Анонси і оголошення
У серпні поточного року компанія Clarivate пропонує поглибити свої знання про одну з
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

ecology 1

12 грудня 2019 року в читальній залі головного корпусу відбулася презентація нового числа наукового журналу кафедри ботаніки та екології «Екологічний вісник Криворіжжя». Часопис містить результати теоретичних, практичних і методичних досліджень з екології, а також статті з екологічної освіти та методики викладання природничих дисциплін.

ecology 2

Ініціатором і модератором заходу став В. М. Савосько – головний редактор видання, к. б. н., доцент кафедри ботаніки та екології. У події взяли участь декан природничого факультету, к. б. н., доц. Е. О. Євтушенко, завідувач кафедри ботаніки та екології, к. б. н. Я. В. Маленко, к. пед. н., доц. Н. В. Гнілуша, старший викладач кафедри ботаніки та екології О. О. Кобрюшко, асистент кафедри ботаніки та екології В. В. Перерва, асистент кафедри зоології та методики навчання біології М. О. Квітко, а також студенти ІІІ і IV курсів факультету й магістранти другого року навчання.  До презентації долучилися фахівці бібліотеки КДПУ – директор, доц. Г. М. Віняр, працівники інформаційно-бібліографічного відділу/видавничого центру КДПУ – завідувач відділу О. А. Дікунова, завідувач сектора інформації О. Б. Поліщук, головний бібліограф С. О. Кочерга, працівники відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення – завідувач відділу О. О. Лебедюк і провідний редактор О. Ю. Авраменко.

ecology 3

Представники природничого факультету подякували фахівцям видавничого центру, який працює на базі бібліотеки, за великий внесок до створення наукового журналу. Директор бібліотеки Г. М. Віняр познайомила науковців і студентів з інформаційними ресурсами університету, до створення яких активно долучаються бібліотечні фахівці. Присутні переглянули рубрику «Наукові видання» офіційного сайту Криворізького педагогічного, більше дізналися про можливості електронного архіву КДПУ та електронного каталогу бібліотеки.

ecology 4

Інформаційний супровід презентації забезпечила тематична книжкова виставка «Науковий простір Криворізького педагогічного в особистостях (до 90-річного ювілею)», створена фахівцями інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки. Презентовано попередні числа «Екологічного вісника Криворіжжя», одноосібні та колективні монографії викладачів кафедри ботаніки та екології, збірники наукових праць і матеріалів наукових конференцій (усього 19 джерел).

9607