Кафедра ботаніки та екології
Природничий факультет

Євтушенко Едуард Олексійович - декан природничого факультету, кандидат біологічних наук, доцент підготував конкурсну пропозицію, за участі к.б.н., старшого викладача кафедри зоології та методики викладання біології Брошка Євгена Олеговича, асистентів кафедри ботаніки та екології Комарової Ірини Олександрівни, Позднього Євгена Валентиновича, заповнив аплікаційну форму на сайті для участі в міжнародному конкурсі the Quarry Life Award,  запропонованому компанією HeidelbergCement.

Конкурс є науково-освітнім, проходить кожні два роки одночасно на національному та міжнародному рівнях.

Метою даного конкурсу є підвищення рівня обізнаності щодо біологічної цінності гірничодобувних ділянок та пошук нових шляхів для подальшого покращення біорізноманіття.

Після детального вивчення та оцінювання пропозицій членами Національного Журі 4-го видання міжнародного конкурсу “the Quarry Life Award” шість найкращих проектних пропозицій було обрано. Серед них і проект за науковим напрямком "Створення чагарникових угруповань як нового місця існування для біоти кар’єру" (керівник Євтушенко Е.О.) у  конкурсній категорії: Управління біорізноманіттям. Проекти, які створюють нові місця та середовища проживання для рослин і тварин на наших кар’єрах.

Реалізація ідей,закладених в проекті, розпочнеться з березня 2018 року. Підсумки виконання проекту та імена переможців на національному та міжнародному рівнях буде обрано восени 2018 року.