Факультет географії, туризму та історії
Географія. Туризм. Історія. Соціологія.

Безымянный

В академічній групі ГОЕ-21 відбулася кураторська година, присвячена Голокосту та трагедії Бабиного Яру. Серед порушених питань були історична хронологія подій, кількість втрат, у тому числі за етнічною належністю, географічні особливості тощо. Декілька студентів також взяли участь в обговоренні цієї теми, зазначивши основні факти й особливості події. Відомо, що в літопису глобальної єврейської Катастрофи (Шоа), саме з цією київською місцевістю пов’язують початок Голокосту в Європі, хоча насправді хвиля розстрілів котилася до Києва від самого кордону. Після Другої світової війни назва київського яру стала символом людської трагедії. Дивовижними є розміри Бабиного Яру, одного із найбільших на території Києва ярів, довжиною понад 2,5 км, глибиною від 10 до 50 метрів. Це й стало причиною, чому це місце опинилося "полігоном" для подальших дій. Підсумувавши, ми дійшли висновку, що це не слід забувати. Ця історія є прикладом того, як важливо боротися з шовінізмом та усувати все те, що шкодить іншим.

image  image1
 image2  image3