Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька, російська. Переклад.

Shaun lecture 1

Упродовж двох днів - 11 та 12 січня - на факультеті іноземних мов було проведено профорієнтаційно-краєзнавчий захід "Highlights of the American Education System". 

До участі у вебінарах було запрошено школярів міста Кривого Рогу (здебільшого 9-11 класи), які цікавляться вивченням англійської мови та прагнуть поглибити свої знання із культури та країнознавства США. До роботи у вебінарах також мали змогу долучитися і студенти 1-3 курсів спеціальності 014 Середня освіта (Мова та література англійська).

Shaun lecture 2 Shaun lecture 3

Вебінари проводилися із використанням програмного забезпечення Zoom. Учасники вебінарів повинні були заздалегідь зареєструватися за запронованою анкетою-Google form.

Доповідачем став Шон Хікс (Shaun Hicks, English Language Fellow, US Department of State). Вебінар розпочався із чудового знайомства із доповідачем: вгадати що значать цифри у житті Шона. Слухачі вельми швидко та із задоволенням надавали свої відповіді у чаті відео-конференції. 

Шон представив дуже цікавий матеріал щодо системи освіти у США, процедури вступу до університетів, правила подачі документів до закладів вищої освіти. Зокрема, цікавим моментом стало порівняння вибору дисциплін студентами у США та в Україні, обговорення різниці у викладанні дисциплін. 

Shaun lecture 4 Shaun lecture 5

Декан факультету Варданян Марина Володимирівна наголосила: "Факультет іноземних мов запланував низку заходів для старшокласників, які зацікавлені у вивченні англійської мови. Цього разу учні мали змогу побувати на інтерактивній онлайн зустрічі з Шоном Хіксом. Ми намагаємося показати, що для вивчення іноземних мов немає меж і кордонів, а молодь має змогу реалізувати свої мовні амбіції, навчаючись у нашому університеті.Учасники заходу охоче поділилися своїми враженнями". 

Учасники заходу також охоче поділилися своїми враженнями. Учениця 9 класу Софія Костюк надає такий фідбек: "Я прослухала вебінар Шона Хікса. Вебінар був дійсно чудовим! Я зацікавилася цією темою дуже давно та виникло дуже питань. Звісно, в мене була вже деяка інформація, але відвідавши вебінар, я дізналася набагато більше. Дійсно чудово відкрити для себе щось нове, зокрема, яке життя вирує у студентів США".

"Вебінари були дуже цікавими. Мовлення було повністю зрозумілим, інтонація та вимова Шона, його стуктура речень...Ми були дуже вражені, відкрили для себе багато цікавих фактів про навчання у США та студентське життя взагалі" - діляться враженнями Катерина Королькова та Олександр Інчин.

"У сучасному світі дистанційного навчання для мене ці заняття стали чудовою практикою спілкування та надали можливість отримати важливу інформацію про питання, цікаві для мене особисто. Величезне дякую організаторам та особисто Шону Хіксу" - такий коментар надійшов від Михайла Гладкого, учня 9-Б класу Центрально-Міської гімназії.

Shaun lecture 6

Викладачі нашого факультету також прокоментували вебінари. 

"Це прекрасна нагода для школярів та студентів поспілкуватися із носієм мови, відчути "живу англійську мову". Також розширити свій світогляд як філологічний, так і краєзнавчий" - коментують викладачі кафедри англійської мови з МВ Поляренко В.С. та Єловська Ю.В.

Викладач кафедри англійської філології Дирда І.А. додала: "Доповідач поділився своїм досвідом вивчення мов та водночас запропонував здогадатися які саме події у його житті були важливими, таким чином Шон заохочував студентів до спілкування. Атмосфера була дружня та невимушена. Наразі дистанційне навчання дає змогу співпраювати з носіями мови, викладачами із різних куточків світу. Це надихає студентів розвиватисся, знати більше. Присутні змогли ознайомитися також з новими підходами у навчанні дистанційно, зокрема, як використовувати додаткові ресурси".

Запрошуємо на навчання на факультет іноземних мов! В нас завжди проводяться цікаві заходи за участю іноземних фахівців, що дає можливість розвиватися та пізнавати більше.

 

 

13843
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша