Тези. Профіль установи – це поєднана колекція назв, які зустрічаються в публікаціях співробітників установи, що проіндексовані у Web of Science Core Collection. Як створити, відкоригувати, внести зміни, хто відповідає за коректність даних; які можливості є у профіля для аналізу публікаційної діяльності установи та формування стратегії розвитку установи та науковця; як працювати з профілями установи у Web of Science та InCites. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація: https://shorturl.at/esWX8
Тези. Стратегічні плани науково-дослідницьких і фінансових установ є центральним елементом планування та визначення майбутнього напрямку, тому відстеження фінансування та впливу досліджень є надзвичайно важливим. Приєднуйтесь до учасників вебінару, щоб дізнатися більше про аналіз фінансування досліджень, зокрема про те, як визначити історичні тенденції та узгодити результати з власним стратегічним планом. На вебінарі буде висвітлено ландшафт фінансування у вашій спеціальності, хто фінансує лідерів у вашій галузі тощо.
Реєстрація: https://shorturl.at/vwJQX
Тези. Традиційний вебінар на честь річниці оголошення Будапештської ініціативи відкритого доступу. Що таке відкритий доступ, відкрита наука? Можливості, виклики науковцям, установам, державі. Хто, як і скільки платить за публікацію, як друкуватися безкоштовно? Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація: https://shorturl.at/hnpIS
Тези. Оприлюднення результатів є важливим етапом кожного дослідження. Де і як будуть опубліковані ваші дані матиме вплив на подальшу кар’єру, отримання визнання колег, можливість встановлення ефективних партнерств, отримання грантового фінансування. Чому і як обирати видання, що індексуються у Web of Science, та як зберегти цей список; які існують бізнес-моделі видань і як публікуватися безкоштовно. Рецензування і його види, оформлення публікацій за форматом видання. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація: https://shorturl.at/cklRX
Щочетверга о 12:15 на платформі ZOOM розпочинається онлайн-зустріч «Запитай про Web of Science» (ID: 836 0748 3154, пароль: 244399). Розклад семінарів українською подано за покликанням.
- Автор: Бібліотека
- Перегляди: 63
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах повномасштабної війни з росією. Українські науковці мають, зокрема, безоплатний доступ до таких дослідницьких інструментів, як Scopus, ScienceDirect, Researcher Discovery, Researcher Academy та Mendeley.
Багато з вас отримали на пошту листи щодо налаштування безоплатного доступу з реєстраційним персональним ідентифікатором (registration ID) і паролем. Якщо ви не маєте таких персональних даних, то їх можна отримати, заповнивши реєстраційну форму (https://www.elsevier.com/promo/ukraine-academic-support/registration-form) - вони надійдуть вам у листі.
Далі, щоб налаштувати безоплатний доступ, виконайте такі кроки:
- Важливо: щоб користуватися всіма перевагами безоплатного доступу до дослідницьких інструментів Elsevier, у вашому обліковому записі надавачем доступу слід обрати Complementary Scopus, Access - Ukraine.
Інструкція у pdf: https://drive.google.com/file/d/1slMIQ1lZHE1x-yeyoiknB_RpIDwaKIsX/view
Докладніше: https://drive.google.com/file/d/1xPKtGXtADJ7rLV4Xhwc11zu-LVa3v5PV/view
- Автор: Бібліотека
- Перегляди: 621
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням https://www.research4life.org/training/webinars/, щоб надати більше інформації про ресурси й платформи, доступні через Research4Life. Записи вебінарів подані на сторінці https://www.research4life.org/training/webinars/#prc. Нагадуємо, що для отримання доступу до ресурсів Research4Life, потрібно звернутися до бібліотеки на пошту library@kdpu.edu.ua. ДЕТАЛІ
- Автор: Бібліотека
- Перегляди: 2226
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного доступу до повнотекстових електронних ресурсів в межах проєкту Research4Life для українських учених.
Доступ до електронних колекцій книг та журналів відкрили, зокрема, такі великі видавничі компанії як Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та інші. Повний перелік ресурсів, до яких надано доступ, можна переглянути за посиланням http://bit.ly/36SnPG9, зазначивши у відповідних полях назву країни та тип установи.
У межах платформи Research4Life забезпечується доступ до більше ніж 154 тис. наукових журналів і книг від понад 200 видавців з усього світу. Платформа складається з 5 колекцій літератури:
- Hinari (дослідження в галузі біології та медицини);
- AGORA (дослідження в галузі сільського господарства);
- OARE (дослідження навколишнього середовища);
- ARDI (доступ до науково-технічної інформації);
- GOALI (дослідження в галузі права та соціальних наук).
Для отримання доступу до ресурсів Research4Life просимо надсилати заявки на електронну адресу бібліотеки library@kdpu.edu.ua.
- Автор: Бібліотека
- Перегляди: 1488
ДНТБ України повідомляє, що представники видавництва Bentham Science надають українським науковцям змогу розширити свої дослідницькі можливості та запрошують ознайомитися з освітніми ресурсами на платформі Edanz.
Користувачі платформи можуть переглядати та завантажувати наукові статті й електронні книги, вивчати матеріали курсів і вебінари, розміщені на Learning Lab.
Щоб отримати можливість повноцінно користуватись ресурсами на Edanz Learning Lab, послідовно виконайте всі рекомендації, зазначені в Інструкції, яку підготували співробітники ДНТБ України.
- Автор: Бібліотека
- Перегляди: 1104
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною бібліотекою пропонує безкоштовний тестовий доступ до електронних ресурсів видавництва Bentham Science. Доступ діє на території КДПУ до 30 вересня 2022 р.
Bentham Science є видавцем рецензованої наукової літератури, що забезпечує видання понад 130 наукових журналів в електронному та друкованому форматах, які містять результати досліджень переважно в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. Значна частина журналів видавництва Bentham Science індексуються провідними бібліографічними базами даних.
Видавництво пропонує електронні журнали, статті з яких можна завантажувати у форматі PDF, та електронні книги, повні тексти яких доступні тільки онлайн. Деталі щодо отримання доступу до цих ресурсів подано у відповідній інструкції.
Корисні посилання:
- ресурси видавництва Bentham Science;
- каталог Bentham Science;
- розширений пошук Bentham Science.
- Автор: Бібліотека
- Перегляди: 1216
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати дистанційно з платформою ScienceDirect без прив’язки до IP-адреси установи.
Для налаштування доступу скористайтеся Інструкцією.
- Автор: Бібліотека
- Перегляди: 901
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним працівникам отримати віддалений доступ до можливостей Scopus і ScienceDirect. Для цього необхідно надіслати відомості про себе, особисту електронну адресу й ім’я та прізвище англійською мовою на e-mail бібліотеки library@kdpu.edu.ua, зазначивши «Віддалений доступ» у темі листа.
- Автор: Бібліотека
- Перегляди: 1154
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися інформаційними онлайн-ресурсами:
- Інформаційно-бібліографічні ресурси:
- Автор: Бібліотека
- Перегляди: 1198
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні послуги:
- індексація статей за УДК biblio_inf@kdpu.edu.ua або booksnod@kdpu.edu.ua;
- виконання віртуальних бібліографічних довідок biblio_inf@kdpu.edu.ua;
- електронна доставка документів, зокрема електронних версій передплаченої періодики bibliomba@kdpu.edu.ua;
- редагування списків використаної літератури biblio_inf@kdpu.edu.ua або booksnod@kdpu.edu.ua;
- розміщення в репозитарії КДПУ наукових статей, монографій, підручників libnmvkdpu@gmail.com.
Запрошуємо скористатися електронними ресурсами:
- електронний каталог;
- електронні версії періодичних видань;
- добірка покликань для науковців і аспірантів;
- покликання на корисні інтернет-ресурси;
- наукові видання КДПУ.
- Автор: Бібліотека
- Перегляди: 1265
Сторінка 1 із 2