Анонси і оголошення
У червні та в липні компанія Clarivate пропонує нові безоплатні україномовні вебінари з
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! Бібліотека КДПУ працює в обмеженому режимі з 09.00 до 16.00, субота
Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах
У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням
Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливість безкоштовного
Шановні науковці! Компанія Elsevier та ДНТБ України надають можливість працювати
В умовах посилення карантинних обмежень пропонуємо науково-педагогічним
Шановні користувачі! ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського пропонує вам скористатися
Шановні користувачі! Під час карантину бібліотека надає такі дистанційні
Шановні викладачі, аспіранти, співробітники, студенти! Безкоштовний доступ до

Компанія Clarivate анонсувала травневу серію безкоштовних україномовних вебінарів на платформі Webex. Для участі необхідна попередня реєстрація. Сертифікат учасника отримають особи, які відвідають більше 90% вебінару. Нагадуємо, що Webex не підтримує операційну систему Windows ХР.

19117
18266
17988

Шановні викладачі, аспіранти, співробітники! З 4 по 31 січня 2022 року в бібліотеці КДПУ проводиться перереєстрація користувачів.

Просимо Вас відвідати бібліотеку з метою:

- продовжити термін користування літературою, яка ще потрібна;

- повернути літературу, якою на даний час не користуєтеся;

- замінити книгу в разі її втрати.


17957
17661

Директорат науки та інновацій МОН України повідомляє, що протягом жовтня-грудня 2021 року є можливість скористатися доступом до 12 баз даних платформи EBSCOhost у форматі безкоштовного тестового доступу. Компанія EBSCO Information Services підготувала коротке інформаційне відео українською мовою, в якому представлена інформація про алгоритм пошуку наукової інформації та можливості використання платформи EBSCOhost. Відео доступне за посиланням bit.ly/3qS3xV9. Детальна інформація доступна на вебсайті ДНТБ України за посиланням bit.ly/3ivt3uA.


17577
17283

Відділ зв’язків з громадськістю та виставкової роботи ДНТБ України повідомляє, що компанія EBSCO Information Services планує провести серію вебінарів для українських учених. Спікери розповідатимуть про академічні бази даних EBSCO, пошук та аналіз релевантної інформації, цитування статтей, їх збереження в обліковому записі Google Drive, експорт метаданих у бібліографічні менеджери Zotero або Mendeley, переваги використання облікового запису My EBSCOhost. Вебінари проводитимуться українською та англійською мовами. Запрошуємо реєструватися та брати активну участь!

17146

ebsco

Шановні науковці й здобувачі вищої освіти! За сприяння МОН України до 31 грудня 2021 року для КДПУ відкрито безкоштовний тестовий доступ до платформи EBSCOhost - інтерактивної довідково-бібліографічної системи, яка складається з різноманітних повнотекстових і реферативних баз даних від провідних постачальників інформації. Інформаційні ресурси мають широке тематичне охоплення: від бізнесу й гуманітарних наук до медицини й екології.

Додаткову інформацію про доступні бази даних подано за посиланням. Доступ до баз даних надається через пошуковий інтерфейс на платформі EBSCOhost за IP-адресами установи без введення логіну та паролю. Для підключення віддаленого доступу необхідно заповнити заявку.


17145
16870