Кафедра ботаніки та екології

КАФЕДРИ БОТАНІКИ ТА ЕКОЛОГІЇ
КРИВОРІЗЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
(2018-2019 н. р.)

1. Robinia pseudoacacia як індикатор стану забруднення навколишнього середовища.
2. Безальтернативність біосферосумісності людини.
3. Біорізноманіття флори напівприродних екосистем природоохоронних територій Кривбасу.
4. Ботанічна характеристика однорічних декоративних рослин як чинник формування пізнавальної діяльності учнів.
5. Варіабельність морфометричних показників виду Acer negundo L. на фоні техногенного навантаження.
6. Визначення стану едафотопів міста Кривий Ріг методами індикації.
7. Дендрометричні характеристики лісових культурфітоценозів Криворіжжя.
8. Екологічний склад та життєвий стан деревно-чагарникових угруповань території ПАТ ЦГЗК.
9. Еколого-біогеохімічні особливості листового опаду деревно-чагарникових видів садово-паркового культурфітоценозу.
10. Еколого-ботанічна характеристика листків як засіб формування екологічних знань учнів.
11. Еколого-ботанічні особливості деревно-чагарникових видів садово-паркового культурфітоценозу.
12. Еколого-таксономічні спектри рослинних угруповань напівприродних екосистем Криворіжжя.
13. Еколого-таксономічні спектри рослинних угруповань техногенних екосистем.
14. Життєвість виду Acer negundo L. в деревно-чагарникових культурфітоценозах ПАТ ЦГЗК.
15. Інвазійні види флори техногенних екотопів: специфіка занесення, наслідки та перспективи управління.
16. Культивування декоративних рослин на пришкільній ділянці як чинник формування екологічної культури учнів.
17. Об’єкти живої природи як засіб формування екологічної культури та свідомості учнів старших класів під час навчально-польових практик.
18. Організованість та організація рослинних угруповань техногенних екотопів.
19. Різноманіття таксонів та життєвих форм флори техногенних екотопів Кривбасу.
20. Стійкість деревних видів до забруднення навколишнього середовища.
21. Сукцесійні явища та процеси техноекотопів Кривбасу як об’єкт дослідницької роботи під час польових практик з ботаніки.
22. Утилітарна цінність різноманіття флори порушених земель Криворіжжя.
23. Фонд таксонів та життєвих форм покритонасінних рослин піонерної стадії заростання техногенних екотопів відвалів.