Факультет географії, туризму та історії
Географія. Туризм. Історія. Соціологія.

21 січня 2022 року на факультеті Географії туризму та історії був проведений виховний захід до Дня Соборності України "Соборна мати Україна - одна на всіх як оберіг". Патріотичний захід був проведений студентами 4 курсу спеціальності «Туризм» та куратором Шиян Д.В.  з використанням технологій дистанційного навчання – платформи Zoom.

День Соборності – свято, яке відзначають в Україні щороку 22 січня в день проголошення Акту злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність.

Головною метою заходу було ознайомлення з історією виникнення свята, формування патріотичності, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини, до українського народу, бережливого ставлення до національного багатства країни, мови, культури та традицій.