Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

56о45ти

27 травня 2019 року студенти групи МХК-15 (куратор Корольков Є.С., староста Єфременко Марина) останню за розкладом кураторську годину о 13-50 провели у вигляді інтелектуальної гри «Галопом по Європі». І, хоча група була в неповному складі, студенти, що були присутні, відповідально, навіть з азартом поставилися до такої захоплюючої форми виховної роботи.

Гра проходила у вигляді усного тесту на 120 питань. Відповідали на питання всі присутні. На деякі питання відповідала сама ведуча (Софія Пучкова) через незнання групою правильної відповіді.

34а45рт45пи

 

 

 

 

 

 

 

 

Мета проведення цієї виховної години – розширення й закріплення знань про Європу: політичний устрій, економічне положення; набуття студентами толерантного ставлення до представників різних народів Європи, їхньої культури та релігії; виховання поняття про Європу як спільного дому всіх європейців. Студентам сподобалась така форма роботи і мета заходу була досягнута.

8004

 61609923 1085540871834818 4883887374766964736 n

Спорт та художники – на парах з фізичної культури це слова синоніми. Окрема подяка викладачам кафедри фізичного виховання!

8000

668оь

27 травня о 13-50 в ауд. № 4 студенти групи МХК-17 провели бесіду до Дня матері та Міжнародного Дня сім’ї на тему «Образ матері в українському мистецтві» (куратор Лященко І.С., староста Змієвська О.).

Деякі цитати заходу:

Можна у світі чимало зробити: Зиму на літо перетворити. Можна моря й океани здолати, Гору найвищу штурмом узяти.

Можна пройти крізь пустелі і хащі, Тільки без мами не можна нізащо, Бо найдорожче стоїть за словами —

В світі усе починається з МАМИ!

Наймилішої для нас людини, людини з прекрасним і гордим іменем — Мати! Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах. Материнська ласка гріє нас крізь усе життя. Любов до матері — це святе почуття. Немає вищої любові за материнську. Там, де ступає матуся, здається, стає тепліше, піднімаються трави, розцвітають квіти, радісно щебечуть пташки.

Саме мати в українських традиціях є символом ніжності, оберігу та турботи. В Українскій поезії та піснях її порівнють з місяцем,калиною.

В Українському мистецтві ця тема є важливою. Тарас Григорович Шевченко приділив значне місце у своїй творчості, написавши таку трагічну поему як «Катерина». Також, мабуть всі знають, що ще є картина до цього твору «Катерина» і навіть українська опера створена Миколою Аркасом. Саме ця жінка була кинута коханою людиною на забуття та лиху долю. Саме як мати Катерина розуміла, що вона не зможе подолати такі труднощі. І вона не знайшла іншого шляху як відати свою дорогу дитину людині, яка попіклується за неї.

Це трагічна історія української жінки. Це історії з реального життя того часу. Але є і щасливий кінець. Час лине і тому ми повинні піклуватися про наших рідних, бо вони зробили неймовірно багато для нас.

7991

1 квітня о 13.50, в аудиторії №6 під керівництвом канд. мист-ва, доц. кафедри музикознавства Власенко І.М. студенти групи ХХК-17 провели кураторську годину на тему «Хореографічне мистецтво Китаю: традиції та сучасність» На заході були присутні студенти групи МХК-14, ХХК-18.

53044174ачпр578967

Під відео- супровід студенти ознайомились із різноманітними видами танцювального мистецтва Китаю – від народних танців до виступів в театрі опері та балету, танців в загальних урочистостях, ритуалах та церемоніях.

Про найвідоміші з них – танок дракона та танок лева розповіла Туменко Руслана; народні танці Ханьців – Лютікова Ірина, різноманітні театралізовані форми і китайську оперу – Мотузкіна Карина; ритуальний танець або церемоніальний привернув увагу Журавель Анастасії.

В ході проведеного заходу студенти ознайомились із танцювальними традиціями народів Далекого Східу, святом Цисі, танком "Янге" та іншими привабливими і яскравими танцями.

569шт540рь870965

 

 

 

 

 

7434

1 квітня о 13.50, в аудиторії №4 під керівництвом куратора, старшого викладача кафедри музикознавства Лященко І.М. студенти групи МХК-17 провели кураторську годину на тему «Мистецтво Китаю: традиції та сучасність». На заході були присутні студенти групи МХК-18, МХК-15.

3457г8f950247301b63d3218060766c4d97d9d

Питання «З чого все починалося?» висвітила Сафонова Марія, яка розповіла про історико -географічні особливості країни. Про освіту Китаю доповів Букреєв Іван, технології та модні тенденції – Змієвська Олександра. Китайский кінематограф захопив Корененко Марину, а філософія китайських споживачів – Ситниченко Карину. Загальну картину традиційного мистецтва Китаю висвітила Васюченко Марія.

Студенти ознайомились із однією з найдавніших культур Сходу, мали нагоду побачити її витонченість, загадковість, тендітність і магічність; були вражені і здивовані неперевершеністю, філософським змістом, несхожістю на інші види світового мистецтва. Жвава атмосфера обговорення, обмін думками і припущеннями, безумовно, надихне студентів на породження особистих мистецьких витворів, збагатить їх внутрішній світ.

п96350 74гр9053ьра

7433

49аот 0рп9т

18 лютого о 13-50 в ауд. № 6, на кураторській годині студенти музично-хореографічного відділення групи МХК-16 (староста Лашина О. кур. Бондаренко А.В.) провели огляд-слухання пісень, присвячених Дню Героїв Небесної Сотні.

«Чотири роки тому на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстріляли мирних протестувальників. За 18-21 лютого 2014 року Україна втратила близько сто Героїв, які стали “Небесною Сотнею”. Пам’ять про них увіковічнена в музиці та літературі, адже Герої – не вмирають!»

Так, під керівництвом куратора Бондаренко А.В. студентки Павлюк А., Борейко М. розпочали свою доповідь про відзначення в Україні 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні, про вшанування пам’яті українських Героїв і представили до уваги однокурсників збірку зворушливих пісень про Небесну Сотню, що повернули в атмосферу тих трагічних днів.

иь69 ро09ге8н3й45о

 

 

 

Кожна з пісень супроводжувалась історією створення і виконання.

  1. Пливе кача

Біль та тугу українців втілила лемківська народна пісня “Пливе кача”, яка стала неофіційним гімном Небесної Сотні. Саме під неї Героїв проводжали в останню путь. Слухати без сліз цю композицію тепер неможливо…

7003

На кураторській годині 18 лютого 2019 року студенти хореографічної спеціальності (групи ХХК-16 староста Яцишина Є., куратор Цемах Д.Г.) хвилиною вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні, обговоренням подій Майдану – героїв найновішої історії нашої країни, отриманими результатами протесту та боротьби учасників Революції Гідності за майбутнє країни згадували трагічні події 2014 року.

Розмова про витоки і результати протесту, про локальну і Всеукраїнську боротьбу за майбутнє України сприяла виявленню рівня громадянської позиції та особистого відношення до воєї Батьківщини.

 0цнт640щр863ьр

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6952

25й3089ипат7чль709рон

 

18 лютого о 13-50 в ауд.№4, хор. класі музично-хореографічного відділення на кураторській годині студентами груп МХК-17 (староста Змієвська О. кур. Лященко І.М.), МХК-18 (староста Хвуст Г., кур. Чеботаренко О.В.) була проведена тематична поличка «Вклоняємось доземно всім солдатам», присвячена 75-й річниці визволення м. Кривий Ріг від німецьких загарбників.

На заході прозвучали вірші на воєнну тематику, інформація про формування народного ополчення у часи кривавої епохи терору. Студенти переглянули відеофільм про Криворізько-Нікопольську операцію, пригадали етапи визволення Криворіжжя та імена Героїв радянського Союзу Д.Б.Глинки, В.І.Михлика. Вшанували пам’ять воїнів хвилиною мовчання.

ы098637ьтенрва735ь

– В ході цього заходу ми згадали трагічне минуле нашого міста і народу в цілому, замислились над мірою вдячності людям, завдяки яким ми маємо наше сьогодення і майбуття. Наше життя занадто коротке, щоб не зрозуміти, що воно безцінне. Тому, ми будемо пам’ятати і згадувати тих, хто віддав своє життя заради нашого – так відгукнулась студентка 2 курсу Сафонова Марія після закінчення тематичної полички «Вклоняємось доземно всім солдатам».

6951

CkmZLm2I9IYR ANzFnpXQo

 

 

 

 

 

 

 

 

Напередодні дня святого Миколая, 18 грудня 2018 року студенти факультету мистецтв завітали у дитячий реабілітаційний центр (Комунальний заклад «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей») із чарівною новорічною казкою. До діток, з якими чари та дива, нажаль, трапляються не так часто. Ми звикли жити в затишній оселі. Нас оточують близькі нам люди і нам майже нічого не потрібно, окрім любові та душевного тепла. Однак коли ти віддаєш себе на якусь добру справу, коли віддаєш частинку себе іншим людям, то це робить тебе щасливішим. Впевнена, що ви згодні! І саме тоді, коли наш факультет мистецтв присвятив себе цій святій справі, подарувавши дітям позитивні емоції, творчі вміння і натхнення, ми зрозуміли, у яку сферу можливо себе занурити без зайвих думок.

6496

ВІТАЄМО МАРИНУ ЄФРЕМЕНКО !!!

Дипломанта обласного конкуру "Студент року Дніпропетровщини у 2018 р."

в номінації "Художня самодіяльність року"

YzF2TRYSHoo марина5789во

 

 Марина навчається на 4 курсі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету. Справжній лідер студентства. Очолює студентську раду факультету мистецтв, роботу в якій зуміла налагодила таким чином, що факультет мистецтв все частіше стає переможцем у різного роду заходах, в яких активно приймає участь, проявляючи при цьому креативний, творчий і сучасний підхід до вирішення поставлених завдань. Особистим прикладом Марина надихає студентів на повсякденні і далекоглядні звершення. Була учасницею масштабного університетського заходу «Студент року 2015». Беззмінна староста академічної групи. І встигає Марина і бути сумлінною та успішною студенткою, і результативно проявити себе в громадській та організаційній діяльності, і приймати активну участь та перемагати у чисельних університетських, районних, міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, концертах, фестивалях. Є учасницею народної вокальної студії «Оберіг» під керівництвом Людмили Косяк. Чуйність і високий рівень відповідальності не дозволяються Марині відмовити у проханні допомоги із організаційних або мистецьких питаннях. 

6447
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31