Кафедра ботаніки та екології
Природничий факультет

Згідно розпорядження № 12 від 16.11.2017р. “Про проведення студентської олімпіади у 2017-2018 н.р.” з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої молоді, створення умов для її творчого зростання та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13 грудня 2012 № 1410 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 27 грудня 2012 за № 2207/22519 було сплановано проведення олімпіади за біологічними курсами навчальних дисциплін, що викладаються на кафедрі ботаніки та екології Криворізького державного педагогічного університету “Біологія (Рослинний світ)”.

Олімпіада була проведена під керівництвом відповідальних викладачів згідно графіку, обговореному та затвердженому на засіданні кафедри ботаніки та екології (протокол № 4 від 16.11. 2017р.).

В результаті перевірки завдань, тривалих, неоднозначних і разом з тим об’єктивних обговорень членів журі на оперативній нараді кафедри ботаніки та екології 04.12.2017р. визначені переможці олімпіади “Біологія (Рослинний світ)”, якими стали:

Назва

Прізвище, ім’я переможців

 
І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Біологія

(Рослинний світ)

Назаренко Діана
(БХ-16)

Топчій Роман

(БХ-15)

Волознєв Анатолій

(БХ-16)

Руднєва Кристина

(БХ-15)

Усик В.В (БП-14)

Акулов Юрій (БП-16)

Кравцов Олександр (БП-16)

Андрейченко Дарія

(БХ-15)

 

Мірошник Катерина (БП-14)

Усик Віталія

(БП-14)

Супрун Олена

(БП-14)

В олімпіаді взяли участь студенти другого, третього та четвертого курсів спеціальностей “Біологія та практична психологія”, “Біологія та хімія” (відповідно 22 студенти, 33 студенти, 26 студентів) природничого факультету Криворізького державного педагогічного університету. Загальна кількість учасників - 81 студент.

Результати предметних олімпіад оцінювало журі у складі:

Голова жюрі         к.б.н., ст. викл. Маленко Я.В.,

Члени жюрі          к.б.н., доц. Савосько В.М.

                            к.пед.н., доц. Гнілуша Н.В.

асистент Поздній Є.В.,

к.пед.н., ст. викл. Кобрюшко О.О.,

асистент Комарова І.О.,

асистент Марченко С.О.

Результати проведення олімпіади «Біологія (Рослинний світ)» 2017 р.

ПІБ студента

Результат

(кількість балів)

2 курс (БП, БХ)

1.

Назаренко Діана Владиславівна

55,8

2.

Волознєв Анатолій Володимирович

55,5

3.

Акулов Юрій Іванович

54,0

4.

Кравцов Олександр Олександрович

53,8

5.

Садварі Каріна Сергіївна

49,8

6.

Соловйова Олена Олександрівна

49,5

7.

Аскевич Богдана Сергіївна

44,0

8.

Вініченко Людмила Василівна

43,8

9.

Жиловський Євген Володимирович

41,5

10.

Іванова Тетяна Анатоліївна

41,5

11.

Макаревич Оксана Анатоліївна

39,5

12.

Трошин  Андрій Михайлович

38,8

13.

Тепа Альона Юріївна

37,5

14.

Гудзєва Єлізавета Юріївна

36,0

15.

Мірошник Олександра Олександрівна

35,8

16.

Саюнов Даянч

24,5

17.

Сапаров Кемал

21,0

18.

Кирик Владислав Віталійович

15,0

19.

Овезбердієв Максат

10,5

20.

Тувакова Жеміле

8,5

21.

Атаєва Селбі

6,8

22.

Гурбанов Іхлас

6,0

3 курс (БП, БХ)

1.

Топчій Роман Ігорович

71,0

2.

Руднєва Кристина Володимирівна

59,0

3.

Андрейченко Дарія Вікторівна

55,0

4.

Складанюк Анна Олександрівна

51,0

5.

Печенюк Ірина Ігорівна

49,0

6.

Заневич Анна Дмитрівна

49,0

7.

Шевелер Апьоша Миколаївна

48,0

8.

Карпова Євгенія Володимирівна

48,0

9.

Качанов Ярослав Ігорович

47,0

10.

Мігунова Катерина Миколаївна

46,0

11.

Чайка Анна Анатоліївна

44,0

12.

Точіліна Анастасія Сергіївна

43,0

13.

Буликіна Анастасія Олександрівна

39,0

14.

Шишова Олександра Юріївна

38,0

15.

Дудінов Дмитро Валерійович

37,0

16.

Білоконь Вікторія Вікторівна

36,0

17.

Смирнова Валерія Валеріївна

33,0

18.

Шевченко Віолетта Олегівна

29,0

19.

Іващенко Ольга Сергіївна

26,0

20.

Кисельова Анна Володимирівна

23,0

21.

Абдузаірова Шахноза Назаровна

23,0

22.

Бухиник Єлизавета Володимирівна

22,0

23.

Одаєв Дурдимират Меретгульйович

22,0

24.

Повний Артем Миколайович

21,0

25.

Дедюлькіна Віолетта Миколаївна

21,0

26.

Аксьонова Анастасія Олександрівна

17,0

27.

Рахманов Довлет

14,0

28.

Курбанова Ділфуза Хайрутдіновна

12,0

29.

Газакова Гунча Губранмиратовна

12,0

30.

Лисицина Марія Віталіївна

12,0

31

Рахметов Мірат

12,0

32.

Аржацька Єлизавета Андріївна

11,0

33.

Нурягдієв Атаджан Нурмамедович

4,0

4 курс (БП, БХ)

1.

Мірошнік Катерина Олександрівна

70,3

2.

Усик Віталія Володимирівна                 

68,1

3.

Супрун Олена Вікторівна

52,1

4.

Коломоеєць Іра Ігорівна               

51,5

5.

Ярема Вікторія Василівна

50,3

6.

Телих Надія Андріївна                 

48,0

7.

Наздрачева Катерина Г еннадіївна                 

47,0

8.

Зайко Оксана Володимирівна                

46,8

9.

Кульченко Єлизавета Андріївна            

40,8

10.

Танько Оксана Анатоліївна          

39,3

11.

Ламака Іна Олександрівна            

38,2

12.

Шапка Дар’я Вікторівна               

37,6

13.

Колова Анастасія Андріївна                  

35,8

14.

Задирко Софія Валеріївна            

33,8

15.

Євчина Вікторія Олександрівна            

32,1

16.

Балакар Анастасія Олександрівна         

28,4

17.

Гергелюк Яна Ігорівна                 

27,3

18.

Сковородка Наталя Олексіївна                       

25,1

19.

Абрамович Олена Вікторівна                

23,5

20.

Гуйгайте Анна Гєдрюсовна          

22,6

21.

Шутенко Антон Сергійович         

22,5

22.

Фартушна Діана Миколаївна                          

22,3

23.

Малайчук Юлія Андріївна           

20,7

24.

Боєва Інна Валеріївна         

19,8

25.

Маріновська Дар'я Михайлівна             

16,6

26.

Грабова Аліна Андріївна                       

15,9

3554
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша