Факультет іноземних мов
Мова і література: англійська, німецька. Переклад.

День студента 2021 ФІМ

17 листопада студентів усього світу єднає таке важливо свято як День студента. Традиційно наш факультет долучився до святкування та провів концерт, але незвичний - в онлайн-форматі.

Ведучими свякового концерта були Янгулова Євгенія (студентка групи НАФ-21) та Волков Микита (студент групи АНП-19), які створювали настрій для усіх присутніх: викладачів нашого факультету, студентів нашого факультету та гостей свята.

Концерт був наповнений віршами, піснями та ще різноманітними творчими номерами.

День студента 2021 ФІМ 1

Студенти-першокурсники склали присягу студентів ФІМ, яку урочисто оголосила голова студради ФІМ Оксенюк Єлизавета. До вітань долучилася і декан нашого факультету Варданян Марина Володимирівна: "Сьогодні світ відзначає Міжнародний день студентів. Студентство - це неповторна пора. Час можливостей та великих перспектив. Бажаю кожному студенту факультеті іноземних мов бути сміливим, не боятися перешкод, вірити у себе та здобувати нові знання і кохання. Нехай ваші мрії здійснюються, навіть дуже амбітні. Наполегливо йдіть до своєї мети. Зі святом!".

Вже гарною традицією стала «Зірка ФІМ» - особлива нагорода, яку отримають лише майстри своєї справи. Студенти нагороджуються такою відзнакою кожного року за свою плідну працю під час навчання. Церемонію провела декан факультету Варданян М.В., яка оголосила переможців – кращих серед кращих на ФІМ, наших зірок у різних напрямах, за якими живе факультет іноземних мов. Студенти отримали перехідний кубок та грамоту.

День студента 2021 ФІМ 2

Представимо наших студентів у різних номінаціях:

"За навчання": Євтушенко Карина, студентка групи НАФ-20, Корнієнко Володимир, студент групи АНФ-18, Мінаєва Поліна, студентка групи АНФ-18;

"Науковець факультету": Ройко Дар’я, студентка групи АФП-20, Ярошенко Яна, студентка групи АНП-19, Геккієва Фаріда, студентка групи АНФм-17;

"Знавець мови": Дашевська Лілія, студентка групи АФП-20, Чирва Анна, студентка групи АНП-19, Андрюшко Анастасія, студентка групи АНП-18;

"Перо факультету": Корсікова Єлизавета, студентка групи АНФ-21, Ройко Дар’я, студентка групи АФП-20, Штурмай Аліна, студентка групи НАФ-20, Бушинська Анастасія, студентка групи АНФ-19;

"Кращий(а) староста": Срібна Анна, студентка групи АНФ-20, Волков Микита, студент групи АНП-19, Пашкова Єкатерина, студентка групи АНФ-19;

"За спортивні досягнення": Шабанов Микола, студент групи НАФ-21, Корнієнко Володимир, студент групи АНФ-18, Дубинович Євгенія, студентка групи АНФм-17;

«За культурно-масову роботу»: Янгулова Євгенія, студентка групи НАФ-21, Оксенюк Єлизавета, студентка групи АНФ-18, Пилипчук Аліна, студентка групи АНФ-18;

"Наші волонтери": Склярук Тимофій, студент групи НАФ-20, Волков Микита, студент групи АНП-19, Юрченко Єлизавета, студентка групи АНФ-19.

Зі словами привітання також звернулася і Дирда Ірина Анатоліївна, заступник декана факультету іноземних мов, та побажала успіхів у навчанні.

Вітаємо усіх студентів зі святом!