Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

meeting poland23.10.20.4

23 жовтня пройшла онлайн-зустріч у Zoom із представником Вищої школи лінгвістичної у Ченстохово, Польща (Wyższa Szkoła Lingwistyczna w Częstochowie) Томашем Куком.

meeting poland23.10.20.6

Присутніми на онлайн-зустрічі були: декан факультету іноземних мов Варданян Марина Володимирівна, відповідальна за міжнародну діяльність факультету іноземних мов Євтушенко Наталя Іванівна, начальник ВМЗ КДПУ Турський Вячеслав Олександрович, а також студенти нашого факультету.

meeting poland23.10.20.1 meeting poland23.10.20.2

Онлайн-зустріч була присвячена презентації програми подвійних дипломів з польським університетом, з яким укладено договір про співпрацю.

meeting poland23.10.20.3 meeting poland23.10.20.5

Студенти поставили багато питань щодо можливостей навчання, зокрема, про тривалість та початок навчання, які документи потрібно підготувати, чи потрібно складати додатково екзамени, а також про кількість відвідувань університету під час сесії упродовж 2 років навчання. Пан Кук із зідоволенням надав відповіді на запитання студентів.

Бажаємо продуктивної співпраці та успіхів!