Кафедра ботаніки та екології
Природничий факультет

Г Р А Ф І К

консультацій студентів денного відділення

викладачами

по дисциплінам кафедри ботаніки та екології

на ІІ півріччя 2019-2020 н. р.

 

Консультант

Дисципліна

День та час проведення

Маленко Яна

Вячеславівна

Основи наукових досліджень в біології, Біорізноманіття і стратегія сталого розвитку, Проблеми фундаментальної екології, кваліфікаційні завдання, курсові роботи

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 229

Гнілуша Ніна Володимирівна

Фітодизайн, магістерські роботи, курсові роботи кваліфікаційні завдання, виробнича практика в школі

Четвер

чис.12.10-13.30

знам. 13.30-15.10

ауд. 242

Савосько Василь Миколайович

Ґрунтознавство, Основи садово-паркового господарства, Фізіологія рослин, Основи екології, курсові роботи, кваліфікаційні завдання

Вівторок

13.30-15.10

ауд. 234

Євтушенко Едуард Олексійович

Ботаніка з основами геоботаніки, Біорізноманіття і стратегія сталого розвитку, Ландшафтна екологія, магістерські роботи

Вівторок

13.50-15.10

ауд. 242

Кобрюшко Олександр Олексійович

Ботаніка з основами геоботаніки, Загальна екологія та неоекологія, Біологія,  магістерські роботи, кваліфікаційні завдання, курсові роботи

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 242

Перерва Вікторія Вікторівна

Ботаніка з основами геоботаніки, Фізіологія рослин, Біологія, Основи сільського господарства, курсові роботи

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 238

Середа

12.10-13.30

ауд. 242

Поздній Євген  Валентинович

Мікробіологія і вірусологія, Ґрунтознавство, Лікарські рослини, курсові роботи

Вівторок

13.50-15.10

ауд. 238

Комарова Ірина Олександрівна

Екологія людини та її здоров’я, Основи наукових досліджень в біології, Загальна екологія та неоекологія

Четвер

13.30-15.00

ауд. 238

 

 

Г Р А Ф І К

консультацій студентів заочного відділення

викладачами

по дисциплінам кафедри ботаніки та екології

на ІІ півріччя 2019-2020 н. р.

 

Консультант

Дисципліна

Дата та час проведення

Маленко Яна

Вячеславівна

Біорізноманіття і стратегія сталого розвитку, Біосферологія, Рослинність Криворіжжя, Проблеми фундаментальної екології, кваліфікаційні завдання

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 229

Гнілуша Ніна Володимирівна

Виробнича практика в ЗОШ

Четвер

чис.12.10-13.30

знам. 13.30-15.10

ауд. 242

Савосько Василь Миколайович

Комп’ютерне моделювання в біології, Фізіологія рослин, курсові роботи

Вівторок

13.30-15.10

ауд. 234

Євтушенко Едуард Олексійович

Курсові роботи

Вівторок

13.50-15.10

ауд. 242

Кобрюшко Олександр Олексійович

Ботаніка з основами геоботаніки, курсові роботи

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 242

Перерва Вікторія Вікторівна

Основи сільського господарства, кваліфікаційні завдання

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 238

Середа

12.10-13.30

ауд. 242

Поздній Євген  Валентинович

Мікробіологія і вірусологія, Генетика з основами селекції, Екологія рослин, курсові роботи

Вівторок

13.50-15.10

ауд. 238

10135
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31