Факультет педагогічної освіти
ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА. ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА.
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА. СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА.

13 червня 2024 року відбулася нарада з обговорення змін до ОП «Дошкільна освіта. Психологія» та ОП «Дошкільна освіта» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. На підставі висловлених пропозицій робочих груп ОП та стейкхолдерів внесено такі зміни:
1. Стейкхолдер Ірина Лещенко, директор Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 241 комбінованого типу» Криворізької міської ради, запропонувала:

1) запровадити нормативний освітній компонент «Організація інклюзивного простору та технології раннього втручання в ЗДО» в 7 і 8 семестрах;
2) запланувати ОК «Методика мистецько-творчої діяльності дітей дошкільного віку» (орієнтовно 1 і 2 семестри). Пропозиція врахована робочою групою.

2. Стейкхолдер Світлана Білобородова, директор Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 148 компенсуючого типу (спеціальний)» Криворізької міської ради, запропонувала:

1) об’єднати освітні компоненти «Теорія та методика розвитку рідної мови дітей» та «Література для дітей дошкільного віку» і подати в ОП такий освітній компонент: «Методика розвитку мовлення та дитяча література», запланувати цей освітній курс на 1 і 2 семестрах.
2) запровадити освітній курс «Методика керівництва ігровою діяльністю в ЗДО», орієнтовно на 3 курсі. Пропозиція врахована.

3. Стейкхолдер Олена Яковлєва, директор Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 6 комбінованого типу» Криворізької міської ради, запропонувала: запровадити освітній компонент «Методика фізичного виховання та валеологічної освіти дошкільників», спланувати його в 6 семестрі. Пропозиція врахована.

4. Член робочих груп, завідувач кафедри дошкільної і спеціальної освіти КДПУ, д. пед. н., проф. Олена Ковшар внесла пропозицію змінити назву освітнього компонента «Теорія та методика формування елементарних математичних уявлень дітей» на «Методика математичного розвитку дітей дошкільного віку», спланувати його в 7 семестрі. Пропозиція врахована.

Жовтень 2024