Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

труд.кол.29.12.20 1

29 грудня 2020р. були проведені збори трудового колективу факультету іноземних мов у дистанційному форматі із використанням платформи Zoom.

У роботі зборів взяли участь декан факультету Варданян М.В., заступник декана Бережна М.В., викладачі та лаборанти кафедри англійської мови з методикою викладання, кафедри англійської філології, кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання, а також кафедри перекладу та слов'янської філології.

На порядку денному було визначено декілька питань:

- розгляд пропозиції до вченої ради університету щодо кандидатури на посаду завідувача кафедри англійської мови з методикою викладання Салати І.А.;

- розгляд пропозиції до вченої ради університету щодо кандидатури на посаду завідувача кафедри перекладу та слов'янської філології Дуднікова М.О.;

- затвердити делегатів на звітну конференцію трудового колективу КДПУ, яка відбудеться у січні 2021р., згідно з квотами.

труд.кол.29.12.20 2

Вітальним словом декана розпочалися збори. Марина Володимирівна повідомила мету зборів та порядок денний, надала відомості про науково-педагогічну діяльність претендентів на посади завідувачів кафедр. Салата І.А. та Дудніков М.О. надали звіти про роботу кафедр за звітний період їх каденції, а також окреслили перспективи у діяльності та потенціал кафедр. Трудовий колектив одноголосно проголосував за кандидатури та висунули рішення рекомендувати Вченій раді КДПУ Салату І.А. та Дуднікова М.О. на заміщення посад завідуючих вище зазначених кафедр.

Також на зборах було визначено делегатів на звітну конференцію трудового колективу з числа науково-педагогічних працівників та студентів факультету.