Кафедра англійської мови з методикою викладання
Факультет іноземних мов

47230105 744200242586797 4288039969018085376 n

У листопаді к.пед.н., доц. кафедри англійської мови з методикою викладання Пахомова Олена Володимирівна брала участь у семінарі, який проводився за підтримки Британської Ради в Україні.

Програма має назву "Шкільний учитель нового покоління" і є спільним проектом Британської Ради в Україні та Міністерства освіти і науки України. В рамках проекту була проведена міжнародна інформаційно-практична конференція "Учителі нового покоління: секрети успіху". В роботі конференції брали участь провідіні фахівці, а також запрошені гості Павло Хобзей, Саймон Етертон, Вікторія Іваніщева, Род Болайто, які обмінялись думками та представили подальші перспективи розвитку, а також введення нових програм.

Більше фото для ознайомлення у фотогалереї.