Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

15.02.21

15 лютого в Україні традиційно проходить День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цей день поєднує в собі героїзм, біль, відвагу.

Традиційними для нашого факультету стали зустрічі з учасником бойових дій, воєнним перекладачем, викладачем кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання Дрогайцевим Олександром Івановичем.

Студенти групи НАФ-20 на чолі з куратором Лопатич Ритою Володимирівною долучилися до проведення зустрічі. Олександр Іванович розповів про 16 місяців боротьби, жаху... Знання іноземної мови та підготовка на вищому рівні допомогли йому при проходженні служби.

Дякуємо Олександру Івановичу за таку неформальну бесіду та за натхнення вивчати іноземну мову.