Кафедра ботаніки та екології
Природничий факультет

Г Р А Ф І К

консультацій студентів денної форми навчання

викладачами по дисциплінам кафедри ботаніки та екології

на І півріччя 2020-2021 н. р. 

Консультант

Дисципліна

День, час, аудиторія проведення

Маленко Яна

Вячеславівна

Основи наукових досліджень в біології, Основи екології та охорони природи, Біосферологія, Основи наукових досліджень, кваліфікаційні завдання, курсові роботи

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 229

Гнілуша Ніна Володимирівна

Ботаніка з основами геоботаніки (Розділ «Анатомія та морфологія рослин»), Фітодизайн, Вступ до фаху, Організація управління в екодіяльності, Основи екології, магістерська робота, кваліфікаційне завдання, курсові роботи, виробнича практика в ЗОШ

Четвер

12.30-14.00

ауд. 242

Савосько Василь Миколайович

Фізіологія рослин, КМБ, Моделювання і прогнозування стану довкілля, Основи садово-паркового господарства, Зелене будівництво та озеленення пришкільних ділянок, кваліфікаційне завдання, курсові роботи

Понеділок

14.00-15.20

ауд. 238

Євтушенко Едуард Олексійович

Ботаніка з основами геоботаніки (Розділи «Систематика рослин», «Основи геоботаніки»), Ландшафтна екологія, Рослинність Криворіжжя, Геоекологія, магістерська робота, курсові роботи

Вівторок

14.00-15.20

ауд. 229

Кобрюшко Олександр Олексійович

Ботаніка з основами геоботаніки (Розділ «Систематика рослин»), Екологічні ризик та безпека, Рослинність Криворіжжя, Загальна екологія та неоекологія, Основи екології, магістерська робота, курсові роботи, виробнича практика в ЗОШ

Понеділок

14.00-15.20

ауд.234

Комарова Ірина Олександрівна

Моніторинг довкілля, Організація управління в екодіяльності, Моделювання і прогнозування стану довкілля, Генетика з основами селекції, Фізіологія рослин, Урбоекологія, курсові роботи

Четвер

14.00-15.20

ауд.234

Перерва Вікторія Вікторівна

Ботаніка з основами геоботаніки (Розділ «Анатомія та морфологія рослин»), Загальна екологія та неоекологія, Фізіологія рослин, Біологія, кваліфікаційне завдання, курсові роботи

Середа

14.00-15.20

ауд. 242

Поздній Євген   Валентинович

Генетика з основами селекції, Екологія рослин, Мікробіологія, санітарія і гігієна, курсові роботи

Середа

12.30-13.50

ауд. 238

12656
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31