Кафедра англійської мови з методикою викладання
Факультет іноземних мов

Відкрита_лк_лекція_SEL_in_EFL_to_Boost_your_SELF.jpg

23 жовтня 2024 року здобувачі вищої освіти факультетів іноземних мов (АНФ, АЗЛ), української філології (УАФ), психолого-педагогічного факультету (ПНА) взяли участь у відкритій лекції на тему "SEL in EFL to Boost your SELF".
Лекцію провела Панченко Віолетта Володимирівна - провідний спеціаліст з методики викладання англійської мови та екперт із соціо-емоційного навчання, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземної філології Комунального закладу "Харківська гуманітарно-педагогічна академія" Харківської обласної ради.
Під час лекції здобувачі мали змогу дізнатися про інноваційні підходи до соціо-емоційного навчання (SEL) у контексті викладання англійської мови як іноземної. Особливу увагу було приділено практичним аспектам впровадження SEL у навчальний процес та його впливу на особистісний розвиток учнів.
Студенти активно долучалися до обговорення, ставили запитання та брали участь у практичних вправах.
Захід став важливою подією для майбутніх учителів/викладачів англійської мови, надавши їм можливість поглибити свої знання у сфері соціо-емоційного навчання та його застосування у викладанні англійської мови як іноземної.

Жовтень 2024