Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

конкурс фр.видео1

Студенти факультету іноземних мов: Бараненко Анастасія, Бірюкова Вікторія, Головченко Антон і Ященков Влад – взяли участь у ІІ Студентському колоквіумі «Романські мови та цивілізація», де преставили креативне відео «Agence touristique».

Організатори колоквіуму (кафедра  романської філології і перекладу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна) творчо підійшли до формату заходу, запропонувавши учасникам створити коротке (до 5 хвилин) креативне відео з будь-якої тематики, що має відношення до романських мов, а саме: французької, італійської або іспанської.

конкурс фр.видео2

Конкурсні відео-роботи було розміщено на Телеграм-каналі Romanistica, де в період з 13 по 15 жовтня 2020 р. відбувалось онлайн-голосування, за результатами якого 16 жовтня було оголошено переможців. "Відео, яке підготували наші студенти, було відзначено в номінації "Найкраще відео". Вони гідно представили рідну Alma mater і ще раз довели, що студенти факультету іноземних мов Криворізького державного педагогічного університету не лише розумні, але й творчі особистості, які прагнуть до саморозвитку й самореалізації" - поділилася враженнями к.філол.н., старший викладач Захарова Н.О.

Бажаємо подальших звершень і перемог!

конкурс фр.видео3