Кафедра англійської мови з методикою викладання
Факультет іноземних мов

ЩОРІЧНА ЛІТНЯ ШКОЛА «SUMMER ENGLISH INSTITUTE» НА БАЗІ КРИВОРІЗЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО РОЗПОЧНЕТЬСЯ У ЛИПНІ

Сьогодні, 24 травня, відбулася презентація літньої школи з вивчення англійської мови «Summer English Institute». Ця літня школа відбуватиметься в нашому університеті вже третій рік і вже традиційно її проводять носії мови.

Дерeл та Моллі Портери, викладачі-волонтери з Канади, розповіли про навчання на курсах та цьогорічні новації.

Перед початком навчання усі пройдуть тестування. Метою тесту є визначення рівня володіння англійською мовою. За цими рівнями комплектуватимуться групи по 20 осіб. Тестування відбуватиметься у різні дні – 4, 11 та 25 червня о 14.00. Майбутні слухачі курсів можуть самостійно обрати день складання тесту. Тест складатиметься з трьох частин – аудіювання, граматики та читання. Тривалість тесту – 1 година. Вартість складання тесту – 10 грн.

Навчання на курсах відбуватиметься з 4 липня. Цього дня об 09.00 слухачі курсів мають бути присутніми в гуманітарному корпусі Криворізького педагогічного університету. Тоді й оплачується навчання, що становить 40 грн. По завершенню курсу видається сертифікат Trinity Western University (TWU) in British Columbia.

DSC04894

Навчання у літній школі триватиме три тижні з 4 по 22 липня. «75 годин спілкування з носіями мови надасть можливість кожному слухачу покращити свої навички – говоріння, письма, читання та розуміння», – наголосив у своєму виступі Деріл Портер. Адже навчання відбуватиметься з понеділка по п’ятницю по п’ять годин. Слухачі курсів матимуть змогу відвідувати п’ять занять щоденно, що розвиватимуть усі вміння володіння англійською мовою. Викладатимуть заняття п’ять викладачів за кордону.

Відбулась також зустріч організаторів мовної школи з в.о. ректора Я.В.Шрамком, який підкреслив, що такий літній табір є перспективним із багатьох аспектів. «Це гарна нагода поспілкуватися з носіями мови, дізнатися більше про Канаду, покращити власний рівень англійської мови та подолати психологічний бар’єр при вивченні іноземних мов», – зазначив Ярослав Владиславович та подякував канадським волонтерам, а також к.ф.н., доц. М.В.Цегельській за організацію літнього табору на базі нашого університету.

Тож, запрошуємо студентів і викладачів з усіх факультетів Криворізького педагогічного прийти у наш літній табір з англійської мови та підняти свій рівень знань на сходинку вище.

pi 4FDs1tFU

305
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31