Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

01.09.2021 ФІМ

1 вересня 2021 року відбулася традиційна посвята першокурсників в студенти. До привітання наших першокурсників долучилися співробітники всього університету.

З вітальним словом до першокурсників, професорсько-викладацького складу та гостей урочистостей звернувся ректор Криворізького державного педагогічного університету д.філос.наук, професор Шрамко Ярослав Владиславович.

До привітань також долучилися студентська рада університету, а також студенти та викладачі факультету мистецтв, які підготували неймовірні концертні номери. Студенти-першокурсники склали присягу, а також для них було виконано  гімн усіх студентів світу -  «Gaudeamus» - у виконанні хору "Crescendo".

01.09.2021 ФІМ 1

Після урочистої посвяти студенти мали змогу познайомитися із деканом факультету іноземних мов - д.філол.н., доцентом Варданян Мариною Володимирівною, заступником декана - к.філол.н., доцентом Бережною Маргаритою Василівною, а також завідувачами профільних кафедр нашого факультету: к.філол.н., доц. Дудніковим Миколою Олексійовичем (кафедра перекладу та слов'янської філології), к.пед.н., доц. Зоренко Іриною Станіславівною (кафедра англійської філології), к.філол.н., доц. Салатою Іриною Анатоліївною (кафедра англійської мови з методикою викладання), к.філол.н., доц. Мельничук Галиною Миколаївною (кафедра німецької мови і літератури з методикою викладання).

Вітаємо усіх із початком нового навчального року! Бажаємо натхнення та успіхів!

Травень 2024