Факультет географії, туризму та історії
Географія. Туризм. Історія. Соціологія.

Не зважаючи на складні умови навчання та складну ситуацію в країні студентами курсу групи ГОЕ-м-17 (куратор Пантелєєва Н.Б.) була проведена зустріч за допомогою ZOOM до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Під час проведення години-реквієму «Війна відгриміла, а пам'ять жива...» студенти, які знаходяться в різних місцях поділились своїми думками та враженнями від подій минулих і сьогоднішніх. Вони провели паралелі і дійшли до висновку, що зараз, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Сьогодні це путінська Росія, яка посягає на нашу територіальну цілісність, намагається зруйнувати міжнародну систему безпеки і потенційно загрожує миру у всій Європі.

Ця боротьба триває щоденно вже восьмий рік і ми не маємо права програти, бо, як і три чверті століття тому, захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда-злочинця. Міць наших збройних сил є запорукою існування держави та збереження прав людини для громадян.

19163