Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

Кур.бесіди до роковин Баб.Яру ФІМ 2021

Наприкінці вересня-початку жовтня на платформі Zoom у групах АНФ-21 та НАФ-21 відбувся виховний захід присвячений 80-й річниці трагедії у Бабиному Яру.

Під час бесіди студенти дізналися про сумні події з цього періоду історії України, а також переглянули фрагменти фільмів "Бабин Яр: нові документи | Пишемо історію" та декілька уривків із документальної стрічки українського режисера Сергія Лозниці "Бабин Яр. Контекст", лауреата Канського кінофестивалю 2021 р., який сам про свій фільм сказав так: "29-30 вересня 1941 року. Зондеркомандою 4-тої Einsatzgruppe C, за сприяння двох батальйонів Південного полку поліції та Української допоміжної поліції, при повній відсутності будь-якого опору з боку місцевого населення, розстріляли на північному заході Києва в ущелині Бабин Яр 33 771 євреїв. Фільм відтворює історичний контекст цієї трагедії за допомогою архівних кадрів, що документують німецьку окупацію України та наступне десятиліття. Коли пам'ять перетворюється на забуття, коли минуле затьмарює майбутнє, лише голос кіно в змозі мовити істину".