Кафедра математики та методики її навчання
Фізико-математичний факультет

18 квітня 2024 року на засіданні кафедри педагогіки відбулася атестація аспірантів кафедри педагогіки першого, другого та третього років навчання.

Аспіранти звіт 18.04.24

Аспіранти1 звіт 18.04.24

Аспіранти 18.04.24

Аспіранти кафедри педагогіки першого року навчання: Д. І. Канін (наук. керівник: д-р пед. наук, проф. Т. М. Мішеніна), Б. Ю. Макарчук (наук. керівник: д-р пед. наук, доцент С. Л. Кучер), другого року навчання: Т. П. Кріпак (наук. керівник: д-р пед. наук, проф. В. А. Гаманюк) та здобувач освіти поза аспірантурою І. С. Закарлюка (наук. керівник: канд. пед. наук, доцент Н. А. Хараджан), котрі не мали можливості бути присутніми на засіданні кафедри, також були атестовані за поданими результатами виконання індивідуального плану роботи за перше півріччя 2023-2024 н.р., представленими в їх атестаційних листках.

На засіданні кафедри педагогіки аспіранти першого року навчання: Н. О. Ахматова (наук. керівник: д-р пед. наук, проф. Т. О. Дороніна), О. А. Овчаренко (наук. керівник: д-р пед. наук, проф. Т. О. Дороніна), О. В. Нечіпоренко (наук. керівник: д-р пед. наук, доцент Л. М. Ракітянська); другого року навчання: С. С. Корнієнко (науковий керівник: д-р пед. наук, проф. С. О. Семеріков); третього року навчання: К. В. Барабаш (наук. керівник: д-р пед. наук, проф. Т. М. Мішеніна), Л. С. Машненко (наук. керівник: д-р пед. наук, проф. Т. О. Дороніна), Л. М. Кульбач (наук. керівник: д-р пед. наук, проф. Т. О. Дороніна), М. В. Яхнич (наук. керівник: д-р пед. наук, проф. Т. В. Янченко) успішно прозвітували про виконання індивідуального плану роботи за перше півріччя 2023-2024 н.р.

Аспіранти3 звіт 18.04.24

Аспіранти4 звіт 18.04.24

Викладачі кафедри педагогіки (д-р пед. наук, проф. Т. О. Дороніна, д-р пед. наук, доцент С. Л. Кучер, канд. пед. наук, доцент В. В. Іванова, канд. пед. наук, доцент О. С. Білоус, канд. пед. наук, ст. викладач І. А. Коваленко, канд. пед. наук, доцент А. М. Король, канд. пед. наук, доцент І. Є. Макаренко, канд. пед. наук, доцент О. Б. Потапенко, канд. пед. наук, доцент С. М. Щербина) взяли участь у обговоренні та аналізі результатів роботи кожного аспіранта за звітній період і ухвалили рішення атестувати аспірантів кафедри педагогіки першого, другого та третього років навчання.

Травень 2024