Кафедра ботаніки та екології
Природничий факультет

Г Р А Ф І К

консультацій студентів денної форми навчання

викладачами по дисциплінам кафедри ботаніки та екології

на ІІ півріччя 2023-2024 н. р. 

Консультант

Дисципліна

День, час проведення

Євтушенко Едуард Олексійович

Ботаніка, Основи геоботаніки, Екологічна безпека, Меліорація та фіторекультивація, курсові роботи, кваліфікаційні роботи, навчальні практики, виробнича практика

Середа

14.20-15.40

Маленко Яна Вячеславівна

Загальна екологія, Міжнародне та нац. екологічне право, Глобалізація та екологічні проблеми, Біосферологія, кваліфікаційні роботи, виробнича практика

Понеділок

14.20-15.40

Альохіна Тетяна Миколаївна

Екологія техногенних водойм, Моделювання і прогнозування стану довкілля, Методи вимірювання параметрів НС, Фізіологія та захист рослин, Управління поводження з відходами, Основи геоботаніки, Біоіндикація, Біохімія рослин, Молекулярна біологія, курсові роботи, кваліфікаційні роботи

Середа (чисельник)

14.20-15.40

Середа  (знаменник)

13.00-14.20

Комарова Ірина Олександрівна

Моніторинг довкілля, Основи садово-паркового господарства, Біоіндикація, Генетика з основами селекції, Рослинний світ України, навчальні практики, виробнича практика, кваліфікаційні роботи

Вівторок

14.20-15.40

Ахматова Наталія Олександрівна          (0,5 ст.)

Біологія, Екологія рослин, виробнича практика

Понеділок (знаменник)

14.20-15.40

П’ятниця (знаменник)

14.20-15.40

Остапчук Ірина Олександрівна        (0,25 ст.)

Лікарські рослини (фітоіндикація), Основи екології та охорони природи (ХІ), Рослинність техногенних екотопів

Середа (чисельник)

14.20-15.40

 

Г Р А Ф І К

консультацій студентів заочної форми навчання

викладачами по дисциплінам кафедри ботаніки та екології

на ІІ півріччя 2023-2024 н. р. 

Консультант

Дисципліна

Дата, час

Євтушенко Едуард Олексійович

Основи геоботаніки, Ботаніка, курсова робота, навчальні практики

Середа

14.20-15.40

Маленко Яна Вячеславівна

Глобалізація та екологічні проблеми, Біосферологія, кваліфікаційна робота, курсова робота

Понеділок

14.20-15.40

Альохіна Тетяна Миколаївна

Біохімія рослин, Методи дослідження біо- та екосистем, кваліфікаційна робота

Середа (чисельник)

14.20-15.40

Середа  (знаменник)

13.00-14.20

Комарова Ірина Олександрівна

Генетика з основами селекції, кваліфікаційна робота, курсова робота, виробнича практика

Вівторок

14.20-15.40

Ахматова Наталія Олександрівна (0,5 ст.)

Комп’ютерне моделювання в біології

Понеділок (знаменник)

14.20-15.40

П’ятниця (знаменник)

14.20-15.40

25170
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30