ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!
Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота та неділя – вихідні.
У бібліотеці ви зможете: отримати або повернути книги на абонементі, підписати обхідний лист.
Відділ обслуговування та зберігання фондів надає послуги «дистанційного замовлення літератури»: замовлення потрібної Вам літератури надсилається на e-mаil відділу [email protected] із зазначенням власної електронної адреси (будь ласка, вкажіть також своє ім’я, прізвище, по батькові, факультет, форму навчання (денна чи заочна)). Замовлення подається у формі бібліографічного опису (наявність літератури потрібно перевірити в електронному каталозі бібліотеки КДПУ за покликанням). Одержавши замовлення та перевіривши у фонді наявність необхідного документу на час замовлення, бібліотекар відділу обслуговування та зберігання фондів направляє замовнику повідомлення про можливість виконання замовлення протягом трьох діб.
Послуга «дистанційного замовлення літератури» надається з понеділка по п'ятницю від 9 до 16 години. Запити, що надійшли після 16.00, виконуються наступного дня. Запити, що надійшли у суботу та неділю (а також у святкові дні), виконуються у понеділок (або в перший робочий день після свята). За замовленою літературою звертатися на абонемент або до читальної зали головного корпусу (просп. Університетський, 54).
ДО ЗУСТРІЧІ. ЧЕКАЄМО НА ВАС.
- Автор: Бібліотека
- Перегляди: 562
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах повномасштабної війни з росією. Українські науковці мають, зокрема, безоплатний доступ до таких дослідницьких інструментів, як Scopus, ScienceDirect, Researcher Discovery, Researcher Academy та Mendeley.
Багато з вас отримали на пошту листи щодо налаштування безоплатного доступу з реєстраційним персональним ідентифікатором (registration ID) і паролем. Якщо ви не маєте таких персональних даних, то їх можна отримати, заповнивши реєстраційну форму (https://www.elsevier.com/promo/ukraine-academic-support/registration-form) - вони надійдуть вам у листі.
Далі, щоб налаштувати безоплатний доступ, виконайте такі кроки:
- Важливо: щоб користуватися всіма перевагами безоплатного доступу до дослідницьких інструментів Elsevier, у вашому обліковому записі надавачем доступу слід обрати Complementary Scopus, Access - Ukraine.
Інструкція у pdf: https://drive.google.com/file/d/1slMIQ1lZHE1x-yeyoiknB_RpIDwaKIsX/view
Докладніше: https://drive.google.com/file/d/1xPKtGXtADJ7rLV4Xhwc11zu-LVa3v5PV/view
- Автор: Бібліотека
- Перегляди: 1215
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням https://www.research4life.org/training/webinars/, щоб надати більше інформації про ресурси й платформи, доступні через Research4Life. Записи вебінарів подані на сторінці https://www.research4life.org/training/webinars/#prc. Нагадуємо, що для отримання доступу до ресурсів Research4Life, потрібно звернутися до бібліотеки на пошту [email protected]. ДЕТАЛІ
- Автор: Бібліотека
- Перегляди: 2800
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного доступу до повнотекстових електронних ресурсів в межах проєкту Research4Life для українських учених.
Доступ до електронних колекцій книг та журналів відкрили, зокрема, такі великі видавничі компанії як Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та інші. Повний перелік ресурсів, до яких надано доступ, можна переглянути за посиланням http://bit.ly/36SnPG9, зазначивши у відповідних полях назву країни та тип установи.
У межах платформи Research4Life забезпечується доступ до більше ніж 154 тис. наукових журналів і книг від понад 200 видавців з усього світу. Платформа складається з 5 колекцій літератури:
- Hinari (дослідження в галузі біології та медицини);
- AGORA (дослідження в галузі сільського господарства);
- OARE (дослідження навколишнього середовища);
- ARDI (доступ до науково-технічної інформації);
- GOALI (дослідження в галузі права та соціальних наук).
Для отримання доступу до ресурсів Research4Life просимо надсилати заявки на електронну адресу бібліотеки [email protected].
- Автор: Бібліотека
- Перегляди: 2609
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати дистанційно з платформою ScienceDirect без прив’язки до IP-адреси установи.
Для налаштування доступу скористайтеся Інструкцією.
- Автор: Бібліотека
- Перегляди: 1424
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним працівникам отримати віддалений доступ до можливостей Scopus і ScienceDirect. Для цього необхідно надіслати відомості про себе, особисту електронну адресу й ім’я та прізвище англійською мовою на e-mail бібліотеки [email protected], зазначивши «Віддалений доступ» у темі листа.
- Автор: Бібліотека
- Перегляди: 1751
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися інформаційними онлайн-ресурсами:
- Інформаційно-бібліографічні ресурси:
- Автор: Бібліотека
- Перегляди: 1995
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні послуги:
- індексація статей за УДК [email protected] або [email protected];
- виконання віртуальних бібліографічних довідок [email protected];
- електронна доставка документів, зокрема електронних версій передплаченої періодики [email protected];
- редагування списків використаної літератури [email protected] або [email protected];
- розміщення в репозитарії КДПУ наукових статей, монографій, підручників [email protected].
Запрошуємо скористатися електронними ресурсами:
- електронний каталог;
- електронні версії періодичних видань;
- добірка покликань для науковців і аспірантів;
- покликання на корисні інтернет-ресурси;
- наукові видання КДПУ.
- Автор: Бібліотека
- Перегляди: 1893
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до наукометричних баз даних Scopus і Web of Science надається у комп'ютерній мережі головного корпусу КДПУ.
- Автор: Бібліотека
- Перегляди: 1258
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі головного корпусу КДПУ.
- Автор: Бібліотека
- Перегляди: 1525
Сторінка 1 із 2