Факультет географії, туризму та історії
Географія і Туризм. Історія.

Шановні колеги!

Повідомляємо Вам, що з метою пропаганди наукових знань і розвитку в школярів інтересу до творчої діяльності, створення умов для реалізації здібностей, схильностей, інтересів учнів, ранньої профілізації в рамках реалізації Програми роботи з обдарованими учнями та до дня факультету на базі факультету географії, туризму та історії Криворізького державного педагогічного університету буде проведено ІІ міську дистанційну олімпіаду з географії для учнів 1011 «Еверест».

До участі олімпіаді запрошуються – учні 10–11 класів, які мають бажання випробувати свої сили в знаннях з географії.

Загальна кількість учасників від навчального закладу не обмежується.

Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці.

Контактні телефони:  096-45-33-862 – старший викладач кафедри економічної і соціальної географії та методики її викладання Варфоломєєва Ірина Миколаївна.

E-mail: geografiaolimpiada@gmail.com

З повагою, голова оргкомітету олімпіади, декан факультету С.В. Ярков