Факультет мистецтв (Музично-хореографічне відділення)
Музичне мистецтво. Хореографія.

CkmZLm2I9IYR ANzFnpXQo

 

 

 

 

 

 

 

 

Напередодні дня святого Миколая, 18 грудня 2018 року студенти факультету мистецтв завітали у дитячий реабілітаційний центр (Комунальний заклад «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей») із чарівною новорічною казкою. До діток, з якими чари та дива, нажаль, трапляються не так часто. Ми звикли жити в затишній оселі. Нас оточують близькі нам люди і нам майже нічого не потрібно, окрім любові та душевного тепла. Однак коли ти віддаєш себе на якусь добру справу, коли віддаєш частинку себе іншим людям, то це робить тебе щасливішим. Впевнена, що ви згодні! І саме тоді, коли наш факультет мистецтв присвятив себе цій святій справі, подарувавши дітям позитивні емоції, творчі вміння і натхнення, ми зрозуміли, у яку сферу можливо себе занурити без зайвих думок.

5у78л5у3овесьпр950587оа70

 

 

 

 

 

 

 

Зробили новорічний карнавал граючих та співочих тварин (Зайчик, Лев, Котик), Госпожа Зима, Сніжинки… – та куди ж нам без Святого Миколая. Зайка (Катерина Дубина) подарувала нам розкішну жартівливу пісню популярної сучасної групи Оpen Kids під назвою «На десерт», а наш душевний сімейний дует Сікачів Антона та Олександри був просто неймовірним з піснею «На краю землі», яку вони підготували саме до цього свята. Сама Госпожа Зима (Марина Єфременко) виконала відому пісню з к/ф «До побачення, Мері Поппінс» «Вітер змін». Також ніжно та проникливо прозвучала усім знайома різдвяна пісня «Тиха ніч» у виконанні скрипкового тріо (Стася Пастернак, Анастасія Бордюк, Марія Поправка). А особистий охоронець святого Миколая Микита Решетняк заспівав відому пісню Робертіно Лоретті «Джамайка». Зачарував також дітей інструментальний номер «Бумер» у виконанні Антона Сікача та Сергія Яшина на електрогітарі та баяні. З перших слів бархатистого тенору Максима Момота діти зразу в нього закохалися і дуже уважно слухали музичну розповідь гітари, яка плавно перейшла в «Зимову фантазію» звуків піаніно у виконанні Ольги Лашиної.

35708рітдлва95уц6пьр906859шлб

 

 

 

 

 

 

 

Дуже сподобались дітям ігри, які проводили з ними персонажі казкового концерту (рухливі, логічні, знання пісень).

Ви гадали, що Святий Миколай не має талантів? Так він заграв майже усі різдвяні пісні, поєднавши їх у форму яскравого попурі. Це було неперевершене виконання! А фінальною крапкою став традиційний, але такий жаданий, хоровод зі святим Миколаєм під час виконання ним же новорічної пісні.

u9BxLe5CFZ48BytTZ8WdgwzYcmlV5jxXk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Це свято було одних із тих чудес та див, яких ми самі інколи так чекаємо… Але деколи треба подарувати це чудо іншим, тоді і ти зрозумієш істину життя.

Стаття кореспондента інформаційного сектору музично-хореографічного відділення Змієвської Олександри

Більше фото в фотогалерея кафедри музикознавства

6496

ВІТАЄМО МАРИНУ ЄФРЕМЕНКО !!!

Дипломанта обласного конкуру "Студент року Дніпропетровщини у 2018 р."

в номінації "Художня самодіяльність року"

YzF2TRYSHoo марина5789во

 

 Марина навчається на 4 курсі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету. Справжній лідер студентства. Очолює студентську раду факультету мистецтв, роботу в якій зуміла налагодила таким чином, що факультет мистецтв все частіше стає переможцем у різного роду заходах, в яких активно приймає участь, проявляючи при цьому креативний, творчий і сучасний підхід до вирішення поставлених завдань. Особистим прикладом Марина надихає студентів на повсякденні і далекоглядні звершення. Була учасницею масштабного університетського заходу «Студент року 2015». Беззмінна староста академічної групи. І встигає Марина і бути сумлінною та успішною студенткою, і результативно проявити себе в громадській та організаційній діяльності, і приймати активну участь та перемагати у чисельних університетських, районних, міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, концертах, фестивалях. Є учасницею народної вокальної студії «Оберіг» під керівництвом Людмили Косяк. Чуйність і високий рівень відповідальності не дозволяються Марині відмовити у проханні допомоги із організаційних або мистецьких питаннях. 

А так зустрічали наших кращих студентів організатори конкурсу в місті Дніпро - яскраво, по-справжньому святково!

Бажаємо Марині сил і наснаги, подальших творчих і лідерських якостей на шляху професійного, громадського становлення

та особистого життя!

097оа5

869щклнаьсп

6447

img10467шоь

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 грудня 2018 року на кураторській годині 0 13-50 студенти групи ХХК-18 провели у рамках кампанії з питань протидії торгівлі людьми, акції «16 днів проти насилля» диспут «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства».

Куратор групи викладач Грежинець Ю.В. інформувала студентів щодо започаткування дня боротьби з торгівлею людьми як дня консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо - дівчатами, небайдужості студентської громади до цього явища та візуалізації проблеми на суспільному рівні.

579щшна89ь

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У диспуті прийняли участь Божок Юлія, Вінтаренко Ярослав, Чудновська Александра, Герасименко Вікторія та інші студенти групи. Обговорювались питання сутності та причин поширення торгівлі людьми, торгівлі людьми як рабства по сучасному, боротьби з торгівлею людьми на національному та міжнародному рівнях. Ознайомились із поняттями «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми», «живий товар»та рекомендаціями щодо запобігання торгівлі людьми.

Провели міні-дискусію з розвінчання міфів про торгівлю людьми: зі мною такого ніколи не станеться; друзі та родичі не можуть виявитися замішаними в торгівлі людьми; торгівля людьми обов'язково включає перетин державного кордону; у рабство потрапляють лише жінки задля сексуальної експлуатації; довести вину і покарати торгівців людьми неможливо; торгівля людьми обов'язково включає застосування сили.

Також ознайомились із фрагментами документального фільму «Життя на продаж», роль ведучої в якому виконала популярна співачка Джамала. Завдяки відтворенню реальних подій та справжнім свідченням жертв студентам розкрилися страшні подробиці торгівлі людьми. Ознайомились, як можна залишитися у безпеці, обираючи роботу за кордоном.

6446

10 грудня 2018 року о 13-50 на кураторській годині студенти групи МХК-18 музично-хореографічного відділення (куратор доц. Чеботаренко О.В., староста Хвуст Ганна) провели інформаційну хвилину «Центр безоплатної правової допомоги у нашому місті», присвячену Міжнародному дню захисту прав людини у загальноукраїнському форматі реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Метою проведення заходу стало підвищення юридичної грамотності студентів 1 курсу та формування нової правової культури в групі, підвищення критичного ставлення до порушень і порушників прав людини.

48359226 635618726876955 8462741274422673408 n

В ході проведення зустрічі студенти задавали питання і отримали відповіді стосовно захисту своїх прав та вирішення різних життєвих ситуацій. Отримали також інформацію про мережу доступу до БВПД у м. Кривому Розі. Студенти ознайомились із листівками і буклетом з покроковим описанням дій, отримали інформацію про мережу доступу до Центру правової допомоги у м. Кривому Розі.

Питання, що розглядались у ході інформаційної хвилини: рівень відносин громадян і держави; первинна і вторинна консультація спеціалістів центру; кваліфікаційна допомога на відстані (в онлайм-режимі); Єдиний безкоштовний центр цивільно-адміністративних питань; допомога безоплатного адвокату; убезпечення особистого життя.

48369171 347326349392496 5653847231367741440 n

В ході заходу студентами групи під керівництвом куратора Чеботаренко О.В. зроблено висновок, що головне в житті людини – по-перше, це правильно зроблений вибір, в якому свобода і відповідальність існують як нероздільні поняття, по-друге – інформаційна обізнаність щодо спеціалістів центру БВПД у м. Кривому Розі у разі допомоги. 

6445

06.12.18 студентка 3 курсу музично-хореографічного відділення факультету мистецтв Яблуновська Ірина провела тренінг для студентів факультету мистецтв на тему:"Тренінг,як ефективна умова формування лідерських якостей особистості".

39лбь3ц

87ль30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мета тренінгу: сформувати уявлення про лідерство,якості лідера. Формат проведення тренінгу: одноденний.

В теоретичній частині тренінгу учасники отримали знання про лідерство,типологію та стилі лідерства. Співпрацею тренера та учасників було створено макет лідера.

57шль904578гь9469швгнпь

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В практичній частині учасники приймали активну участь в різноманітних іграх. Мали можливість відчути себе керівниками колективу, при вирішенні завдань, запропонованих тренером.

45г6ь8670778449шль

 

 

 

 

 

 

 

Під кінець тренінгу було проведено дискусійну гойдалку "Ідеальний лідер. Який він?". Учасники мали можливість висловити свою думку на запропоновані запитання.

 

6417

67к98ра90542ьб

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26 листопада о 13-50 з приуроченням до Всесвітнього дня дитини студенти музично-графічного відділення факультету мистецтв групи МХК-16 розглядали, з’ясовували, міркували, типізували інтереси, порівнювали професійну діяльність вчителя мистецтв у формі інтерактивної гри на тему "Моя майбутня професійна діяльність". Зацікавила своїх студентів тематикою куратор групи Бондаренко А.В., організувала староста Лашина О., всі студенти ретельно готувались.

678швп4ц80789щбмо7бчвк8 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Захід відбувався за таким планом:

  1. З’ясували типи інтересів, які притаманні кожному типові людей.
  2. Реалізація першого пункту плану допоможе вам встановити, до якого з шести типів ви належите, і якщо ви вагаєтеся у виборі своєї майбутньої професії, то визначити, чи відповідає вона вашому типові.
  3. Ознайомилися з типами професій і їх вимогами до особистості.
  4. Виявили, які професії найсприятливіші для мене.
  5. Склали план самовиховання відповідно до вимог обраної для себе професії.
  6. Висновок: кожен сам виніс для себе щось нове, деякі впевнились, що правильно обрали професію і склали план майбутньої професійної діяльності, інші ж - замислились над питаннями професійної діяльності.
6296

26 листопада 2018 року о 13.50  було проведено годину інформаційного простору «Невиплакані сльози України», присвячену історичним подіям на Україні, повʼязаним з голодомором (1932-1933 рр.).

597бр789опст

На годину інформаційного простору зібралися студенти 1-2-го курсів груп МХК-17, 18. Відповідальні – куратори груп МХК-17, МХК-18 ст. викладач Лященко І.С. , канд. мист-ва, доц. Чеботаренко О.В. та старости груп Змієвська О., Хвуст Г.

Студенти прослухали доповідь про розсекречені документи українських архивів, які стали доступними з середини 1990-х років. Було обговорено наслідки цих трагічних подій, які висвітлені в різноманітних публікаціях та фільмах. Так, за думкою С. Кульчицького, голод 1932 року став наслідком конфіскації всіх продовольчих запасів селян.

В обговоренні приймали участь куратор групи та студенти Дубина К., Заіменко М., Лещук І., Корененко М. З повідомленням виступила староста групи МХК-18 Хвуст Г., МХК-17 Змієвська О. Було зауважено, що ці події треба пам’ятати для того, щоб цього ніколи не стало.

Студенти повернулись до часів репресiй та голоду, визначили масштаби трагедії українського народу, поміркували про сьогодення в контексті історичних подій «А щоби було, якби…?» і винесли для себе відповідні уроки життя.

6294

59тпф9 568тыр

Студент - це той хто постійно вчиться і вчиться…у нього нема деколи навіть часу на відпочинок …і коли ж йому проявити себе? Де студенту повеселитися? Так точно, це на ярмарку.

 

 

 

Ярмарок ,це чи не одне із найкращих творчих заходів нашого криворізького педагогічного університету. На ньому ми можемо відкрити себе для інших, показати свою творчу натуру.

726097рфжой

І саме 13 листопада студенти факультету мистецтв двох відділень – музично-хореографічного і художньо-графічного із задоволенням прийняли участь у традиційному ярмарку «Золоті хіти педагогічного», який був присвячений різним музичним стилям: джаз, рок музика, диско…

Кожен факультет, і наш в першу чергу!, яскраво презентував себе, приготувавши багато смаколиків та улюблених страв, та показавши змістовні креативні презентації свого стилю. І цей ярмарок, мабуть, один із самих яскравих за всі ці роки.

864дьтрв468 7бу

Загалом кажучи, такі студентські свята зближують між собою педагогів і студентів. Тут ти можеш знайти своїх старих знайомих з якими немає часу поспілкуватися, або взагалі знайти нову подругу чи друга. Ніколи не пробували рекламувати? ось вам і шанс спробувати себе в цьому. Бо чим більше залучиш людей, тим більше назбираєш коштів! 

Дякуємо за велику підтримку від наших улюблених викладачів. Я вважаю , що усі учасники події «викладися» на всі 100% ! Тепер з нетерпінням чекаємо на результати!

85осп3й607шнвбо3558б3ц

 

6142

2430957йгия

Доброго усім дня! Це світське життя. Я – Катя Осадча! І наш спец. випуск присвячений Дню студента. Сьогодні у нас з’явилася чудова можливість відвідати одне з найбільш знакових місць у Кривому Розі – актову зала музично-хореографічного відділення Криворізького педагогічного. Бачу на ваших обличчях німе запитання – чому я назвала це місце знаковим? А все просто, тільки на муз. педі можна зустріти таку кількість селебритіз на один квадратний метр. Не вірите? Зараз я вам це доведу.

Так розпочався 12 листопада в концертній залі шоу-концерт «Світське життя на муз педі», який підготували і блискуче провели магістри другого року навчання – Катерина Гарцуєва, Катерина Богяну, Анастасія Кузьменко, Наталія Хорольська разом з ведучою, сценаристом-режисером та акторкою Мариною Зарванською. Ведуча концерту професійно і невимушено відтворила стиль ведення програми Катериною Осадчою та вміння ставити гострі і цікаві запитання.

970264тт

Навіть за відсутності світла, на честь такого чудового свята як День студента, магістри вирішили поділитися найбільшими секретами, а точніше, яскравими талантами відділення. Свій прихований талант в гумористичному номері продемонстрували хореографи 1 курсу ХХК-18.

08фи 2580

Чуттєвим і проникливим співом – піснею Вакарчука «Обійми мене» – вразило вибагливу публіку вокальне тріо у складі Чехли Олександри, Ефременко Марини та Пучкової Софії (гр. МХК-15). Андрейчик Богдан просто приголомшив слухачів своїм авторським фортепіанним «Бурлеском», розкривши справжній композиторський талант. 

Хореографічне мистецтво експериментальне продемонстрували студенти гр. ХХК16, ХХК-18 в гумористичному номері «Контемп на районі»

Згадав свої студентські роки і молодий викладач Захар Дубовий, підготувавши зі студенткою 3 курсу Поправкою Марією справжній класичний сюрприз – Дует Едвіна і Сільви з опери І. Кальмана «Сільва». Переконливо, вокально-яскраво і образно!

Авторськими інструментальними творами і неперевершеним гумором поділився із студентами і викладачами Максим Момот зі своїм улюбленим інструментом.

9 62ьдтвч37твт800762

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Під впливом Всеукраїнського фестивалю «Джаз на Поштовій» з’явився чудовий номер – джазова композиція «Lullabyofbirdland» у виконанні Букреєва Івана, Добридник Катерини, Чехли Олександри.

79264ю

Шалена любов до мистецтва, яка затьмарює здоровий глузд, була відчутна і відіграна в Гумористичному номері «CrazyFrog»

324ц09гыкятрп

Фінальну крапку в концерті поставила пісня-жарт, пісня-сповідь, пісня-гімн в одному виконанні від креативних, артистичних і надзвичайно творчих магістрів – неймовірних особистостей. І справжніх героїнь студентського життя.

Вибаглива публіка нашого відділення отримали справжнє задоволення, естетичний відпочинок, а викладачі – ностальгію за студентськими роками!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6134

45116623 747736055561731 8658890910412570624 n

29 жовтня на музично-хореографічному відділенні факультету мистецтв, відбулося свято — першокурсників посвятили у студенти. Навряд чи хто-небудь сьогодні згадає, де і коли народилася ця традиція. Можливо, ще в ті далекі часи, коли в ходу була приказка: курка — не птах, першокурсник — не студент. Але з тих пір спливло багато води. Сучасний першокурсник за якийсь місяць-півтора навчання вже стільки встигає побачити і дізнатися, скільки учні Сократа не осягали за роки. І справді, тільки подумати, скільки всього сталося за час після 1 вересня! Це і День фізкультурника, і концерт до Дня працівників освіти, і Фестиваль городового козацтва, і Студентська осінь, і участь в Першому турі Всеукраїнського хорового конкурсу ім. Миколи Леонтовича, і підготовка до участі в конкурсах хореографічного мистецтва в Києві та Харкові….А скільки цікавих подій ще попереду!

6073
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31