Кафедра англійської мови з методикою викладання
Факультет іноземних мов

22656266 990787361060849 2081348639 n

Виступила к.пед.н., доцент Гладка О.В. з доповіддію про форми організації контролю індивідуального читання студентів на заняттях з іноземної мови.

Викладач представила способи опрацювання індивідуального читання книг в оригіналі за вибором студентів.

Олена Валентинівна запропонувала новий підхід організації презентації прочитаного. Студенти готують індивідуально вправи, список нової лексики, короткий огляд книги, виступаючи в ролі викладача. Заняття побудоване за класичною формою (pre-reading, reading, post-reading), але зважаючи на креативний підхід в підготовці самих завдань.

Гладка О.В. зазначила, що студенти протягом таких занять опановують не лише новий лексичний матеріал, але й тренують себе у якості вчителів.