь у презентації козацького куреня Металургійного району в рамках ІІ Всеукраїнського фестивалю козацької пісні як представники Криворізького державного педагогічного університету.

436097774jAHWiNc5pU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прозвучали щирі слова вітання зі святом, дарування короваю на добробут і процвітання та побажання «Многая літа» від солістів хорових колективів музично-хореографічного відділення факультету мистецтв та керівників – Дмитра Бондаренка і Вікторії Сергєєвої.

7eh azpIPWEim1AxOd1LnU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Було лагідно тепло, багряно красиво від природи і костюмів, по-справжньому святково музично-гучно і дуже смачно від кухарів Металургійного району!

hzm5lFRU9iMqva9B4j8saE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дякуємо всім причетним до свята студентам і викладачам та організаторам ІІ Всеукраїнського фестивалю козацької пісні!

 

 

5817

787

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 12 жовтня 2018р. команда факультету мистецтв «Педагогічні козаки» приєдналась до Фестивалю городового козацтва, присвяченого Дню українського козацтва.

Конкурсні козацькі розваги і забави прийшлися до душі студентам, які активно приєдналися до командної гри: перевіряли силу, витримку, міцність, влучність, знання і вміння працювати нестандартно, наприклад, плести косу. Суттєво допомагала і чисельна команда вболівальників.

 0о87

 987

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На фестивалі всі команди гартували волю до перемоги. І, хоча, цього року наша команда не стала призером…Але не дуже засмутилась!

44 вручення66

  0879

 

Студенти отримали задоволення від підготовки «Візитки команди», яка була тематично спрямованою, оформленою в яскраво-гумористичні та артистично-театралізовані тони з традиційними піснею і танцем. Ідею візитки учасники команди запозичили з улюбленого анімаційного мультфільму студії «Київнаукфільм» «Як козаки́ сіль купува́ли» і вправно її втілили у своїй казочці.

676перепр77

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Особливо приємно те, що значна частина учасників Фестивалю і організаторів від факультету мистецтв – студенти напрямку «Хореографія» – ініціативні, активні, креативні і, взагалі, найкращі! Втішає і той факт, що до команди і вболівальників приєднались художники.

09467098

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Особливі слова подяки висловлюємо капітану команди Марині Єфременко, її однодумцям Дмитру Тищенко, Іллі Ігнатюку, Арсенію Цимбалюку, Юлії Медведєвій, Юлії Бонар, Карині Білик, а також всім-всім студентам хореографам, музикантам, художникам, які приймали участь у Фестивалі! Вітаємо вас, друзі!

046789пр65

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Факультет мистецтв вітає всіх з Днем українського козацтва, Днем захисника Вітчизни, святом Покрови Пресвятої Богородиці!

9865DSC00633 photo resizer.ru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гарного настрою, сонячних діянь і майбутніх перемог!

 

5812

080918 vystupy

Незважаючи на несприятливу погоду, солісти музично-хореографічного відділення факультету мистецтв – учасники народної естрадної студії «Модерн» ((кер. доцент кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування М. В. Вікторова) та студентка з/в гр. ЗММ-17 Анастасія Барасій надихали своїм мистецтвом співу учасників спортивно-масового заходу з нагоди Дня фізичної культури і спорту України на бадьорість, міжність і перемогу. Дякуємо всім студентам - учасникам заходу, кураторам і керівникам творчих колективів!

phoca thumb l 080918 25phoca thumb l 080918 33

5497

ILuLNfyeVcg

До урочистих привітань викладачів та працівників університету на урочистому зібранні 31 серпня 2018 року долучились не тільки студенти і викладачі відділення, але й частина першокурсників у складі Народного камерного хору «Crescendo» (кер. В. М. Сергєєва). Під керуванням студентки 4 курсу Олександри Чехли прозвучав академічний гімн студентів «Gaudeamus».

Яскравим виступом і позитивною енергетикою порадувала слухачів Анастасія Барасій (Муратова) – студентка з/в гр. ЗММ-17 – Попурі з відомих українських пісень. Колишній випускник, нинішній аспірант і викладач Захар Дубовий подарував нову пісню А. Князя «Синє небо, жовте поле» в творчій авторській обробці.

qJwre1nWnao5R 4lO220Pw

 

 

 

1 вересня 2018 року вітання було продовжено на подвір’ї головного корпусу вже для майже 600 юнаків та дівчат, які поповнили ряди нашого університету. Дарували свої вітання викладачі і керівники хореографічних студій Дарія Цемах зі зразковим колективом «Аллегро» (танець «Ой, летять лелеки»), Анастасія Кульпікіна з кольоровим колективом «Вікторія» (танець «Час пік»). У виконанні Народного камерного хору «Crescendo» під керівництвом  В.Сергєєвої прозвучав Гімн КДПУ, солісти Д. Бондаренко, Е. Кокарева та завершальним акордом – «Gaudeamus». Сольні пісні подарували студенти заочного відділення: Попурі з українських пісень від Анастасії Барасій (Муратової) та Вишиваночка від Ольги Серентюк.

 

 

40586936 563375287429661 1582140122189529088 n40491335 563375320762991 8368560514296446976 n

 

 

 

 

 

 

 

010918 posvyata 140530783 1594590757313113 973301973673574400 n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вітаємо першокурсників, студентів, викладачів і працівників музично-хореографічного відділення з початком творчого мистецького нового навчального року!

Бажаємо всім безліч нових відкриттів, яскравого, незабутнього і плідного кожного цьогорічного дня, сповненого тільки позитивними результатами, новим досвідом і відмінним настроєм!

40474672 563375354096321 8181005464348131328 n

 

 

 

 

 

5459

1QZQM GavVQXQbQnWtyOSk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щороку, напередодні літа, на музично-хореографічному відділенні педагогічного університету відбувається справжнє свято високого фортепіанного мистецтва, яке дарує викладачам і студентам відділення Заслужений діяч мистецтв України, викладач-методист Криворізького обласного музичного коледжу Маргарита Матвіївна Кратінова зі своїми талановитими і закоханими в музику учнями.

Віртуозно-змістовне, емоційно-стримане і музично-філософське виконання складної програми Лауреата Всеукраїнських конкурсів, студентки 4 курсу Криворізького обласного музичного коледжу Ярослави Самосватової надзвичайно вразило всіх присутніх слухачів, надало можливість відійти від буття сьогодення і наблизитись до рівня Музичного Всесвіту, надихнуло на створення особистих виконавсько-мистецьких шедеврів.

5150

FSczM DTB0E

Студенти і викладачі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв на День міста для мешканців Металургійного району підготували концертну святкову програму, яка прозвучала в парку Богдана Хмельницького 27 травня 2018 року з 14-20 до 15-20.

du Kq8AXD3IqA7H UkRXno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5069

5гуотчвваб123бфужє

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14 травня 2018 року студенти музично-хореографічного відділення груп ХХК-15 (куратор Кульпікіна А.П., староста Біла К.) та ХХК-16 (куратор Климентовська Т.А., староста Яцишина Є.) о 13-50 в танц. залі №1 провели інтелектуальну подорож на тему «День Європи – символ спільних цінностей і інтересів».

4941
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30