Факультет географії, туризму та історії
Географія. Туризм. Історія. Соціологія.

З нагоди Дня Гідності та Свободи для студентів 1 курсу спеціальності «Туризм»  було проведено кураторську годину на тему «Неоголошена війна». Студенти разом із куратором – доцентом кафедри туризму та економіки Пацюк Вікторією Сергіївною переглянули презентацію, згадали події 2013/14 років та обговорили сучасний стан конфлікту між Україною та Росією.

Всі дійшли до думки, що протистояння триває не лише на полях битв, а й на політичному та інформаційному просторі.

Студенти наголосили, що наша головна задача пам’ятати про тих, хто віддав своє життя у цій неоголошеній війні. Вони є гідним прикладом для майбутніх поколінь. Ми повинні зробити все, щоб їхня жертва не була даремною. Мусимо збудувати таку Україну, за яку до останнього подиху боролися наші герої.