Анонси і оголошення
У червні та в липні компанія Clarivate пропонує нові безоплатні україномовні вебінари з
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

1

25 січня 2024 року фахівці бібліотеки – Олена Дікунова – завідувач відділу комплектування та науково-бібліографічної інформації та Олена Поліщук – провідний бібліограф взяли участь у ХІІ Краєзнавчих читаннях імені Тетяни Воронової, що відбулися в Бібліотеці № 10 м. Кривий Ріг.

24471

lin050319 0

5 березня 2020 року в читальній залі головного корпусу шанувальники криворізької старовини зустрілися із автором альманаху «Криворожский коллекционер» та книги про Голокост на Криворіжжі Володимиром Ліном.

10485

Rukavicyn1 3

11 травня 2018 року бібліотека Криворізького педагогічного в черговий раз стала місцем зустрічі небайдужих до історії малої Батьківщини студентів, викладачів, бібліотекарів і представників громадськості. Відомий криворізький краєзнавець і колекціонер Ігор Рукавіцин, який завітав до книгозбірні, запросив усіх, хто цікавиться криворізькою старовиною у подорож Поштовим проспектом минулих часів – і не тільки.

4905

29 вересня 2017 року в бібліотеці Криворізького державного педагогічного університету відбулася VІ міська науково-практична конференція «Культурно-просвітницька робота сучасної бібліотеки: традиції та інновації».

Почесними гостями конференції стали криворізький краєзнавець Ігор Рукавіцин і журналістка «Експерт-КР» Ольга Гончар-Хвостова, які розповіли про життя й діяльність криворізького фотографа, геолога, гірничого інженера початку минулого століття Едуарда Фукса.

У фойє експонувалася виставка фотографій, датованих початком минулого століття, які  люб’язно надав І. А. Рукавіцин. виставка фукса Краєзнавець розповів про свою роботу над збереженням цих унікальних світлин і продемонстрував добірку слайдів про різні аспекти життєвого шляху та професійної діяльності Едуарда Фукса. Особистість Фукса яскраво виділяється на історичному тлі Криворіжжя початку ХХ століття. Цей непересічний культурний та громадський діяч дбайливо зберіг документальні свідчення про нещодавнє минуле нашого краю.

Журналістка «Експерт-КР» Ольга Гончар-Хвостова продемонструвала добірку власних сюжетів, присвячених нашому видатному земляку. Документальні нариси, створені журналісткою, викликали жвавий інтерес учасників конференції; вони спонукають більше дізнатися про діяльність Едуарда Фукса – інженера, геолога, фотографа й дбайливого хранителя історії Криворіжжя.

2547