Кафедра початкової освіти
Психолого-педагогічний факультет

Засідання міського дискусійного клубу керівників закладів загальної середньої освіти

впевненість чи розчарування"

28 березня  2018 року на базі КЗШ І-ІІІ ступенів №15 ім. М. Решетняка за ініціативи управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради відбулось засідання міського дискусійного клубу керівників закладів загальної середньої освіти за темою "Готовність школи І ступеню до освітніх інновацій та моделювання профільної старшої школи: впевненість чи розчарування".

На засіданні обговорювались важливі питання, а саме: готовність до впровадження ідей "Нової української школи" в початковій ланці та проблеми перехідного періоду до профільної старшої школи.

Модераторами дискусії були Шестопалова Олена Петрівна, доцент кафедри практичної психології ДВНЗ "Криворізький державний педагогічний університет", регіональний координатор Всеукраїнського проекту "Створення позитивного іміджу освітніх реформ", Павлик Олена Анатоліївна, завідувач кафедри початкової освіти ДВНЗ "Криворізький державний педагогічний університет",  Сіманько Олексій Олександрович, методист комунального закладу "Інноваційно-методичний центр", Криворізької міської ради.

Травень 2024