Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька, російська. Переклад.

ФІМ Котляревський 2021

9 вересня народився автор незабутніх та яскравих творів ("Енеїда", "Наталка Полтавка", "Москаль-чарівник") - Іван Котляревський. Цього року виповнються 252 роки з дня народження талановитого письменника.

Творчість Івана Петровича Котляревського ми пам'ятаємо ще зі школи, адже вивчали один з найвідоміших його творів - "Енеїду", яка є бурлескно-травестійною поемою та написана на сюжет однойменної  класичної поеми римського поета Вергілія. Цей твір відомий як перший літературний твір, написаний розмовною українською мовою. Саме з цього твору розпочинається нова сторінка в українській літературі.

Влітку Мацепура Людмила Леонідівна, к.пед.н., доцент кафедри англійської мови з методикою викладання, заступник декана факультету іноземних мов з виховної роботи, відвідала музей Івана Котляревського на Полтавщині. Людмила Леонідівна провела заочну екскурсію-подорож для студентів-першокурсників АЗЛ-21, розповіла цікаві факти з біографії видатного письменника, поділилася фото, а також розповіла про враження під час відвідування істричної місцевості.

16675
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша