Кафедра англійської мови з методикою викладання
Факультет іноземних мов

Erasmus project 2021 каф. англ.мови з МВ

Міжнародна співпраця завжди є важливим елементом наукової роботи наших кафедралів.

Викладачі Гладка О.В. та Поляренко В.С. упродовж травня-грудня 2021р. брали участь у проєкті за підтримки Erasmus+. Темою стало "Basics of e-course design", зокрема, втілення та пояснення "CLIL methodology" вчителям українських шкіл та університетів.

Erasmus project 2021 каф. англ.мови з МВ 1

Країнами-учасниками стали Естонія, Німеччина та Україна. Викладачі нашого університету тісно та плідно співпрацювали із викладачами Tartu Ülikool, Естонія та Pädagogische Hochschule Heidelberg, Німеччина. Головною ідеєю цього стажування є ознайомлення із методикою CLIL, її значенням, подальше поширення та використання серед учителів українських шкіл. Учасники відвідали серію вебінарів, націлених на розширення знань про методику CLIL, її елементів та важливості у викладанні будь-якого предмету у поєднанні з іноземною мовою.

Результатом плідної роботи є розроблення елементів електронного курсу на базі Moodle Tartu Ülikool, Естонія. Усі учасники були розподілені на групи, які працювали над різними елементами для створення електронного курсу. Завданням групи, в якій працювали Гладка О.В. та Поляренко В.С., було пояснення підбору матеріалів із використанням методики CLIL, наведення прикладів текстів та завдань.

По завершенню курсу учасники отримали сертифікати та додаток зі списком пройдених тем та серії вебінарів.

Травень 2024