Кафедра англійської мови з методикою викладання
Факультет іноземних мов

academ.integr.1 4Febr.Poliarenko

З 1 по 4 лютого проводилася онлайн-конференція за підтримки RELO - U.S. Embassy in Ukraine, TESOL-Ukraine, English Teachers' Association of Gergia and International Black Sea University. Викладач нашої кафедри Поляренко В.С. також приєдналася до участі у конференції.

academ.integr.1 4Febr.Poliarenko 1Конференція була присвячена нагальним проблемам академічного доброчесності та виявлення наукового плагіату. Доповідачі з різних країн (США, Грузія, Україна) охоче ділилися своїми науковими здобутками, варіантами вирішення проблеми студентського академічного плагіату та власне його чинниками.

academ.integr.1 4Febr.Poliarenko 2Колеги-викладачі англійської мови з різних куточків світу мали можливість у групах обговорити проблему виникнення академічного плагіату, власний досвід у вирішенні цієї проблеми.

academ.integr.1 4Febr.Poliarenko 3

Також представники НАЗЯВО виступили із презентацією діяльності цієї інституції, надали детальну інформацію про заходи, які використовуються для боротьби із академічним плагіатом, про спільну діяльність із світовими інституціями.

academ.integr.1 4Febr.Poliarenko 4

За результатами роботи учасники отримали сертифікати. Умовою для отримання відповідного документа потрібно було взяти участь в обговореннях, панельних дискусіях, надати фідбек про доповідь.

academ.integr.1 4Febr.Poliarenko 5

Дякуємо за плідну діяльність та сподіваємося на подальшу співпрацю та участь у таких конференціях.

Травень 2024