Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

listenup1

21.10.2020 на факультеті іноземних мов відбулася перша тренувальна гра дебатного клубу "Listen up". У дебатах взяли участь студенти груп АНФ-20, АНП-20, АНФ-19, АНФ-18 та АНП-18.

listenup2  listenup3

Студенти були розподілені на декілька груп:

команда 1: Бондаренко Марія, Ковтун Катерина та Юрченко Єлизавета - студенти групи АНФ-19;

команда 2: Кучук Анастасія, Телих Марія та Марусич Вікторія - студенти групи АНФ-19;

команда 3: Корнієнко Володимир, Мінаєва Поліна та Баженов Богдан - студенти групи АНФ-18;

команда 4: студентки групи АНФ-20 Хасанова Яна та Кошара Ілона, Дрібніца Микитар - студент групи АНП-18;

команда 5: Андрюшко Анастасія (АНП-18), Мамонтова Євгенія (АНП-20) та Алісова Єлизавета (АНФ-19);

команда 6: Пестерева Анна (АНФ-18), Нестеренко Дарина (АФП-20) та Невінчана Ксенія (АНП-18).

Також було запрошено до участі у складі журі викладачів факультету іноземних мов: Гладку Олену Валентинівну, Дирду Ірину Анатоліївну та Захарову Наталю Олександрівну. Модератором заходу стала студентка групи АНФ-17 Гуріна Карина.

listenup5

Темою обговорення стали платформи Instagram і Тік Ток та їх вплив на життя молоді. Всі команди наводили продумані аргументи на користь і проти соц. мереж, як-от можливість для саморозвитку, булінг, небезпечність челенджів та підтримували їх якравими прикладами з життя. "Після бурхливих суперечок, які однак не виходили за рамки регламенту, дійшли до висновку, що хоча соціальні мрежі і несуть користь, молодим людям треба бути уважними з видом і якістю контенту, який вони викладають і споживають" - підкреслила модератор заходу Карина Гуріна.

"Популярність дебатів сьогодні важко переоцінити. Політичні та судові дебати приковують увагу глядачів та учасників процесу. Саме тому організація навчальних дебатів є невід’ємною частиною підготовки майбутніх філологів. Бути частиною цього процесу - велика відповідальність для мене. Адже дебати на факультеті іноземних мов, це привід зібратися найкращим спікерам факультету і продемонструвати навички критичного мислення і компетентність у веденні конструктивного діалогу не зважаючи на дистанцію" - ділиться своїми враженнями член журі цього заходу Гладка Олена Валентинівна.

listenup4

Переможцями стала команда 3 курсу - Корнієнко Володимир, Баженов Богдан (АНФ-18) та Невінчана Ксенія (АНП-18), яка продемонструвала дуже високий рівень гри.

Вітаємо наших переможців та інших учасників! Запрошуємо до наступних дебатів всіх ерудованих та балакучих студентів факультету!