Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

МАН англ.м. 2021 1

У період 16-19 січня 2021 року викладачі кафедри англійської філології брали участь в оцінюванні наукових робіт учнів шкіл нашого міста в рамках Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

МАН англ.м. 2021 2

У зв’язку з карантинними заходами  процедура конкурсу була видозмінена та передбачала три тури: заочне оцінювання науково-дослідницького проекту (максимальна оцінка 20 балів); постерний захист проекту (максимальна оцінка 45 балів); наукова конференція у форматі ZOOM - (максимальна оцінка 35 балів). Сумарна кількість балів, яку учасники мали можливість набрати, складала  100 балів.

МАН англ.м. 2021 3

Захист наукових проектів у секції «Англійська мова» оцінювали викладачі Дирда І.А., к.пед.н., ст.викладач кафедри англійської філології; Малоіван М. В., к.пед.н., доцент кафедри англійської філології; Луценко Л.О., к.філол.н., доцент кафедри англійської філології; Зінченко П.С., викладач кафедри англійської філології; Шуміліна І.П., викладач кафедри англійської філології; Ревенко В.В., к.пед.н., ст.викладач кафедри англ. філології.

МАН англ.м. 2021 4

Тематика дослідницьких робіт охоплювала вивчення різноманітних питань лексикології, комунікативної лігвістики, теоретичної граматики, стилістики, перекладознавства.

Процедура захисту проходила в невимушеній атмосфері, за якої учні мали змогу не тільки продемонструвати дослідницькі навички, уміння чітко і ясно викладати свої думки, оригінально подати інформацію, але й набули нового досвіду користування технологією ZOOM, захисту проектів за допомогою постерів, кваліфікованого ведення дискусії.