Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

Геловін ФІМ 2021

29 жовтня на факультеті іноземних мов відбувся захід - свято Halloween.

Організаторами проведення цього заходу стали викладачі кафедри англійської філології, а також студенти нашого факультету. Ведучими заходу були студенти 4 курсу спеціальності АНФ, які майстерно модерували захід, а також продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою та гнучуість спілкування.

Проведений захід був присвячений не лише культурологічним особливостям англомовних країн, а й мав профорієнтаційну спрямованість. До участі було запрошено школярів та їх вчителів зі шкіл міста, зокрема, №4, №24, №95, №74, №19, Центрально-міського ліцею, Природничо-наукового ліцею. Гості свята взяли участь у різноманітних конкурсах, виконували завдання, малювали, коментували та просто провели час із задоволенням у компанії студентів ФІМ, а також мали змогу дізнатися трохи більше про традиції англомовних країн, ознайомилися з історією походження свята та, звісно ж, попрактикувалися в англомовній комунікації.