Кафедра англійської мови з методикою викладання
Факультет іноземних мов

мет.сем.Зах6

Захарова Наталя Олександрівна, старший викладач, виступла з доповіддю щодо використання сучасних технологій (інтернет-ресурсів) і нестандартних творчих завдань задля подолання страху висловлюватися іноземною мовою.

метбсем.Захарова1 мет.сем.Зах2

Наталя Олександрівна наголосила на необхідності подолання комунікативного бар'єру у висловленні іноземною мовою.

мет.сем.Зах3                           Мет.сем.Зах.4

Викладач навела матервали, які варто застосовувати у навчанні іноземної мови, зокрема TV 5 Monde (відео-матервали), радіо RFI (аудіоматеріали) і текстові документи (журнали), інтернет-ресурси (сайт BBc. Learning English).

мет.сем.Зах5 мет.сем.зах7

Доповідачка зауважила, що іноземні викладачі вимагають концентрації уваги на комунікативних навичках ніж граматичних, що сприяє подоланню мовного бар'єру.