Факультет педагогічної освіти
ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА. ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА.
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА. СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА.

Студенти факультету дошкільної і технологічної освіти бакалаврського та магістреського рівнів разом з в.о. декана факультету Кулінкою Ю.С. та заступником декана з організаційної роботи Чулошніковою М.О. відвідали виставку знищеної військової техніки збройних формувань рф, що розміщена на території спеціалізованої школи №4 Кривого Рогу. В умовах широкомасштабної агресії, відвідування такої виставки сприяє вихованню патріотизму, показує молоді здобутки ЗСУ, формує почуття відповідальності за майбутнє, гордості за історичні надбання.

Екскурсія 5  Екскурсія 2

Огляд зруйнованої техніки викликає різні почуття – від злості і ненависті до ворога, до гордості за свою країну, незламності духу, віри в наших захисників.

Екскурсія 4

Формування патріотизму та виховання національної самосвідомості у студентів є пріоритетним напрямом освітнього-виховного середовища педагогічного університету. Майбутній педагог повинен не лише володіти базовими якостями особистості, а й у майбутньому бути готовим здійснювати патріотичне виховання підростаючого покоління.

Екскурсія 1

Все буде Україна!