Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

EC 2020 1 sem 1

У листопаді-грудні 2020р. на факультеті іноземних мов було організовано English Club witn Native Speakers.

Долучитися до роботи розмоаного клубу змогли студенти 1-4 курсів нашого факультету. У пізнанні тонкощів англійської мови та удосконалення розмовних навичок допомагали співробітниці науково-дослідного центру "Райан" Аніта Байлер та Шарон Джойс Аккола.

Заняття були розподелені для студентів кожного курсу за окремим розкладом. Було обговорено кілька десятків тем: це і традиції англомовних раїн, свята (День Подяки, Різдво) та визначні дати (День ветеранів), соціальні проблеми (зокрема, проблема булінгу у суспільстві), життєвий шлях визначних та всім відомих особистостей (зокрема, життя принцеси Діани).

EC 2020 1 sem

Студенти мали змогу детальніше дізнатися про традиції, звичаї, свята та визначні дати англомовних країн, удосконалили монологічні та діалогічні навички спілкування та й просто гарно провели час, спілкуючись із носіями англійської мови.

У цьому семестрі заняття нашого розмовного клубу закінчилися, але ми їх поновимо та розпочнемо заняття з лютого.

Більше нових тем, більше цікавої інформації, більше спілкування, більше вражень у новому семестрі! Чекаємо на вас!

Інформація щодо розкладу, тем занять, посилання на Zoom-конференції буде розміщено на сторінці нашого факультету Мовний центр у роздвлі English Club witn Native Speakers.

Травень 2024