Кафедра англійської мови з методикою викладання
Факультет іноземних мов

DSC 0287

У жовтні були відвідані школи, закріплені за кафедрою, де було проведено профорієнтаційну роботу серед старшокласників та їх батьків та роздано агітаційні матеріали про університет (відповідальні: Цегельська М.В., Соловйова Н.Д., Гарлицька Т.С. (КЗШ №№32,33, КГ № 49).

27 жовтня 2017р. кандидатом педагогічних наук, доцентом Соловйовою Н.Д. було проведено інформаційну зустріч з учнями 11 класу «Отримання освіти європейського рівня у Криворізькому педагогічному».

У жовтні 2017 р. було відвідано студентами 1 курсу АНФ Широківську СЗШ № 2 пгт. Широке, Гурівську ЗШ І-ІІІ ст. Долинський район, Кіровоградська область, Менжинську ЗОШ І-ІІІ ст. Нікопольський район, де було проведено бесіди «Мої перші кроки в Криворізькому педагогічному» та розповсюджено агітаційні матеріали, афіші та листівки.

Детальніше у фотозвіт.

DSC 0283