Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

49аот 0рп9т

18 лютого о 13-50 в ауд. № 6, на кураторській годині студенти музично-хореографічного відділення групи МХК-16 (староста Лашина О. кур. Бондаренко А.В.) провели огляд-слухання пісень, присвячених Дню Героїв Небесної Сотні.

«Чотири роки тому на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстріляли мирних протестувальників. За 18-21 лютого 2014 року Україна втратила близько сто Героїв, які стали “Небесною Сотнею”. Пам’ять про них увіковічнена в музиці та літературі, адже Герої – не вмирають!»

Так, під керівництвом куратора Бондаренко А.В. студентки Павлюк А., Борейко М. розпочали свою доповідь про відзначення в Україні 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні, про вшанування пам’яті українських Героїв і представили до уваги однокурсників збірку зворушливих пісень про Небесну Сотню, що повернули в атмосферу тих трагічних днів.

иь69 ро09ге8н3й45о

 

 

 

Кожна з пісень супроводжувалась історією створення і виконання.

 1. Пливе кача

Біль та тугу українців втілила лемківська народна пісня “Пливе кача”, яка стала неофіційним гімном Небесної Сотні. Саме під неї Героїв проводжали в останню путь. Слухати без сліз цю композицію тепер неможливо…

 1. Дерев’яні щити – Гайдамаки

Ще одна назва цієї пісні – “Герої не вмирають”. У ній гурт “Гайдамаки” описує криваві події 18-21 лютого, коли “ми винесли з бою своїх Героїв на їх дерев’яних щитах”.

 1. Небесна сотня – ТаРута

Учасники етно-гурту “ТаРута” знають про Революцію Гідності не з оповідок. Музиканти брали активну участь в тих доленосних подіях та дивом вціліли. Їхня пісня – про смертельний бій українських Героїв.

 1. Небесну Сотню, Господи, прийми – Павло Табаков

Відомий український співак, переможець шоу “Голос країни” Павло Табаков презентував пісню, присвячену пам’яті Небесної сотні, на сороковини від дня загибелі героїв. Цей реквієм зворушує до глибини душі.

 1. Небесна Сотня – Вітер Знає

Лірична пісня про Небесну Сотню рівненського гурту “Вітер Знає” від імені загиблих Героїв змусила затамувати подих. «Плаче мати, сльози не втирає. Батько посивів за одну мить Кажуть, що герої не вмирають Кажуть будем вічно жити ми…»

 1. Мамо, не плач

Вірш “Мамо, не плач” написала українка Оксана Максимишин-Корабель. Жінка працювала за кордоном та допомагала Майдану. Коли вона дізналася про загибель Сергія Нігояна – за півгодини написала вірш, який присвятила Герою. Цю поезію поставив на музику Василь Семенчук і вийшла надзвичайно прониклива пісня.

 1. Герої не вмирають – Анастасія Приходько та Микита Рубченко

Патріотична рок-композиція “Герої не вмирають” від співачки Насті Приходько та гітариста-віртуоза Миколи Рубченка, присвячена всім українським героям, які віддали за нашу країну найцінніше, що в них було – власне життя.

 1. Плаче Україна – STRUNA

Андрій Грановський, більш відомий як діджей STRUNA, написав пісню-звернення до всіх матерів, які чекали своїх синів з Майдану, а ті не повернулися. Музикант – колишній військовий. Він не з чуток знає про Революцію, адже брав участь ній.

 1. А я живий – Софія Федина

Голос Львівського Євромайдану Софія Федина виконала цю пісню 25 лютого 2014 року, одразу після розстрілів на Майдані. “А я живий, матусенько, живий! Бо з нами правда! Їм нас не здолати!” – переконує співачка.

 1. Пам’яті Небесної Сотні – ROCKOKO

Львівські студенти з гурту ROCKOKO присвятили Героям Небесної Сотні проникливу пісню без слів. Музика передає всі почуття українців.

7003

На кураторській годині 18 лютого 2019 року студенти хореографічної спеціальності (групи ХХК-16 староста Яцишина Є., куратор Цемах Д.Г.) хвилиною вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні, обговоренням подій Майдану – героїв найновішої історії нашої країни, отриманими результатами протесту та боротьби учасників Революції Гідності за майбутнє країни згадували трагічні події 2014 року.

Розмова про витоки і результати протесту, про локальну і Всеукраїнську боротьбу за майбутнє України сприяла виявленню рівня громадянської позиції та особистого відношення до воєї Батьківщини.

 0цнт640щр863ьр

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6952

25й3089ипат7чль709рон

 

18 лютого о 13-50 в ауд.№4, хор. класі музично-хореографічного відділення на кураторській годині студентами груп МХК-17 (староста Змієвська О. кур. Лященко І.М.), МХК-18 (староста Хвуст Г., кур. Чеботаренко О.В.) була проведена тематична поличка «Вклоняємось доземно всім солдатам», присвячена 75-й річниці визволення м. Кривий Ріг від німецьких загарбників.

На заході прозвучали вірші на воєнну тематику, інформація про формування народного ополчення у часи кривавої епохи терору. Студенти переглянули відеофільм про Криворізько-Нікопольську операцію, пригадали етапи визволення Криворіжжя та імена Героїв радянського Союзу Д.Б.Глинки, В.І.Михлика. Вшанували пам’ять воїнів хвилиною мовчання.

ы098637ьтенрва735ь

– В ході цього заходу ми згадали трагічне минуле нашого міста і народу в цілому, замислились над мірою вдячності людям, завдяки яким ми маємо наше сьогодення і майбуття. Наше життя занадто коротке, щоб не зрозуміти, що воно безцінне. Тому, ми будемо пам’ятати і згадувати тих, хто віддав своє життя заради нашого – так відгукнулась студентка 2 курсу Сафонова Марія після закінчення тематичної полички «Вклоняємось доземно всім солдатам».

6951

Міністерство освіти і науки України

Національна Всеукраїнська музична спілка

Управління культури виконкому Криворізької міської ради

Криворізький державний педагогічний університет

 

Інформаційний лист

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь

у І Всеукраїнському конкурсі музикантів-виконавців

 

«МУЗИЧНИЙ ДИВОЦВІТ»

18-21 квітня 2019 р., м. Кривий Ріг

 

Організатори конкурсу: Криворізький державний педагогічний університет, факультет мистецтв.

Метою конкурсу є збереження та розвиток кращих традицій вітчизняного музично-виконавського мистецтва; зростання його ролі й значення у духовному житті сучасного українського суспільства; виявлення та підтримка талановитої молоді; підвищення виконавської майстерності солістів і творчих колективів.

 

Конкурс проводиться за такими номінаціями:

 1. «Виконавець-інструменталіст»:
 • сольне виконавство (фортепіано, струнні, духові та народні інструменти);
 • інструментальні ансамблі - дуети, тріо, квартети;
 • інструментальні ансамблі (від 5 учасників);
 • оркестри.

 

 1. «Виконавець-вокаліст»:
 • сольне виконавство (естрадний та академічний спів);
 • вокальні ансамблі – дуети, тріо, квартети (естрадний та академічний спів).

 

 1. «Вокально-хорові колективи»:
 • вокальні ансамблі (від 5 учасників);
 • хорові колективи.

 

 1. «Виконавець-хоровий диригент».

 

 

Місце проведення: Криворізький державний педагогічний університет, факультет мистецтв.

До складу журі входять провідні фахівці професорсько-викладацького складу факультету мистецтв.

Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає.

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами «Лауреат» (згідно зайнятих місць – першого, другого, третього) та «Дипломант». Кращі виступи конкурсантів у номінаціях отримують Гран-Прі конкурсу, оригінальний кубок переможця та грошову винагороду або цінний подарунок. Журі залишає за собою право присуджувати не всі місця й не присуджувати Гран-Прі.

       Витрати на проживання, харчування, проїзд учасників конкурсу здійснюються за рахунок сторони, яка відряджає, або за власні кошти учасників.

 

Благодійний внесок для участі у конкурсі складає:

Солісти: 150 грн.

Ансамблі (дуети, тріо, квартети): 70 грн. з учасника.

Вокальні, інструментальні ансамблі (від 5 учасників), оркестри та хорові колективи: 50 грн. з учасника.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати до Оргкомітету заявку (див. Додаток) до 12 квітня 2019 року.

 

У день виступу конкурсанти повинні своєчасно прибути до місця проведення конкурсу та пройти реєстрацію не пізніше, як за годину до початку прослуховувань.

 

Адреса оргкомітету:

Криворізький державний педагогічний університет,

музично-хореографічне відділення факультету мистецтв,

вул. Олександра Васякіна, 54-а, м. Кривий Ріг, 50086

 

Контакти:

0983094721 – Кокарева Елеонора Олексіївна

Е-mail: k.muzvyh.kdpu@gmail.com

0964202110 – Ярошенко Олена Миколаївна

Е-mail: k_musicology@kdpu.edu.ua

ПОЛОЖЕННЯ

І Всеукраїнського конкурсу музикантів-виконавців

 

«МУЗИЧНИЙ ДИВОЦВІТ»

Дата і місце проведення:

18-21 квітня 2019 р., м. Кривий Ріг, Криворізький державний педагогічний університет, факультет мистецтв.

Організатори конкурсу: Криворізький державний педагогічний університет, факультет мистецтв.

Метою конкурсу є збереження та розвиток кращих традицій вітчизняного музично-виконавського мистецтва; зростання його ролі й значення у духовному житті сучасного українського суспільства; виявлення та підтримка талановитої молоді; підвищення виконавської майстерності солістів і творчих колективів.

Умови участі: конкурс є відкритим для музикантів-виконавців навчальних закладів освіти і культури різних рівнів акредитації.

 

Номінація «виконавець-інструменталіст»

 • сольне виконавство (фортепіано, струнні, духові та народні інструменти);
 • інструментальні ансамблі - дуети, тріо, квартети;
 • інструментальні ансамблі (від 5 учасників);
 • оркестри.

Програма виступу

Два різнохарактерних твори.

Критерії оцінювання: художність виконання та стильова грамотність, технічна майстерність, чистота інтонації (для струнних та духових інструментів), артистизм, технічна та змістовна складність творів, що виконуються.

Конкурс проводиться для виконавців таких категорій:

І Категорія – учні старших класів загальноосвітніх шкіл.

ІІ Категоріяучні старших класів позашкільних мистецьких навчальних закладів (музичні школи, школи мистецтв, центри дитячої та юнацької творчості).

ІІІ Категорія – студенти педагогічних коледжів, коледжів культури.

ІУ Категоріястуденти музичних коледжів, мистецьких факультетів педагогічних (класичних, гуманітарних) університетів.

Номінація «Виконавець-вокаліст»

 • сольне виконавство (естрадний та академічний спів);
 • вокальні ансамблі – дуети, тріо, квартети (естрадний та академічний спів).

 

Програма виступу

Естрадний спів: два різнохарактерні твори, у програмі конкурсанта повинен бути твір українською мовою (українська народна пісня або твір українського композитора чи виконавця). Дозволено використання різних видів музичного супроводу окрім фонограми плюс. Один з творів може виконуватись а’саppеllа.

Академічний спів: два різнохарактерні твори у супроводі концертмейстера, у програмі конкурсанта повинен бути твір українською мовою (українська народна пісня або твір українського композитора). Один з творів може виконуватись а’саppеllа.

Критерії оцінювання: вокальні дані (тембр, сила, діапазон голосу); технічна майстерність і культура виконання; чистота інтонації; художність виконання та стильова грамотність, артистизм, технічна та змістовна складність творів, що виконуються.

Конкурс проводиться для виконавців таких категорій:

І Категорія – 15-16 років.

ІІ Категорія17-18 років.

ІІІ Категорія – 19-20 років.

ІУ Категорія – 21 і старші.

 

Номінація «Вокально-хорові колективи»

 • вокальні ансамблі (від 5 учасників);
 • хорові колективи.

 

Програма виступу

 1. Твір а’саppеllа.
 2. Твір з інструментальним супроводом.

У програмі колективу повинен бути твір українською мовою (обробка української народної пісні або твір українського композитора).

Критерії оцінювання: технічна майстерність і культура виконання, чистота інтонації, художність виконання та стильова грамотність, технічна та змістовна складність творів, що виконуються.

Конкурс проводиться для виконавців таких категорій:

І Категорія – вокальні ансамблі та хори старших класів загальноосвітніх шкіл.

ІІ Категорія – вокальні ансамблі та хори старших класів позашкільних мистецьких навчальних закладів (музичні школи, школи мистецтв, центри дитячої та юнацької творчості).

ІІІ Категоріявокальні ансамблі та хори музичних, педагогічних коледжів, коледжів культури, мистецьких факультетів педагогічних (класичних, гуманітарних) університетів.

 

Номінація «Виконавець-хоровий диригент»

 

Програма виступу

 1. Хоровий твір а’саppеllа.
 2. Хоровий твір з інструментальним супроводом.
 3. Усна презентація одного з творів українською мовою тривалістю до 3‑х хвилин.

У програмі конкурсанта повинен бути твір українською мовою (обробка української народної пісні або твір українського композитора).

Критерії оцінювання: технічна майстерність, художність виконання та стильова грамотність, якість усної презентації хорового твору, артистизм, технічна та змістовна складність творів, що виконуються.

Конкурс проводиться для виконавців таких категорій:

І Категорія – студенти І та ІІ курсів педагогічних коледжів, коледжів культури, мистецьких факультетів педагогічних (класичних, гуманітарних) університетів.

ІІ Категоріястуденти старших курсів педагогічних коледжів, коледжів культури, мистецьких факультетів педагогічних (класичних, гуманітарних) університетів.

ІІІ Категоріястуденти музичних коледжів та мистецьких факультетів педагогічних (класичних, гуманітарних) університетів, які мають попередню фахову підготовку з хорового диригування (випускники музичних та педагогічних коледжів, коледжів культури).

Місце проведення: Криворізький державний педагогічний університет, факультет мистецтв.

До складу журі входять провідні фахівці професорсько-викладацького складу факультету мистецтв.

Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає.

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами «Лауреат» (згідно зайнятих місць – першого, другого, третього) та «Дипломант». Кращі виступи конкурсантів у номінаціях отримують Гран-Прі конкурсу, оригінальний кубок переможця та грошову винагороду або цінний подарунок. Журі залишає за собою право присуджувати не всі місця й не присуджувати Гран-Прі.

       Витрати на проживання, харчування, проїзд учасників конкурсу здійснюються за рахунок сторони, яка відряджає, або за власні кошти учасників.

 

Благодійний внесок для участі у конкурсі складає:

Солісти: 150 грн.

Ансамблі (дуети, тріо, квартети): 70 грн. з учасника.

Вокальні, інструментальні ансамблі (від 5 учасників), оркестри та хорові колективи: 50 грн. з учасника.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати до Оргкомітету заявку (див. Додаток) до 12 квітня 2019 року.

У день виступу конкурсанти повинні своєчасно прибути до місця проведення конкурсу та пройти реєстрацію не пізніше, як за годину до свого виступу.

Адреса оргкомітету:

Криворізький державний педагогічний університет,

музично-хореографічне відділення факультету мистецтв,

вул. Олександра Васякіна, 54-а, м. Кривий Ріг, 50086

 

 

Контакти:

0983094721 – Кокарева Елеонора Олексіївна

Е-mail: k.muzvyh.kdpu@gmail.com

0964202110 – Ярошенко Олена Миколаївна

Е-mail: k_musicology@kdpu.edu.ua

ДОДАТОК

Заявка на участь

у I Всеукраїнському конкурсі музикантів-виконавців

«Музичний дивоцвіт»

 

ПІБ (назва колективу) учасника (повністю) ____________________________

Номінація _________________________________________________________

Категорія_________________________________________________________

Дата (число, місяць, рік) народження (для солістів) ____________________

Контактні адреса, телефон, e-mail ___________________________________

Навчальний заклад (клас, курс для солістів)_____________________________

Конкурсна програма:

 1. ________________________________________________________________
 2. ________________________________________________________________

 

ПІБ керівника / викладача (повністю)__________________________________

Контактні адреса, телефон, e-mail ___________________________________

ПІБ концертмейстера (повністю)____________________________________

Чи потребує учасник послуг концертмейстера (так, ні)__________________

Чи має учасник потребу у поселенні до гуртожитку (так, ні; якщо так, то на який термін)___________________________________________________

6744

CkmZLm2I9IYR ANzFnpXQo

 

 

 

 

 

 

 

 

Напередодні дня святого Миколая, 18 грудня 2018 року студенти факультету мистецтв завітали у дитячий реабілітаційний центр (Комунальний заклад «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей») із чарівною новорічною казкою. До діток, з якими чари та дива, нажаль, трапляються не так часто. Ми звикли жити в затишній оселі. Нас оточують близькі нам люди і нам майже нічого не потрібно, окрім любові та душевного тепла. Однак коли ти віддаєш себе на якусь добру справу, коли віддаєш частинку себе іншим людям, то це робить тебе щасливішим. Впевнена, що ви згодні! І саме тоді, коли наш факультет мистецтв присвятив себе цій святій справі, подарувавши дітям позитивні емоції, творчі вміння і натхнення, ми зрозуміли, у яку сферу можливо себе занурити без зайвих думок.

6496

ВІТАЄМО МАРИНУ ЄФРЕМЕНКО !!!

Дипломанта обласного конкуру "Студент року Дніпропетровщини у 2018 р."

в номінації "Художня самодіяльність року"

YzF2TRYSHoo марина5789во

 

 Марина навчається на 4 курсі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету. Справжній лідер студентства. Очолює студентську раду факультету мистецтв, роботу в якій зуміла налагодила таким чином, що факультет мистецтв все частіше стає переможцем у різного роду заходах, в яких активно приймає участь, проявляючи при цьому креативний, творчий і сучасний підхід до вирішення поставлених завдань. Особистим прикладом Марина надихає студентів на повсякденні і далекоглядні звершення. Була учасницею масштабного університетського заходу «Студент року 2015». Беззмінна староста академічної групи. І встигає Марина і бути сумлінною та успішною студенткою, і результативно проявити себе в громадській та організаційній діяльності, і приймати активну участь та перемагати у чисельних університетських, районних, міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, концертах, фестивалях. Є учасницею народної вокальної студії «Оберіг» під керівництвом Людмили Косяк. Чуйність і високий рівень відповідальності не дозволяються Марині відмовити у проханні допомоги із організаційних або мистецьких питаннях. 

6447

img10467шоь

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 грудня 2018 року на кураторській годині 0 13-50 студенти групи ХХК-18 провели у рамках кампанії з питань протидії торгівлі людьми, акції «16 днів проти насилля» диспут «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства».

Куратор групи викладач Грежинець Ю.В. інформувала студентів щодо започаткування дня боротьби з торгівлею людьми як дня консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо - дівчатами, небайдужості студентської громади до цього явища та візуалізації проблеми на суспільному рівні.

6446

10 грудня 2018 року о 13-50 на кураторській годині студенти групи МХК-18 музично-хореографічного відділення (куратор доц. Чеботаренко О.В., староста Хвуст Ганна) провели інформаційну хвилину «Центр безоплатної правової допомоги у нашому місті», присвячену Міжнародному дню захисту прав людини у загальноукраїнському форматі реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Метою проведення заходу стало підвищення юридичної грамотності студентів 1 курсу та формування нової правової культури в групі, підвищення критичного ставлення до порушень і порушників прав людини.

48359226 635618726876955 8462741274422673408 n

 

6445

06.12.18 студентка 3 курсу музично-хореографічного відділення факультету мистецтв Яблуновська Ірина провела тренінг для студентів факультету мистецтв на тему:"Тренінг,як ефективна умова формування лідерських якостей особистості".

39лбь3ц

87ль30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мета тренінгу: сформувати уявлення про лідерство,якості лідера. Формат проведення тренінгу: одноденний.

В теоретичній частині тренінгу учасники отримали знання про лідерство,типологію та стилі лідерства. Співпрацею тренера та учасників було створено макет лідера.

6417

67к98ра90542ьб

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26 листопада о 13-50 з приуроченням до Всесвітнього дня дитини студенти музично-графічного відділення факультету мистецтв групи МХК-16 розглядали, з’ясовували, міркували, типізували інтереси, порівнювали професійну діяльність вчителя мистецтв у формі інтерактивної гри на тему "Моя майбутня професійна діяльність". Зацікавила своїх студентів тематикою куратор групи Бондаренко А.В., організувала староста Лашина О., всі студенти ретельно готувались.

6296
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31