Анонси і оголошення
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники! З 4 по 31 січня 2022 року в бібліотеці
ДНТБ України повідомляє, що представники видавництва Bentham Science надають
Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до
Доступ до електронних версій передплаченої періодики - тільки в комп'ютерній мережі
17661

Директорат науки та інновацій МОН України повідомляє, що протягом жовтня-грудня 2021 року є можливість скористатися доступом до 12 баз даних платформи EBSCOhost у форматі безкоштовного тестового доступу. Компанія EBSCO Information Services підготувала коротке інформаційне відео українською мовою, в якому представлена інформація про алгоритм пошуку наукової інформації та можливості використання платформи EBSCOhost. Відео доступне за посиланням bit.ly/3qS3xV9. Детальна інформація доступна на вебсайті ДНТБ України за посиланням bit.ly/3ivt3uA.


17577
17283

Відділ зв’язків з громадськістю та виставкової роботи ДНТБ України повідомляє, що компанія EBSCO Information Services планує провести серію вебінарів для українських учених. Спікери розповідатимуть про академічні бази даних EBSCO, пошук та аналіз релевантної інформації, цитування статтей, їх збереження в обліковому записі Google Drive, експорт метаданих у бібліографічні менеджери Zotero або Mendeley, переваги використання облікового запису My EBSCOhost. Вебінари проводитимуться українською та англійською мовами. Запрошуємо реєструватися та брати активну участь!

17146

ebsco

Шановні науковці й здобувачі вищої освіти! За сприяння МОН України до 31 грудня 2021 року для КДПУ відкрито безкоштовний тестовий доступ до платформи EBSCOhost - інтерактивної довідково-бібліографічної системи, яка складається з різноманітних повнотекстових і реферативних баз даних від провідних постачальників інформації. Інформаційні ресурси мають широке тематичне охоплення: від бізнесу й гуманітарних наук до медицини й екології.

Додаткову інформацію про доступні бази даних подано за посиланням. Доступ до баз даних надається через пошуковий інтерфейс на платформі EBSCOhost за IP-адресами установи без введення логіну та паролю. Для підключення віддаленого доступу необхідно заповнити заявку.


17145
16870

захід0921


16693
16509
16356

У серпні поточного року компанія Clarivate пропонує поглибити свої знання про одну з провідних наукометричних баз даних, долучившись до вебінару «Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection», який відбудеться 12 серпня о 10:15 та 16:15 на платформі Webex. Участь у вебінарі безкоштовна та передбачає можливість отримання відповідного сертифіката.

Тези вебінару. Складові успішного видання. Ключові персони журналу: автори, рецензенти, члени редколегії. Їхні права та обов’язки. Як знати, хто має право бути ними. Технічні, наукові критерії якості та обов’язкові елементи наукових видань: сайт, ISSN, doi, імпакт-фактор, квартиль. Процедура подання та критерії відбору видання до Web of Science Core Collection. Портал видавців. Як визначити, скільки цитувань має видання, що не індексується у Web of Science Core Collection. На які видання слід рівнятися, що можна запозичити для розвитку власного. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах.

Реєстрація:

10:15–11:15   https://bit.ly/3xCtrg2

16:15–17:15   https://bit.ly/3i71ZQU

Запрошуємо також переглянути записи вебінарів на Youtube-каналі «Clarivate Analytics українською» https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

16343