Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

1QZQM GavVQXQbQnWtyOSk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щороку, напередодні літа, на музично-хореографічному відділенні педагогічного університету відбувається справжнє свято високого фортепіанного мистецтва, яке дарує викладачам і студентам відділення Заслужений діяч мистецтв України, викладач-методист Криворізького обласного музичного коледжу Маргарита Матвіївна Кратінова зі своїми талановитими і закоханими в музику учнями.

Віртуозно-змістовне, емоційно-стримане і музично-філософське виконання складної програми Лауреата Всеукраїнських конкурсів, студентки 4 курсу Криворізького обласного музичного коледжу Ярослави Самосватової надзвичайно вразило всіх присутніх слухачів, надало можливість відійти від буття сьогодення і наблизитись до рівня Музичного Всесвіту, надихнуло на створення особистих виконавсько-мистецьких шедеврів.

5150

FSczM DTB0E

Студенти і викладачі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв на День міста для мешканців Металургійного району підготували концертну святкову програму, яка прозвучала в парку Богдана Хмельницького 27 травня 2018 року з 14-20 до 15-20.

du Kq8AXD3IqA7H UkRXno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5069

5гуотчвваб123бфужє

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14 травня 2018 року студенти музично-хореографічного відділення груп ХХК-15 (куратор Кульпікіна А.П., староста Біла К.) та ХХК-16 (куратор Климентовська Т.А., староста Яцишина Є.) о 13-50 в танц. залі №1 провели інтелектуальну подорож на тему «День Європи – символ спільних цінностей і інтересів».

4941

12еьо34иро

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14 травня о 13-50 на кураторській годині студенти академічних груп ХХК-14 (куратор Маркіна К.Ю., староста Касян А.) та МХК-15 (куратор Корольков Є.С., староста Єфременко М.) у своїй студентській родині відзначили одне з найбільш зворушливих свят – Міжнародний День матері і родини.

Музиканти групи МХК-15 у рамках запланованої теми «Жінки незвичайної долі» вибрали образ реальної жінки Олександри Скоропадської – вірної супутниці генерала та гетьмана України Павла Петровича Скоропадсько.

"Незвичайна жінка в долі незвичайної людини" - так сформулювали тему бесіди допитливі студенти і розкрили багато цікавих моментів з особистого життя історичного подружжя: велика і дружня сім’я в полтавському селі Тростянець, підтримка дружини в блискучій військовій кар’єрі Скоропадського, тривога один за одного у кривавому 1917 році, життя подружжя Скоропадських на схилі років у Німеччині, втрачений зв’язок з дружиною та дітьми і зустріч, яка не відбулася.

getman bb567ол

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Студенти щиро пройнялися незвичайною судьбою історичного подружжя. 

Хореографи в аспекті запланованої бесіди на тему «Мати – Берегиня роду» пригадали образ матері в українській літературі: образ жінки у віршах українських письменників – Т.Г.Шевченка, М.Рильського, Л.Глібова.

67ьзв789тьб

4940

viber image

Студенти групи МХК-16 вирішили відсвяткувати 73-ю річницю перемоги над фашизмом у Другій світовій війні проведенням актуальної для 2 курсу бесіди «Здійснення патріотичного виховання музичними засобами» як факт підготовки до активної педагогічної практики в загальноосвітній школі.

Захід відбувся 14 травня 2018 року о 13-50 в ауд. №2 (куратор Бондаренко А.В., староста Лашина О.). Спрямованість заходу на завдання патріотичного виховання дітей молодшого і середнього віку обумовила висвітлені питання та їх усвідомлення.

567от789щдшм

 

 

 

 

 

 

 

 

Були розглянуто окремі розділи програми «Музичне мистецтво», які мають особливе значення для патріотичного виховання учнів, зокрема, “Музика мого народу”. прозвучали такі українські народні пісні, як “За світ встали козаченьки” та “Ой на горі та й женці жнуть”, які знайомлять дітей з історією України, з козаками-героями Дорошенко та Сагайдачним. Слухаючи Українську симфонію М. Калачевського, студенти дійшли висновку, що музика дуже вдало  та яскраво зображує красу рідного краю; проспівавши пісню Д. Крижанівського “Реве та стогне Дніпр широкий”, погодились з пізнанням різнобічної краси української природи.

4939

231 зал

У рамках проведеного з 20 по 24 травня ІІ Відкритого регіонального конкурсу музикантів-виконавців “Музичний дивоцвіт” студенти музично-хореографічного відділення ушановували пам’ять великого Кобзаря музичними творами, які співали і диригували.

У сольному виконанні Костюкевич Єлизавети прозвучала пісня «Ой, три шляхи широкії» на муз Я.Степового і слова Т.Шевченка.

У номінації «Виконавець – хоровий диригент» студенти зробили яскраві і змістовні анотації до творів на слова Т.Шевченка;

Бордюк Анастасія «На вгороді коло броду» (муз. А.Штогаренка);

Віваль Олександра «Не щебечи, соловейку» (муз. Г.Верьовки);

Мармиш Вікторія «Садок вишневий коло хати» (муз. Б.Вахняніна);

Сторчеус Катерина твір «Пам’яті Кобзаря» (муз. О.Сьомки, сл. А. Малишка)

4938

Ушануванню пам’яті великого українського поета, художника, мислителя Т.Г.Шевченка та відзначення 204-ї річниці від дня народження, 157-річчя від дня його смерті й дня перепоховання присвячена була кураторська година 14 травня 2018 року о 13-50 в аудиторії №4 студентами-магістрами музично-хореографічного відділення.

На проведеному заході наголос було зроблено саме на факті перепоховання поета, який відзначається 22 травня. Висвітлені і обговорені факти: ранній відхід у вічність (47 років), поховання на тимчасовому прихистку – Смоленському кладовищі у Петербурзі; рішення друзів й близьких прихильників Шевченка перевезти тіло в Україну; довгий шлях до України, довірений художнику Г.Честахівському та О.Лазаревському – Москва, Арбат, Орел, село Єсмань, місто Глухів, гетьманська столиця Батурин, Борзня, Канев, де відбувалися прощальні панахиди.

Я тільки хаточку в тім раї Благав і досі ще благаю,

Щоб хоч умерти на Дніпрі, Хоч на малюсенькій горі.

В цих рядках заповітна мрія Тараса мати власну оселю.

Тепер Чернеча гора називається Тарасовою.

Захід супроводжувався мультимедійною візуалізацією.

4937

2в

Студенти академічної групи МХК-17 (куратор Лященко І.С., староста Курбанова А.) 14.05.2018 о 13-50 в аудиторії №4 провели захід-обговорення на тему «Хто знав, хто вів смертям і стратам лік», присвячений Дню пам’яті і примирення.

Коучем на обговоренні виступила студентка Змієвська Олександра, прив’язавши тему пам’яті до сучасних потреб людини.

viber image467гноь

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4936

viber image

2 квітня о 13-45 у форматі реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» студенти музично-хореографічного відділення факультету мистецтв зустрілись з головним спеціалістом відділу право просвітництва Другого криворізького Центру безоплатної вторинної правової допомоги Грещук Любов Михайлівною. Підвищення юридичної грамотності, виховання правової культури студентів були метою заходу.

4564

28055966 1015088561962282 8740988643871253287 n28276608 434232400343951 7624575302373967256 n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Студенти музично-хореографічного відділення факультету мистецтв привітали ветеранів-визволителів Кривого Рогу від фашистських окупантів в міському концерті, який проходив в театрі драми і музичної комедії ім. Шевченка 22 лютого, та районному заході для ветеранів, який відбувся 23 лютого в КМШ № 4.

 mLATjP58Zw9MrpiEZV1aw

 Музичні дарунки від факультету мистецтв:

Музичний проект «Flash girls» у складі Дарини Бондаренко, Альбіни Курбанової, Вікторії Мармиш, Наталії Кучер, жіночий хор «Глорія» з піснею Марти Шпак Лелеки (кер. Дмитро Бондаренко);

Народний камерний хор «Крещендо» (кер. В. Сергєєва) виконав Гімн міста «Криворізький вальс», солісти Н.Овчаренко, Д.Бондаренко;

Студентка групи МХК-17 Альбіна Курбанова виконала пісню «Ти – солдат України».

Привітав ветеранів і викладач музично-хореографічного відділення Дубовий З. С.

 

4117
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша