Кафедра загальної та вікової психології
Психолого-педагогічний факультет

На старт…. увага….марш!

Пам’ятаєте як напружується спортсмен, коли чує ці магічні слова? І як піднесено почувається, коли все найважче позаду, а на грудях блищить омріяна нагорода?

Кафедра загальної та вікової психології вирішила побудувати ВЛАСНУ платформу «На старт…. внимание….марш!» (в нашій інтерпретації: на старт..увага…руш!; attention …begin do it right now).

Мета платформи – зробити її надійним помічником у працевлаштуванні наших студентів – майбутніх робітників системи освіти і не тільки!

Одна з найважливіших життєвих проблем, на наш погляд,  пошук роботи та вдале працевлаштування.

Здавалося, що тут такого: «поблукав» по сайтах, порився у газетах, попитав знайомих, отримав інформацію щодо наявності вакансій у деканаті – та пиши заяву. Але ж, чим цікавіша та важкодоступніша  знайдена робота – тим складніше пройти процедуру «відбору» на неї.

Для цього існує багато «психологічних підказок», здатних сформувати ті знання, вміння та навички  майбутнього робітника, які допоможуть здолати всі бар’єри на шляху «пошук-співбесіда-прийом».

Саме це ми й прагнемо започаткувати у нашому «Віконці  профорієнтації».

У «Віконці» ви знайдете:

• стислий огляд наукових досліджень з питання вдалого працевлаштування;
  • рекомендації, максимально прив’язані до нашого сьогодення;
  • практичні завдання, які закріплять у майбутнього робітника навички, що значно підвищать зацікавленість роботодавця.

Подобається наша пропозиція?

Тоді відвідуй нашу сторінку «Виховна робота», де кожного місяця будуть з’являтися нові бесіди - «допомагалки».

Бесіда № 1_Я впевнений у собі

Травень 2024